• Мультиварка-скороварка MOULINEX Cook4Me CE7011 - зображення 1
 • Мультиварка-скороварка MOULINEX Cook4Me CE7011 - зображення 2
 • Мультиварка-скороварка MOULINEX Cook4Me CE7011 - зображення 3
 • Мультиварка-скороварка MOULINEX Cook4Me CE7011 - зображення 4
 • Мультиварка-скороварка MOULINEX Cook4Me CE7011 - зображення 5
 • Мультиварка-скороварка MOULINEX Cook4Me CE7011 - зображення 6
 • Мультиварка-скороварка MOULINEX Cook4Me CE7011 - зображення 7
 • Мультиварка-скороварка MOULINEX Cook4Me CE7011 - зображення 8
Мультиварка-скороварка MOULINEX Cook4Me CE7011 - зображення 1
Габарити (ВхШхГ)
 • 35.6 х 35.4 х 37.6 см
Кількість автоматичних програм
 • 50
Потужність нагрівального елемента
 • 1200.0000 Вт

Характеристики Мультиварка-скороварка MOULINEX Cook4Me CE7011

Загальний об'єм, л
Основна комплектація
Мова меню
Додаткові можливості
Вага
 • 6.4000 кг
Вага в упаковці
 • 8.4000 кг
Дисплей
 • LCD
Дивитися всі характеристики →

Додаткові матеріали Мультиварка-скороварка MOULINEX Cook4Me CE7011

Відгуки покупців 924

 • Марина
  • Продавець: Rozetka

  Хорошая мультиварка-скороварка. Очень понравилось то, что я могу редактировать рецепт под себя. Быстро готовит, практически все рецепты готовятся менее 15 минут. Удобная чаша с ручками. Я в восторге!

  Переваги:
  Быстрая в приготовлении, удобная и большая чаша
  Недоліки:
  Пока не обнаружила
 • Наталья
  • Продавець: Rozetka

  Пользуюсь полтора года. Сегодня я с ней попрощаюсь - все это время мне прослужила лишь в качестве скороварки. 1. После полугода крышка стала не плотно прилегать - приходилось ручки резинками связывать, иначе пар выходил со всех щелей. 2. Блестящая поверхность на крышке оказалась фольгой - покорежилась практически сразу. 3. Таймер прокрутки прокручивается - много времени приходится тратить на установку времени. 4. Рецепты странные, мягко говоря. Мне не зашли, ну ваащеее нет.... 5. Кастрюля начала пригорать. 6. Громоздкая. 7. Вчера упала и корпус треснул вдрызг.... Спасибо за службу - буду брать другую....

  Переваги:
  Скороварка
  Недоліки:
  Хлипкая, ненадежная, громоздкая, много вопросов задает, рецепты не адаптированные
 • Галина Козак
  • Продавець: Rozetka

  Маю цю мультиварку з 2014 року. Спочатку довго вчилась готувати в ній. Але благо тоді вона була в тренді і в мережі було багато груп де дівчата ділилися своїм досвідом готування. З часом я навчилася адаптувати вбудовані рецепти під свої блюда. Що можу сказати?! В цілому виріб не поганий, навіть досить добрий. Але є багато нюансів.
  1. Всі режими готуються під тиском, ну окрім випічки, яка готується з прикритою кришкою або з повернутим замком між закрито-відкрито і то інколи в процесі коли набирається багато пару вибиває помилку і каже відкрити кришку.
  2. жарка з відкритою кришкою.
  3. важко її мити. Кришка дуже складна і має багато деталей. Закручена на болті. Тобто легко її відстібнути, помити і повернути назад не вийде.
  4. з часом вона все таки засалюється. Особливо важкодоступні місця або ті куди не дістати. Напевно треба було її що пару років здавати в сервісний центр для очистки від жиру.
  5. Заявлений об'єм в 6 літрів. По факту до позначки max 4 літра. Переміряла мірним стаканом.
  6. Іноді буває, що пар виходить з рідино. Не багато, але є.
  7. Кастрюля з часом втрачає антипригарні властивості. Моя прослужила приблизно 2-3 роки. Мила тільки вручну і еко рідиною.
  8. З часом почалися дрібні поломки. Першим згас індикатор закритої кришки. В теперішніх моделях його вже немає. Останній відмовилась сама спускати пар, тільки примусово.
  9. З часом срібне покриття на кришці здулось і потріскалось. Зовнішній вигляд портиться.
  10. Ця модель тільки скороварка, но не мультиварка. Всі режими з тиском. Нема окремого просто режиму готовка під тиском. Так як нема вибору тиску. Мультиварка сама його вибирає в залежності від програми. Також нема вибору температури жарки. Жариться все при високій температурі. Під час готування нема можливості відкривати кришку, так як все під тиском або спускати пар, відкривати і знову заново запускати програму, заново набирається пар і продовжується готування. Якщо по часу, то інколи на те, щоб їжа закипіла і мультиварка набрала пар та почала готувати проходить від 10 до 15 хв. Спуск пару після готування від 2 до 5 хв.
  Великий плюс для мене був це українська мова і гарний кольоровий екран. Теперішні моделі не такі красиві і без кольорових екранів, а просто якесь маленьке табло. Та й з українською мовою знайти модель було нереально. Шкода що не привозять в Україну самі нові моделі з цього ряду, де можна рецепти з інтернету брати. І кольори можна вибирати, а не тільки білу. Та й функціонал там набагато ширший.
  Чи купила б я її знову? Напевно ні. Хоча вона мені служить довгі роки, але ті нюанси які я описала вище є для мене мінусами цієї моделі. А ще хочеться чогось нового і також красивого та легшого у використанні, більш функціонального, більш опціонального, з можливістю вибору готування з паром чи без, з відкритою кришкою, якщо тобі треба чи з закритою, випікати по людськи, а не по каліцьки і то після довгих експериментів користувачів.

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з Мультиварка-скороварка MOULINEX Cook4Me CE7011

* Зверніть увагу! В характеристиках вказаний загальний об'єм чаші (до країв). Фактичний об'єм завантажувальних продуктів буде меншим на 0.5 — 1 л.