Прилади для укладання волосся: якими вони бувають

Прилади для укладання волосся являють собою категорію спеціалізованого обладнання, яке призначається для виконання базових процесів зі стайлінгу. Такі пристрої використовуються як у професійних, так і в аматорських цілях. Вони потрібні в закладах, які надають послуги зі стриження й укладання, а також під час виконання таких процесів у домашніх умовах.

Сучасні виробники виготовляють таке устаткування в широкому асортименті. Усі одиниці такої техніки мають індивідуальну сферу використання й можуть застосовуватися для якісного виконання поставлених завдань. Крім того, усі вони вирізняються за потужнісними характеристиками. Особливо це стосується електроприладів цього призначення. Від потужності машинки або плойки залежить швидкість виконання процесу, для якого вони й були розроблені. Крім того, є відмінності в кількості режимів. Деякі електричні прилади такого типу можуть виконувати відразу кілька суміжних функцій, а деякі призначаються для однієї процедури.

Є шість найпоширеніших приладів для укладання:

  • Плойки. Такі пристрої призначаються для завивання локонів. Вони допомагають створити ефект дрібних або великих кучерів, у такий спосіб створюючи оригінальне доповнення до зачіски. Такі пристрої є повністю електричними. Вони функціонують завдяки рівномірному нагріванню діяльного елемента. Саме на нього акуратно намотують пасмо, після чого тримають кілька секунд. У результаті виходить акуратний завитий локон.
  • Щипці для волосся — це практично такий самий пристрій, що й вищевказані плойки. З їхньою допомогою можна як завивати волосся, так і випрямляти вже завиті кучері. Такий прилад також є електричним і працює завдяки нагріванню.
  • Стайлери багатофункціональні за своїми технічними характеристиками також схожі на плойки та щипці. Такі пристрої мають набагато більше режимів функціонування й можуть виконувати більше опцій. Вони стали одними з основних інструментів кваліфікованих стилістів.
  • Машинки для завивання являють собою спеціальні електроприлади, які допомагають завивати акуратні та красиві кучері. Цю дію вони здатні зробити швидше, ніж стандартні плойки або щипці. Такі апарати застосовуються переважно професіонали. Зокрема, ними користуються в салонах краси або в перукарнях.
  • Фени-щітки є оригінальними електроприладами, які допомагають не просто висушувати волосся після миття голови, а й паралельно з цим їх розчісують. Отже, ці пристрої роблять процес сушіння набагато зручнішим та швидшим.
  • Бігуді — це спеціальні пристрої, які після певного часу носіння зможуть перетворити пряме волосся на стильні кучері. Найчастіше їх купують для побутового використання. Вирізняються простотою в застосуванні та тривалим терміном експлуатації

Як вибрати прилад для укладання волосся

Вибираючи подібні пристрої, потрібно орієнтуватися на кілька основних критеріїв. Зокрема, варто визначитися з частотою їх використання й зразковою сферою застосування. Від цього залежить потрібний набір функціональних режимів і бажані характеристики потужності.

Важливо орієнтуватися на товари перевірених виробників. Зокрема, добре зарекомендувала себе продукція від торгової марки rowenta. Про неї залишають виключно позитивні відгуки завдяки високій якості та тривалому експлуатаційному терміну.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Прилади для укладання волосся?

Товари які користуються попитом в категорії Прилади для укладання волосся:

Які є новинки товарів в категорії Прилади для укладання волосся?

Прилади для укладання волосся: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Стайлер PHILIPS BHS510/00 серії 5000 1899₴
Фен-щітка Rowenta Activ Dry & Style CF9550F0 2599₴
Стайлер PHILIPS BHS375/00 серії 3000 999₴
Фен-щітка PHILIPS BHA735/00 3999₴

Прилади для укладання волосся

Показати ще