Підвищена вологість — головна проблема приміщень з басейнами, причина якої полягає в інтенсивному випаровуванні на поверхні води. Щоб розв'язати цю проблему, часто використовуються спеціальні осушувачі повітря для басейну.

Навіщо потрібен осушувач повітря для басейну

Підвищена вологість завдає відчутної шкоди будівлі, обладнанню й навіть відвідувачам басейну, адже перезволожене повітря може викликати задишку або напади задухи. Через надлишок вологи на стінках, стелі та вікнах накопичується конденсат, внаслідок чого з'являється цвіль і корозія. Щоб уникнути цих неприємностей у приміщеннях із надмірною вологістю рекомендується встановлювати осушувачі повітря. Це спеціальні пристрої, що забезпечують контроль і підтримання оптимального рівня вологості.

Можуть встановлюватися у таких приміщеннях, як аквапарк, будинки з джакузі, сауни та звичайні басейни. Вбудований гігростат контролює підтримання заданого рівня вологості у приміщенні, активуючи роботу осушувача у разі перевищення необхідного значення, і вимикаючи у разі досягнення результату роботи приладу.

Класифікація осушувачів повітря для басейну

Насамперед пристрої можуть бути різними за зовнішніми габаритами:

 • Стаціонарні. Належать до промислового обладнання. Мають високу потужність і підходять для громадських басейнів та інших приміщень зі штучними водоймами.
 • Переносні. Пристрої на коліщатках, які дають змогу легко їх переміщати. Застосовуються під час ремонту та для усунення сантехнічних протікань, якщо потрібно тимчасово осушити територію.

За принципом роботи розрізняють три різновиди:

 • Асиміляційні. Цей спосіб полягає у заміні теплого вологого повітря на охолоджене. Вони подають повітря з вулиці та мають низький ККД у разі великих витрат енергії.
 • Конденсаційні. Працюють за принципом охолодження повітря з подальшим виведенням вологи. Рідина, яка утворюється, збирається у резервуари або виводиться через дренажну систему. Встановлюються у малих і середніх басейнах.
 • Адсорбційні. Усувають вологу з повітряних мас, використовуючи адсорбенти, які можуть поглинати своєю поверхнею різні рідини. Експлуатуються такі прилади у великих басейнах, водних комплексах і аквапарках.

Різновиди за способом розміщення:

 • Настінні. Монтуються у стіну та ефективно економлять простір. Такі модифікації характеризуються середньою потужністю і простотою встановлення — достатньо провести електроенергію і водовідведення. Встановлюються у середніх і маленьких будинках, займають мало місця й гармонійно вписуються у будь-який інтер'єр.
 • Підлогові. Розміщуються на підлозі та не вимагають проведення монтажних робіт. Обладнані противібраційними ніжками та коліщатками для комфортного транспортування.
 • Канальні. Потужні промислові установки. Монтуються такі прилади в окремих кімнатах. Для їхнього розміщення необхідно проводити спеціальні комунікації та монтажні роботи. Встановлюються в аквапарках, саунах та інших комплексах.

Переваги осушувачів повітря для басейну:

 • ЕфективністьПотужні двигуни ефективно знижують вологість понад 30 відсотків, водночас залишаючи температуру незмінною.
 • Економність. Апарати характеризуються низьким споживанням електроенергії.
 • Легкі у керуванні. Оснащуються мінімальною кількістю елементів керування, завдяки чому у них неважко розібратися.
 • Екологічність. Прилади вважаються екологічно чистими та здатні не тільки контролювати рівень вологи, а й очищати кисень від пилу та мікробів.

Як вибрати осушувач повітря для басейну?

В інтернет-магазині ROZETKA ви зможете купити осушувач для басейну за доступною ціною і зі швидкою доставкою. У каталозі магазину представлені моделі різних виробників з офіційною гарантією, а на сторінці товару розміщена докладна інформація про технічні характеристики, світлини продукції, відгуки покупців і огляди. Оплатити товар ви зможете будь-яким зручним способом, а також купити на виплат або оформити кредит під вигідний відсоток. А щоб ви захотіли повернутися знову, у магазині регулярно діють акції, знижки та розпродажі. Перед купівлею рекомендується визначитися з такими параметрами:

 • ПотужністьУ каталозі ROZETKA представлені апарати з потужністю від 100 до 2600 Вт. Розрахунок необхідного показника можна зробити самостійно або замовити у спеціалізованих компаніях.
 • Вологовидалення. Пристрої видаляють від 50 до 150 літрів вологи за добу. Визначається параметр залежно від завантаженості закладів і розмірів приміщення.
 • Додаткові опції:Пристрій оснащуються низкою додаткових опцій, серед яких: фільтрація й іонізація повітряних мас, самодіагностика й автовимкнення у разі несправності. Прогресивні моделі обладнуються електронним дисплеєм, що показує рівень вологості, температуру води та повітря.

У каталозі популярні осушувачі таких брендів:

 • Dantherm. Данська компанія з багаторічним досвідом роботи. Виробник спеціалізується на виготовленні мобільних і стаціонарних приладів. Вироби характеризуються високою потужністю і безшумною роботою.
 • Midea. Один з найбільших виробників побутової і кліматичної техніки у Китаї. Пристрої характеризуються доступною ціною і чудовою якістю.
 • Ballu. Виробник випускає надійну та довговічну техніку високої потужності.

Також під час купівлі варто звертати увагу на об’єм повітряного потоку, який осушувач повітря для басейну може пропускати за одну годину. Оптимальний варіант, коли повітря оновлюється 5-6 разів за 60 хвилин.

Осушувач повітря для басейну — корисний і потрібний прилад, який буде підтримувати вологість у нормі та не дасть поширюватися шкідливим мікроорганізмам і бактеріям.

Осушувачі повітря для басейну

Обрано 57 товарів