Оптимальний вміст вологи в повітрі має становити не менш ніж 40%. Зменшення цього параметра неабияк знижує імунітет, погіршує самопочуття, сприяє виникненню хронічної втоми й може викликати різні захворювання. Уникнути цих негативних наслідків допоможуть побутові зволожувачі повітря.
Зволожувач повітря гранично простий в експлуатації. Для початку роботи Вам потрібно лише залити у зволожувач повітря воду і ввімкнути його в розетку. Все інше розумний прилад зробить самостійно. Сучасний зволожувач повітря для кімнати може автоматично регулювати необхідний рівень вологості. Крім основної функції, побутовий зволожувач здійснює очищення повітря, усуваючи неприємні запахи і знищуючи мікроби. Також зволожувач (очищувач) повітря може комплектуватися іонізатором. Зволожувач повітря з іонізатором активно насичує навколишній простір киснем. Також є моделі зволожувача повітря з іонізатором, які виробляють іони срібла. Такий зволожувач (очищувач) повітря має підвищені бактерицидні властивості. Його постійне застосування - відмінний засіб для профілактики грипу, ГРЗ та інших інфекційних захворювань. Це підтверджують численні відгуки тих, хто регулярно використовує зволожувач повітря (Харків, Одеса, Донецьк) у повсякденному побуті. Зволожувач повітря може застосовуватися і для ароматерапії або інгаляцій. Для проведення цих процедур необхідно лише помістити у зволожувач повітря відповідний трав'яний настій або ароматизатор.
Загалом ж, спектр можливостей, які має зволожувач повітря, дуже широкий. Ознайомитися з детальними описами всіх моделей зволожувачів Ви зможете на сайті інтернет-магазину ROZETKA Тут Ви зможете купити зволожувач, ціна й характеристики якого Вам підходять. Всі операції в нашому інтернет-магазині здійснюються у віртуальному режимі. Тому, незалежно від місця Вашого проживання, купити зволожувач повітря (Дніпропетровськ, Київ, Харків) Ви можете прямо зараз. Для цього потрібно лише заповнити у віртуальному режимі відповідну заявку. Ціна зволожувача повітря, що купується в нас, включає і його кур'єрську доставку. Водночас зволожувачі повітря (Київ, Одеса, ін. міста України) доставляються нашим клієнтам якнайшвидше. Так, наприклад, у Харкові зволожувач повітря буде в зазначеному Вами місці вже через кілька годин.

Показати ще 60 товарів