- Мария Л***Відгук від покупця. Продавець: Voto4u. Колір: Чорний / Сріблястий
Класний капучінатор, сподобався , зручний в використанні!
- Переваги:
- Сенсорне управління, декілька режимів збивання молока
- Недоліки:
- Не побачила
- Оксана Д***Відгук від покупця. Продавець: Voto4u. Колір: Чорний / Сріблястий
Продавець здійснив швидку доставку! Товар якісний, зрозумілий і легкий використанні! Пінка густа, що навіть моя дорога кавова машина для лате так не збиває молоко, як ось цей чудо-апарат Рекомендую
- Переваги:
- Капучинатор безшумний, якісний, легкий в експлуатації
- Недоліки:
- Немає
- Анастасия Л***Відгук від покупця. Продавець: Voto4u. Колір: Чорний / Сріблястий
Взбиває дуже круто молоко. Безшумний. Гарний дизайн. Рекомендую!
- Переваги:
- Круто взбиває, безшумний, гарний дизайн
- Недоліки:
- -
- Ірина Р***Відгук від покупця. Продавець: Voto4u. Колір: Чорний / Сріблястий
Добрий день.Продавець швидко відреагував на замовлення.Товар доставили швидко.Капучинатор дуже класний.Він давно вже є у мене.Замовила для мами.Дуже класно вспінює молоко.Мама задоволена.
- Переваги:
- Легко мити,чудова якість металу,можна мити в посудомийній машині,має різні режими.
- Недоліки:
- Нема
- Тамила С***Відгук від покупця. Продавець: Voto4u. Колір: Чорний / Сріблястий
Капучінатор - супер! Магазинне молоко звичайте 2,5% (не тривалого зберігання) збиває краще ніж у кав‘ярнях! Все просто і швидко. Домашнє молоко погано збиває, але то питання до молока, а не до капучінатора).
- tvv
Має значення не жирність, а кількість білку в молоці
- ЯнаВідгук від покупця. Продавець: Voto4u. Колір: Чорний / Сріблястий
Продавець: оперативно обробив замовлення, відповів на всі додаткові питання, ввічливий, приємний, рекомендую
Капучінатор: добре зроблений, нержавійка, чудово робить піну, тихо працює, дизайн класний.- Переваги:
- Стильний, добре взбиває, тихий
- Недоліки:
- поки що не знайшла
- Поденежная С***Відгук від покупця. Продавець: Смайл. Колір: Сріблястий
Чудовий прилад! Тихий, якісно зроблений, декілька видів пінки. Швидко прогріває молоко та збиває.
- Переваги:
- Вінчик на магніті(легко мити). Швидко прогріває молоко та збиває.
- Недоліки:
- Ціна вважаю висока, але не критично.
