Якщо ви вирішили купити осушувач повітря, отже, зіткнулися з вельми неприємною проблемою — підвищена вологість у квартирі. Надмірно вологе повітря може призвести до утворення чорної цвілі, яка дуже небезпечна для здоров'я дихальних шляхів людини. Тому дуже важливо вчасно запобігти цій проблемі!

Осушувачі повітря Cooper & Hunter: особливості кліматичного обладнання

Cooper & Hunter — провідна компанія на ринку з виробництва високоякісної кліматичної техніки для дому. Високий рівень надійності, неперевершений дизайн і великий функційний набір — ось основні якості кліматичного обладнання Cooper & Hunter. Зарекомендувавши себе на ринку як надійний виробник, компанія пропонує як професійні, так і побутові осушувачі повітря.

У каталозі на сайті інтернет-магазину ROZETKA™ представлені мобільні побутові осушувачі повітря Купер Хантер серії CH. Кліматична техніка призначена для вологовидалення в приватних будинках або квартирах.

Переваги осушувачів повітря Cooper & Hunter:

  • можливість регулювання діапазону вологості;
  • авторестарт, що дає змогу відновлювати колишній робочий режим після припинення подавання струму;
  • регулювання швидкостей вентилятора;
  • індикатор очищення фільтра;
  • автоматична зупинка у разі порожнього резервуара;
  • регулювання температурного діапазону й ін.

Деякі моделі мають додаткову функцію захист від дітей.

Осушувачі повітря Cooper & Hunter: найкраще рішення для вашого будинку

Купити побутовий осушувач повітря — оточити себе та рідних здоровим мікрокліматом.

Осушувачі Купер Хантер працюють безшумно, не втрачаючи водночас своєї ефективності. Наявність спеціального фільтра й індикатора очищення, забезпечить наявність чистого повітря в приміщенні. Кожна модель обладнана маленькими коліщатками й має компактні розміри, що дає змогу з легкістю переміщати техніку квартирою. За бажання можна встановлювати таймер, що вельми зручно, якщо немає змоги відвертати увагу від своїх справ.

З огляду на всі функційні можливості кліматичного обладнання, ціна на обладнання Cooper & Hunter вельми доступна, а якість водночас залишається на високому рівні.

Обрано 20 товарів