Що таке фен і навіщо він потрібен

Різні фени — обладнання необхідне для висушування волосся. Вони є незамінними помічниками в питаннях укладання. Агрегат знадобиться як для жінок, так і чоловіків.

Насамперед, гостру потребу в цьому інструменті відчувають професійні перукарні. Більш габаритні моделі можна побачити в роздягальнях аквапарків. Але все ж, найчастіше, апарат трапляється в побуті.

З'явився такий прилад ще у двадцятому столітті. Він був досить громіздким і називався електричною сушаркою. Також робив багато шуму. Зараз же всі сучасні представники товарного ряду безшумні й переважно невеликі. Якщо говорити про цільове призначення, то за сто років нічого не змінилося. Однак, принцип роботи та багато технічних деталей зазнали серйозних змін.

Фен потрібен насамперед для сушіння волосся. Цей електроприлад допоможе за лічений час висушити волосся будь-якої довжини. У певних ситуаціях це викликане особливою потребою. Передусім, нікому не хочеться виходити на вулицю, особливо в холодну погоду з мокрою головою. Часто трапляються ситуації, коли людина тільки прийняла душ, а зустріч уже за кілька годин. Апарат також стане в пригоді для укладання волосся. Особливо це стосується категорії людей із пишними зачісками. Якщо вірити відгукам досвідчених споживачів, за допомогою теплого потоку шевелюра пригладжується й не так сильно розпушується.

Принцип роботи інструмента максимально простий. Більшість моделей працює за принципом нагрівання. Однак, перед використанням варто враховувати особливості волосяного покриву. Відштовхуючись від цього чинника, потрібно вибирати температурний режим. Більшість користувачів вважають за краще середній, він досить добре висушує і не травмує волосся, пересушуючи його.

Різновиди

Насамперед, усі різновиди класифікуються за типом. Відповідно до цієї типізації, всі представники товарного ряду бувають такими:

  • Настінний. Цей варіант взятий на озброєння великими перукарнями та салонами краси. З огляду на назву, стає зрозумілим місце розташування цього електроприладу. Всі різновиди цього типу поділяються на два типи. До першого належать пістолетні варіації. Відмінність від стандартних полягає в тому, що ці прикріплені до спеціальної підставки. Цей нюанс забезпечує зручність використання і зберігання. Також популярні в комерційній сфері користуються й автоматичні варіації. Вони розташовуються в громадських місцях, на кшталт саун та громадських душових.
  • Побутовий. Традиційний представник товарного ряду. Не вирізняється особливими властивостями, на кшталт складання. Має стандартні розмірні показники. Більшість таких фенів має режим холодного повітря. Також деяким моделям властива функція іонізації. Це забезпечить дбайливий догляд за проблемним волоссям, зокрема це стосується посічених кінчиків й інших проблемних зон.
  • Професійний. Товар нового покоління. Його відрізняє від аналогів футуристичний дизайн і незвичайна форма. Має в комплекті велику кількість насадок для задоволення різних цілей. Має функцію захисту від перегрівання.
  • Фен+випрямляч. Це компактний набір, що складається з двох предметів однієї серії. Перевага в економії коштів. Підійде на подарунок.

Як зробити правильний вибір

Перед тим, як вибрати — варто визначитися з деякими технічними моментами. Насамперед, потрібно відштовхуватися від місця застосування. Якщо потенційний власник завзятий мандрівник — найкраще зупинитися на міні-фенах. Також потрібно враховувати структуру волосся. Для ламкого і хворобливого ідеальним рішенням стануть трирежимні варіації.

Для надто об'ємних зачісок рекомендується вибирати більш потужні варіації. Потужність — мабуть, один з основних технічних показників. Простенькі варіації підійдуть для власників коротких зачісок. Якщо ж навпаки — то найкраще зупинитися на більш продуктивних примірниках, попри підвищену цінову політику.

Якщо ж виникають сумніви, який краще вибрати — є сенс зупинитися на звичайних варіаціях. Вони практичні. Належать до середнього цінового сегмента й задовольняють практично всі вимоги, починаючи від сушіння, закінчуючи укладанням.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Фени?

Які є новинки товарів в категорії Фени?

Показати ще