У кожному будинку або квартирі є такий агрегат, як м'ясорубка. Вона допомагає господиням готувати домашній фарш, з якого виходять пельмені або котлети. З електром'ясорубкою все стає набагато простішим, адже перекручування прискорюється і спрощується.

Електром'ясорубки Bosch — особливості та основні характеристики

Bosch лідер на ринку кухонної техніки. Німецький виробник тішить товарами з 1886 року. Вони вирізняються якісним складанням і довговічністю.

Бош випускає традиційні й універсальні подрібнювачі. Традиційні являють собою апарат для створення фаршу. Вони не обладнані додатковими функціями й насадками, проте вони вирізняються високою силою, що подвоює їхню продуктивність. Найчастіше використовуються на виробництвах із професійною метою.

Універсальні виготовляються з насадками для таких процесів:

 • Шинкування.
 • Соковичавниця.
 • Нарізка кубиками.
 • Для формування ковбас і котлет.

За допомогою універсальних можна самостійно створювати макарони й печиво з тіста. Насадка «кебе», може готувати порожнисті котлети.

Універсальні підходять для домашнього використання, оскільки за потужністю поступаються попереднім.

Ще один вид — кухонні комбайни. Багатофункційні прилади, подрібнюють продукти. Однак вони поступаються в міці попереднім моделям. Через слабкі ножі комбайни не можуть впоратися з твердою сировиною.

Виробник постачає товари трьох класів за силою і функціональністю:

 • Клас «А» — найбільш потужні. До них належать професійні електром'ясорубки.
 • «B» — прилади із середньою потужністю і високою функціональністю.
 • «C» — побутові, механічні прилади.

Як обрати м'ясорубку Бош?

До питання про купівлю цього кухонного агрегату варто поставитися з розумом. Щоб заощадити свій час, краще буде купити електром'ясорубку Бош в інтернет-магазині ROZETKA. Це зменшить витрати на дорогу до магазину, вибір і переміщення покупки до дому.

Під час вибору рекомендується придивлятися до таких параметрів.

Матеріал деталей і корпусу

 • Метал слугує матеріалом для корпусу. У продажу є і пластикові. Пластик вирізняється легкою вагою, проте меншим терміном експлуатації. Щодо металу, він довговічніший і стійкіший до пошкоджень і зношення.
 • Шестірні випускаються із пластику, у професійних моделях вони металеві. Завдання шестерень — подрібнення сировини.
 • Матеріал ножа — якісна неіржавка сталь. Вона запобігає іржавінню деталі.
 • Матеріал решітки й притискної гайки — товстий метал, щоб вони витримували сильне навантаження.
 • Матеріал штовхача — пластик.

Кількість додаткових насадок

Bosch випускає багатофункціональні товари з різною кількістю насадок. Від цього залежить функціональність приладу. У подрібнювачах є спеціальне відділення для зберігання шнура й додаткових інструментів.

Технічні характеристики електром'ясорубок Bosch

Важливі характеристики подрібнювача — міць, функціонал, продуктивність й енерговитратність.

Потужність електром'ясорубок Бош від 800 до 3000 Вт. Залежно від показника потужності м'ясорубка Бош упорається з твердою сировиною.

Енергоощадження та швидкість продуктивності визначається від потужності. Чим вища потужність, тим більша продуктивність й енергоспоживання. М'ясорубки Бош мають високу продуктивність і переробляють за одну хвилину до 3 кілограмів м'яса.

Також від потужності залежить гучність роботи приладу. Bosch випускає м'ясорубки з рівнем шуму не більш ніж 80 дБ.

Функціонал електром'ясорубок Bosch

Покупці хвалять і люблять техніку виробника за функціональність і якість. Хочеться зазначити такі корисні функції цього виробника:

 • Автореверс. Застосовується для агрегатів із невисокою потужністю, у разі потрапляння в шнек твердих деталей. Механізм приводить деталь у зворотний рух і позбавляє потреби розбирати електром'ясорубку й діставати застряглі об'єкти.
 • Блокування механізму. У разі перегрівання механізм блокується і вберігає товар від зламання.
 • Швидкісні режими. Визначають швидкість для оброблення продукту.
 • Безпека у використанні. Bosch піклується про безпеку споживачів і випускає товари з високим горлом, що допомагає уникнути травми під час завантаження м'ясного виробу.

Перед купівлею рекомендується прочитати відгуки покупців і власників в інтернеті. Найчастіше, вони діляться своїми враженнями про роботу подрібнювача.

Ціна на техніку Bosch демократична, залежно від уподобань і функціональності дозволити собі купити таку річ зможе людина із середнім і високим достатком.

Bosch виготовляє побутову техніку як економ-класу, так і преміум. Що дає змогу вибрати із широкого модельного ряду відповідний подрібнювач.

Обрано 14 товарів