Електробритва — популярний прилад, незамінний як у подорожі, так і для домашнього використання. Висока якість збирання бритв Panasonic, наявність цілого спектра опцій і додаткових можливостей, а також портативність зробили пристрої цього бренда одними з найпривабливіших на ринку, а невисока ціна пристроїв робить їх доступними для українського користувача.

N

Переваги електробритв Panasonic

N

Електробритви цього бренда вважаються одними з найкращих для чоловіків із чутливою шкірою. Вони забезпечують гладке гоління, а сам процес гоління максимально комфортний і швидкий. Водночас, як сіткова, так і роторна моделі електробритв Панасонік дадуть змогу видалити щетину максимально якісно. Можливість роботи від акумулятора в деяких моделях роблять бритву незамінним помічником у дальній поїздці.

N

Ще однією перевагою бритв Panasonic вважається застосування сенсорної технології, яка дає змогу змінювати швидкість обертання двигуна залежно від щільності росту волосся. Завдяки цій технології, бритви видаляють навіть найкоротші та найжорсткіші волоски, залишаючи гладку шкіру без дефектів і порізів.

N

Деякі моделі повністю вологонепроникні, що дає змогу їх використовувати як для сухого, так і для вологого гоління, так що кожен покупець зможе знайти в асортименті моделей саме той прилад, який підійде для його запитів. Водночас, мити бритву такого типу дуже легко. Достатньо просто обполоснути її під струменем води та залишити сушитися.

N

Додаткові функції бритв Panasonic

N

Низка моделей Panasonic може похвалитися додатковими опціями. Так, наприклад, у деяких лінійках, разом із бритвою постачається спеціальна насадка — тример, яка дає змогу доглядати за бородою і вусами. Також водонепроникні моделі мають на корпусі спеціальну нековзну вставку, завдяки якій вологе гоління в душі стає ще комфортнішим, позаяк руки не ковзають корпусом. Моделі з вбудованим акумулятором мають спеціальний індикатор, який покаже, коли пристрій матиме потребу в підзаряджанні. З додаткових опцій, якими можуть обладнуватися прилади для гоління Panasonic, можна зазначити таке:

N
  • Наявність похідного чохла;
  • Підставка для зберігання приладу;
  • Щіточка для чищення в комплекті.
  • N
N

У каталозі бренда також можна знайти низку лінійок, які обладнуються двигуном збільшеної потужності та ємнішим акумулятором. Такі моделі, згідно з відгуками користувачів, справляються зі своїми завданнями ще краще, а термін їхньої експлуатації набагато довший, ніж у звичайних моделей. 

N

Купити електробритву Панасонік в інтернет-магазині ROZETKA дуже просто. Достатньо вибрати вподобану модель, оформити онлайн-замовлення з доставлянням й буквально за кілька днів отримати прилад за вказаною в замовленні адресою. За бажання, можна залишити відгук про роботу моделі, щоб допомогти іншим покупцям визначитися з вибором.

Обрано 24 товари