Великий літній розпродаж до −55%
Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S_ - зображення 7
Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S_ - зображення 1
Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S_ - зображення 2
Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S_ - зображення 3
Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S_ - зображення 4
Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S_ - зображення 5
Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S_ - зображення 6
Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S_ - зображення 7
Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S_ - зображення 1

Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S_

Код:  569078818

Є в наявності

1 688

Усі товари бренду Deerma

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Зволожувач обладнаний ультрафіолетовою знезаражувальною лампою. Сухе середовище, є одним із чинників, які подразнюють слизові оболонки рота, носа, легенів, а це в свою чергу може підвищити ризик захворюваності на інфекційні та бактеріальні хвороби. Регульований рівень розпилення води Зволожувач повітря Deerma DEM-F682 5L оснащений широким і плоским впускним отвором, через яке частинки води, під впливом ультразвукової вібрації, розпорошуються вгору у вигляді димки, дозволяючи уникнути змочування столу та інших меблів. Крім того, дуже зручно регулювати кількість розпилювання води, всього одним поворотом механічного перемикача. Зволожувач з високою пропускною здатністю і УФ-лампою Зволожувач Deerma DEM-F682 з продуктивністю 350 мл/год і місткістю 5 л забезпечує рівномірний розподіл водяний димки і підходить для кімнати площею 25-30 м2. Крім того, він обладнаний УФ-лампою, яка стерилізує воду перед її розпиленням в повітря. Розумні робочі алгоритми DEM-F628S UV здатний відстежувати вологість і температуру навколишнього середовища. Розумні алгоритми пристрою, забезпечує підтримку оптимального діапазону рівня вологості та припиняє процес зволоження, коли цей оптимальний показник досягнутий. Вбудований LED-дисплей Але і це ще не все. Зволожувач має вбудований LED-дисплей, на якому відображається поточна температура, вологість в приміщенні, а також режим роботи. Низький рівень шуму Компактні габарити, стильний дизайн, висока продуктивність і низький рівень шуму при роботі зволожувача (до 35 дБ), роблять його дуже зручним пристроєм для повсякденного створення сприятливої атмосфери в житловому і робочому приміщенні.

Характеристики

Споживана потужність
Колір
  • Білий

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.62/5
на основі 131 відгук
  • 5 зiрок
    52 оцінок
  • 4 зiрок
    11 оцінок
  • 3 зiрок
    12 оцінок
  • 2 зiрок
    7 оцінок
  • 1 зiрок
    22 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Елена Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Луж возле увлажнителя нету, но заметно, что влажность возле самого прибора выше. Пользуюсь 2 месяца. Пока таких грубых недостатков не вижу. Вполне довольна покупкой

    Переваги:
    Возможность регулировать влажность, показывает температуру, таймер
    Недоліки:
    Гигрометр показывает не точную влажность. Так как измеряется влажность возле самого прибора, где она максимальна. В комнате влажность значительно меньше
  • Ольга М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Отличный увлажнитель. Показывает правильную температуру и влажность.

    Пищит когда заканчивается вода, да немного неприятный звук, но сносный, я не думаю что за такие деньги должна играть симфония Баха отлично, что он вообще есть)

    небольшое НО, если ставить на максимальную интенсивность пара, увлажняет сам себя и не совсем корректно показывает тогда влажность‍️

    Брали в связи с появлением ребенка, при работе увлажнителя, ребенок немного успокаивается и перестает покашливать (от сухого воздуха) - однозначно рекомендую!

    Переваги:
    Тихий, индикатор количества воды ( в смысле звук при ее недостаче), ионизация, разные режими интенсивности
    Недоліки:
    При высокой интенсивности увлажнения не совсем корректно показывает влажность и температуру, мы не ставим на максимум поэтому хватает других режимов
  • Елена
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Отличный увлажнитель! Покупали с опаской, так как много недовольных отзывов. Это уже наш не первый увлажнитель, есть с чем сравнить. Работает очень тихо, смело оставляем на ночь и в спальне, и в детской. Быстро нагоняет нужную влажность, воды в резервуаре хватает на 2-3 дня. Очень порадовала функция ароматерапии - очень круто, не нужен отдельно диффузор.

    Переваги:
    Очень тихий, есть гигрометр и градусник, на долго хватает воды в баке
    Недоліки:
    Нету
Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Зволожувач повітря Deerma DEM-F628S_

Відео розпакування від покупця