Люди звикли використовувати м'ясорубку тільки для перекручування фаршу, але цей пристрій має дуже багато інших можливостей. Наприклад, за допомогою м'ясорубки з насадкою для кебе можна приготувати ковбаску з будь-якою начинкою та потішити частуванням себе, сім'ю, гостей.

М'ясорубки з насадкою для кебе: особливості та що собою являють

М'ясорубки для приготування кебе — це ручні або електричні пристрої зі спеціальною насадкою. Механічні пристрої — традиційні, бюджетні, але потребують великої кількості часових і фізичних витрат. Ідеальний варіант для дому. Електричні моделі — сучасніші, зручніші у використанні, більш функційні. Вони підходять як для домашнього застосування, так і для промислового.

Сама насадка кебе складається з двох частин: круга і зрізаного конуса. Для її виготовлення використовують метал або пластик, залежно від виробника та моделі м'ясорубки.

Як обрати м'ясорубку для кебе?

Потужність. Від цього параметра залежить швидкість подрібнення м'яса. Показник потужності у пристроях варіюється від 1200 до 1800 Вт.

Насадки:

  • Для ковбаси. Допомагають швидко зробити ковбасу або сосиски в домашніх умовах.
  • Терка, шатківниця, овочерізка. За допомогою цього набору можна порізати овочі, фрукти, натерти їх на терці, нашаткувати капусту і навіть порізати м'ясо невеликими шматками.
  • Для нарізання кубиками. Спрощують процес приготування супів і заготівок для салатів або консервації.
  • Соковичавниця. Використовується для отримання соку з цитрусових або інших фруктів, ягід, овочів, наприклад, томатів.
  • Для котлет. Швидко формують котлети.

Додаткові функції:

  • Захист від перегрівання. Запобігає перегріванню й автоматично вимикає м'ясорубку від мережі, якщо вона перевантажена.
  • Реверс. Незамінна опція, якщо у шнек потрапляє хрящ або кістка. У такому разі користувачеві не треба розбирати м'ясорубку, оскільки шнек почне крутитися у зворотний бік і виштовхне те, що заважає. Самозагострювальні ножі. Позбавляють потреби вручну їх гострити.

Виробник:

  • Мулінекс. Товари французької компанії — потужні та мають продуктивність до 2 кг за хвилину. Не менше вони приваблюють користувачів красивим дизайном, довговічністю комплектуючих, багатофункційністю.
  • Зелмер. Потужне обладнання з великою кількістю додаткових насадок. Забезпечується функцією реверсу, захистом від перегрівання, двостороннім самозагострювальним ножем. Відомий доступною вартістю.
  • Сатурн. Виробник випускає бюджетні пристрої для домашнього використання зі стильним дизайном. Для виготовлення корпусу використовується пластик, деякі комплектуючі вироблені з металу.

Купити м'ясорубку з насадкою для кебе ви можете прямо зараз в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі магазину ви знайдете велику кількість модифікацій різних виробників з офіційною гарантією та швидкою доставкою всіма містами України.

Детально ознайомитися з товаром ви можете в індивідуальній картці, де розміщено опис, технічні характеристики, відгуки та світлини. Для оплати можна використовувати банківську картку, готівку або безготівковий розрахунок. А швидка доставка упродовж 2-3 днів не змусить вас довго чекати товар.

Обран 1801 товар

Показати ще 60 товарів