М'ясорубки: якими бувають і чим відрізняються

М'ясорубки — це кухонні прилади, які вже давно перейшли в розряд необхідності. З їхньою допомогою можна за лічені хвилини подрібнювати овочі, фрукти, ягоди, м'ясо. Електрична м'ясорубка давно витіснила стандартну механічну модель. Ця техніка характеризується підвищеною функціональністю. Вона працює в прискорених, інтенсивних темпах, набагато швидше переробляє велику кількість продуктів. Крім того, власник пристрою не буде докладати жодних зусиль під час користування таким обладнанням.

Сучасна електром'ясорубка може працювати з переважною більшістю продуктів. З метою підвищення її функціональності виробники додають у конструкцію спеціальні насадки, які дають змогу виконувати ще більше кулінарних процесів:

  • Насадки для натирання й шинкування. Дають змогу не просто перемелювати й перекручувати продукти, а натирати й шинкувати їжу. Така насадка характеризується широким спектром застосування. Насамперед вона використовується для нарізування овочів. Зрідка така насадка застосовується для роботи з фруктами.
  • Насадки для томатів і ягід. Оскільки ягоди й помідори — це продукти з досить специфічною структурою, для їх перемелювання потрібні спеціальні насадки. Насамперед вони допомагають відокремлювати шкірку, м'якуш і дрібні кісточки, від'єднують їх від м'якоті й соку. Такі насадки вважаються необхідними для виробництва домашнього ягідного й томатного соків.

М'ясорубки поставляються з насадками в різній кількості й різної комплектації. Призначення насадок повністю залежить від виробника. Також неабияку популярність мають універсальні моделі із соковижималкою. Така техніка підлаштована спеціально для виробництва домашніх соків або фреш. 

Як вибрати якісну м'ясорубку

М'ясорубка — це пристрій, який цілком може витримати тривалий термін експлуатації. Тому вибирати рекомендується якісні та надійні моделі, які справили популярні бренди. Одним із найкращих концернів, що займаються виготовленням такої техніки, по праву вважається Zelmer. Ця фірма завоювала популярність завдяки функціональності своїх пристроїв, які до того ж можуть працювати десятиліттями.

Найякісніші моделі в обов'язковому порядку мають функцію реверсу. Часто під час перемелювання жирного м'яса і всіляких твердих частинок м'ясорубка може забитися й перестати працювати. Моделі з реверсом надають можливість прокрутити штекер у зворотну сторону, після чого пристрій перенесе назад частинки, які його забивали.

Під час вибору певної моделі важливо звернути увагу на відгуки попередніх покупців. Ті, хто вже придбав вибраний пристрій, нададуть інформацію про його роботу і про те, як він проявляє себе впродовж експлуатаційного періоду. Так, потенційний покупець зможе виявити всі переваги й недоліки певного пристрою.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Електром'ясорубки?

Товари які користуються попитом в категорії Електром'ясорубки:

Які є новинки товарів в категорії Електром'ясорубки?

Які товари з найнижчою ціною в категорії Електром'ясорубки?

Товари з найнижчою ціною у категорії Електром'ясорубки:

Які найдорожчі товари в категорії Електром'ясорубки?

Електром'ясорубки: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
М'ясорубка BOSCH MFW3640A 4899₴
М'ясорубка BOSCH MFW2517W 4099₴
М'ясорубка MOULINEX 3в1 ME111032 2999₴
М'ясорубка Tefal 7IN1 NE109838 3999₴
Показати ще