Перша електробритва з'явилася в 1927 році та стала справжньою революцією у сфері догляду за рослинністю на обличчі. До цього часу борода або щетина видалялися за допомогою небезпечних бритв або станків, які хоч і мають низку переваг, як-от якість гоління й очищення шкіри від ороговілого шару, але мали також і низку вад, як-от тривалість процесу, а також високий ризик отримання порізів під час роботи. Також станки вимагають наявності піни для гоління, гелю й бальзаму, що заспокоює шкіру, так що електробритви вигідно вирізняються своєю простотою, а також компактністю, завдяки тому, що немає потреби постійно використовувати додаткові засоби. Саме за ці переваги електробритви полюбили мандрівники, які постійно із собою в дорогу беруть саме цей девайс. 

N

Різновиди електробритв у каталозі ROZETKA

N

Перш ніж вибирати новий пристрій — потрібно визначитися з різновидом і типом моделі. 

N

За способом гоління виділяють два типи пристроїв:

N
 • Роторна . За цією технологією були виготовлені перші електробритви, і довгий час вона залишалася єдиною. За фактом, роторна електробритва являє собою корпус, на верхній частині якого розташовані кілька нерухомих головок. Під ними обертаються пластинчасті леза. Під час гоління, волосся потрапляє у найдрібніші отвори на головці та зрізаються лезами.
 • Сіткова . Електробритва такого типу має трохи інший вигляд. Її верхня частина являє собою дрібновічкову металеву сітку, під якою розташовуються обертові ножі. Волосся, потрапляючи в отвори в сітці, зрізається лезами начисто, залишаючи шкіру в безпеці. 
 • N
N

У минулому, роторні пристрої вважалися не найбільш вдалими, позаяк вони дуже сильно шуміли під час роботи, а після гоління могло виникати подразнення на шкірі. Однак технології не стоять на місці, й сучасні якісні роторні моделі ставляться до шкіри з максимальною делікатністю, а застосування найсучасніших технологій дало змогу істотно знизити рівень шуму під час роботи. Сіткові бритви, так само, можуть похвалитися компактними розмірами. Вони практично не подразнюють шкіру, позаяк немає прямого зіткнення з різальною частиною, а також, зрізуючи волоски, перетворюють їх на дрібний пил, який дуже легко очищати. Загалом, одна з основних переваг сіткових, або як ще називають — вібраційних бритв, полягає в тому, що вони легко піддаються чищенню. Достатньо зняти сіточку й очистити від пилу леза. 

N

З огріхів сіткових пристроїв можна зазначити той факт, що у разі неякісного збирання або за невеликих дефектів конструкції гіршає чистота гоління. Однак у більшості сучасних моделей від провідних виробників, як-от Braun, Philips й інших, ризик такого дефекту мінімальний. 

N

Один із параметрів, за яким варто вибирати електробритву — це вологозахист і можливість використовувати піну та гель:

N
 • Для вологого гоління . Електробритви такого типу дають змогу використовувати гель, піну й інші засоби в процесі видалення щетини. З одного боку, процес вологого гоління електробритвою зводить нанівець низку переваг цих пристроїв, як-от портативність і простота у використанні. З іншого — розпарена шкіра з нанесеним на неї гелем набагато краще піддається голінню, а рівень комфорту водночас набагато вищий. Більшість користувачів використовують такі бритви як перехідний період під час відмови від станка, щоб шкіра звикла до нового способу видалення волосяного покриву. Однією із найважливіших переваг таких бритв можна назвати захист від вологи. Мити такий електричний прилад дуже легко, достатньо просто прополоскати бритву водою й залишити сушитися. 
 • Для сухого гоління . Електробритви, призначені тільки для сухого гоління, трапляються так само часто, як і для вологого. Основна перевага таких девайсів у тому, що вони максимально прості у використанні та вважаються ідеальними девайсами для туристів і мандрівників. З незручностей таких бритв можна назвати спосіб очищення. Якщо такий пристрій не обладнаний опцією самоочищення або турборежимом, то для його очищення від волосків, що забилися, необхідно використовувати спеціальну щітку з жорсткими щетинками.
 • N
N

Важливий параметр — автономність:

N
 • Мережеві — для їхньої роботи необхідне під'єднання до електромережі;
 • Акумуляторні — автономні пристрої, які живляться від акумуляторів або батарейок.
 • N
N

Здебільшого, сучасні чоловіки віддають перевагу саме другому типу приладів, позаяк бритви, що працюють на акумуляторах — незамінні супутники чоловіка в будь-якій подорожі, робочому відрядженні або туристичній поїздці. Також варто зазначити, що багато моделей має поєднаний тип живлення. Це означає, що, маючи доступ до мережі, прилад може працювати не витрачаючи заряд акумулятора, а безпосередньо в дорозі чоловік може поголитися без доступу до розетки. З таким приладом стриження або підрівнювання бороди стає хвилинною справою.

N

Грамотний вибір електробритви

N

Для того щоб вибрати електробритву та не помилитися, необхідно спершу визначитися з типом пристрою, необхідними характеристиками, а потім почитати відгуки в інтернет-магазині ROZETKA, після чого замовити оптимальну модель. 

N

У каталозі інтернет-магазину доступні для купівлі різні електробритви:

N
 • Чоловічі — призначені для вирівнювання бороди, а також повного видалення щетини з обличчя;
 • Жіночі — замінюють станки для гоління ніг і оброблення зони бікіні. 
 • N
N

Класифікують електробритви також за призначенням:

N
 • Для обличчя — класична бритва для стриження бороди, вусів і видалення щетини;
 • Для волосся — спеціальна машинка, призначена для підстригання волосяного покриву на голові;
 • Для ніг — окремий різновид електробритв, які спеціально сконструйовані так, щоб полегшити видалення волосся з ніг без застосування станка;
 • Для зони бікіні — особливі електробритви для інтимної гігієни.
 • N
N

Окремо можна виділити машинки, у яких додатково вбудований тример — спеціальний прилад, необхідний для вирівнювання вусів і надання форми бороді. Такі машинки, найчастіше, коштують трохи дорожче, однак можуть похвалитися максимальною універсальністю й багатофункціональністю. 

N

Купити електробритву в Україні можна прямо зараз, оформивши замовлення в інтернет-магазині ROZETKA. Широкий вибір моделей від усіх провідних виробників, швидке доставляння всією країною, а також низькі ціни дадуть змогу підібрати максимально відповідний варіант і насолоджуватися простим і комфортним голінням.

Показати ще 60 товарів