Класний обігрівач, маленький, не такий потужний щоб боятись його залишити на всю ніч. Повністю обігріти велике приміщення не вийде, але щоб було тепло поки немає централізованого опалення саме те.
Світла багато не їсть, зручно буде зберігати, бо він компактний