Фен з іонізацією: що приховує незвичайна назва

Порівняно недавно на ринку з'явився фен з іонізацією, який відразу ж привернув увагу професіоналів, був гідно оцінений і дістав визнання. Інноваційний продукт створено в перегонах за лідерством і в прагненні привабити клієнта. Головний задум нововведення — краса без жертв. На відміну від звичайного фена, який сильно висушує волосся, удосконалений, украй дбайливо висушує без пошкодження структури. Він не тільки делікатно впливає, але й створює ефект розгладження, підвищує світловідбивну здатність локонів, допомагає мати блискучий і здоровий вигляд, уникнути електризації. У разі регулярного догляду спеціальний девайс помітно покращує зовнішній вигляд і стан пасом, які наповнюються блиском по всій довжині, залишаються шовковистими та слухняними.

Як працює іонізація

Негативно заряджені частинки насичують повітря одним із двох поширених способів. Кожен ґрунтується на спеціальній, ретельно продуманій конструкції. У звичайних, недорогих моделях за це відповідає генератор іонів, розміщений у корпусі. Убудований випромінювач активується під час увімкнення та виділяє безліч іонів, які виявляються на локонах разом із потоком повітря, що видувається. Просунуті beauty-інструменти з термозахистом вирізняються турмаліновим покриттям на решітці. Завдяки особливому покриттю негативні іони вивільняються під час нагрівання фільтра й активно працюють для блага краси. Крім того, гаряче повітря прогрівається рівномірно, проходячи через турмалін, і гарантує більш щадне сушіння. Третій варіант, актуальний для дорогої техніки для волосся, є комбінованим, з керамічним нагрівачем і подвійною іонізацією, трапляється рідко.

Які фени з іонізацією представлено на сайті ROZETKA

В інтернет-магазині можна купити фен з іонізацією, вибравши відповідний серед численних товарів від таких відомих виробників, як:

 • Philips,
 • Babyliss,
 • Coifin,
 • Brown,
 • Rowenta,
 • Dyson,
 • Vitek,
 • Scarlett.

Величезне розмаїття колірних рішень дає змогу з легкістю знайти виріб на будь-який смак. На сайті запропоновано від класичних білих і чорних, стриманих бежевих, сірих і коричневих до ефектних блакитних, бордових та червоних, з осяйною глянсовою і розкішною матовою поверхнею. Розміри та форма моделей також найрізноманітніші для безпроблемного вибору з урахуванням індивідуальних переваг. Усі прилади з режимом іонізації умовно можна поділити на три класи:

 • професійні — створені для перукарів, стилістів і барберів, призначені для використання в салонах і розраховані на повсякденну експлуатацію, набагато полегшують роботу, майстерно справляються з будь-якими поставленими завданнями та дають змогу без проблем мати ідеальний результат;
 • побутові — орієнтовані на домашнє застосування, простіші та з меншим набором функцій, яких цілком досить для висушування і для укладання волосся вдома;
 • дорожні — стають надійними супутниками в поїздках і подорожах, а також незамінні для маленьких ванних кімнат, характеризуються відносною легкістю і невеликими розмірами, зазвичай мають складану ручку, завдяки якій стають компактнішими.

На що звернути увагу під час вибору фена з іонізацією

Насамперед важливо визначитися з потужністю. Менш потужна техніка підходить для особистого користування, рекомендована для тонких, ослаблених, пошкоджених пасом, які потребують ніжної турботи. Її зазвичай укомплектовано моторами DС (постійного струму), які набагато легші та розраховані на періодичні, незначні навантаження. Професійні пристрої належать до найпотужніших, адресовані майстрам, але практично незамінні й у домашньому догляді за довгими, густими, неслухняними локонами. У них установлюють мотори AC (змінного струму), які важчі, тихіші й адаптовані до великого потоку клієнтів.

Кількість швидкостей буває різним — одна, дві, три й більше, можна вибирати між повільною, середньою і максимальною. Крім режиму іонізації, в окремих фенах трапляється подавання холодного повітря, захист від перегрівання, турборежим (на пів кроку збільшує кожну швидкість) та екорежим (для заощадження електроенергії).

Крім звичайних переносних девайсів, є настінні — стаціонарні. Це переважний вибір готелів, спортивних клубів та інших громадських закладів. Велику частину приладів випускають з насадкою-концентратором для подавання повітряного потоку спрямованим струменем, а також із дифузором для об'ємних зачісок. Вони бувають із петлею для чіпляння і зручного зберігання, з обертовим шнуром для комфортної експлуатації, знімною решіткою для легкості чищення. Ознайомитися з усіма характеристиками й особливостями можна на сторінках товарів. Докладний опис дає змогу ґрунтовно ознайомитися з продукцією, що вас зацікавила, уточнити деталі завжди раді наші експерти.

Обрано 1123 товари

Показати ще