Особливості електробритв для чоловіків

Шанувальників небезпечних бритв усе менше, сучасні чоловіки вибирають комфортне та безпечне видалення волосся електробритвами. На ринку представлена безліч моделей, але й вибрати зі всього цього різноманіття стає все складніше.

Чоловіки зовсім різні — одні люблять гладку вибриту шкіру, інші навпаки відрощують густу шевелюру. Відповідно, процес видалення волосся відбувається по-різному — для когось це задоволення, а комусь — щоденна мука. Внаслідок, кожен вибирає свій інструмент для гоління.

Певні моделі чоловічих електробритв потрібно промивати під проточною водою, для видалення зайвих забруднень. Але вологе середовище сприяє розвитку мікроорганізмів, і згодом після використання з'являється подразнення. Щоб цього не відбувалося, після кожного використання потрібно дезінфікувати леза, але це тягне за собою додаткові витрати. Інші моделі не потребують вологого очищення, наприклад, роторні електробритви потрібно використовувати виключно у сухому вигляді. Ножі прочищаються жеткою й все волосся акуратно видалиться.

Роторні або сітчасті електробритви — яку вибрати?

Безумовно, ножі мають бути виготовлені з матеріалу для чутливої шкіри обличчя, який не викликає подразнень. Такими є, наприклад, ножі, покриті титаном або керамікою, а ось нікелева сталь може викликати почервоніння.

Є два типи електробритв:

  • Роторні електробритви для чоловіків. Найбільш популярна модель електричної бритви. Ідеальне видалення волосся гарантується завдяки обертанню ножів по колу під сіткою, видаляючи щетину, яка туди потрапила. Обертальну бритву необхідно притискати до шкіри максимально щільно. Якщо крайка затупилася, це означає, що леза пора міняти, і пристрій уже не голить, а видирає волосся з коренем, що стає дуже болісним. У такій ситуації необхідно оновити набір ножів, проте їхня вартість часто може досягати або навіть перевищувати половину вартості самої бритви.
  • Сіткові електробритви для чоловіків. Це ідеальний варіант електробритви для чоловіків з густою бородою. Щоправда, є деякі проблеми з чистотою й іноді може з'являтися подразнення. Принцип роботи сіткових, або інакше вібраційних електробритв, полягає у тому, що лезо під сіткою рухається по колу, а всі волоски, які потрапляють всередину, обрізаються. Виробники стверджують, що видалення волосся за допомогою вібраційної бритви набагато краще, адже сітка забезпечує ідеальне зіткнення і водночас не викликає подразнення.

Акумуляторна електробритва — зручність у подорожах і вдома

Електробритва з акумулятором — знахідка для мандрівників, оскільки сухе гоління можливе у будь-якому місці, навіть якщо немає електрики. Для того, щоб привести себе до ладу у дорозі, потрібен лише заряджений заздалегідь акумулятор. У каталозі ROZETKA представлені чоловічі електробритви із загальним зарядом від 30 до 40 хвилин, а зберігати працездатність вони можуть тижні й місяці. Вибираючи пристрій, зверніть увагу на те, чи забезпечені вони індикатором, який сигналізує про закінчення заряду. Деякі бритви можна заряджати від прикурювача у машині.

Вибираючи електробритву для чоловіків, варто розглядати моделі приблизно однієї цінової категорії. Важливим чинником є швидкість рухомих ножів. Чим вони швидші, тим менше зіткнень деталей пристрою зі шкірою, і внаслідок, комфортніше. І найголовніше — це комплектація. Виріб роторного типу або сіткового найвищого класу ніколи не поступається дешевшим приладам, але з купою непотрібних функцій. Ціни на електробритви також залежать від кількості додаткових функцій: наявність рідкокристалічного екрана, індикаторів, особливих дизайнерських рішень, корпусу з міцнішого матеріалу, наявність особливих режимів видалення волосся, незвичайність упаковки тощо. Якщо все це зайве, то гарну чоловічу електробритву можна придбати у середньому ціновому діапазоні.

Лідерами на ринку електробритв вважаються Philips і Panasonic, оскільки вони відзначені численними нагородами, а головне вони завоювали захоплені відгуки чоловіків. Довіряти варто перевіреним виробникам, а яка саме електробритва для чоловіків підходить, вирішувати споживачеві.

Обрано 800 товарів

Показати ще 60 товарів