Каву любить багато хто, але ось що таке капучинатор або спінювач не всі знають. Це пристосування допомагає зробити ту чудову високу та смачну пінку, яку багато хто так любить. У домашніх умовах цього досить складно досягти, а в кафе є професійні пристосування. Зі спеціальним міксером для молока смачна пінка може вийти і в домашніх умовах.

Цей прилад був спеціально придуманий для приготування пишної пінки, збивання коктейлів і приготування гарячих алкогольних напоїв. Пенозбивачі перетворюють майже будь-яку рідину на піну. Досягають такого стану завдяки отриманню бульбашок повітря і збагачення вмісту посудити киснем.

Він допоможе приготувати смачну каву таких типів — мачіатто, капучино, лате, кон лече, мокачіно. Для багатьох ці напої були ознакою майстерності баристи, але зі спеціальним приладом молоко в піноподібному стані також можна зробити. Для домогосподарок він також стане в пригоді для перемішування й підігрівання продуктів. Із його допомогою готують не тільки кавові напої, а й коктейлі, гарячий шоколад, глінтвейн, дитяче харчування, какао і т.ін. Однак із таким розмаїттям завдань зможе впоратися не кожен капучинатор, так, якщо він вмонтований у кавоварку, то ним неможливо збити інші напої та суміші.

Різновиди Спінювач молока

Класифікувати техніку можна за різними критеріями, але головний із них — це принцип роботи. Виділяють усього два типи:

  • Заглибний спінювач молока. Його ще називають ручним. За зовнішнім виглядом і формою схожий на ручний міксер, що працює за таким же принципом. У посудину поміщається вінчик, і після швидкого обертання напій збагачується киснем і виходить піна. Він буває двох видів — кружка та вінчик. У першому варіанті піноподібного стану досягають завдяки лопатям на стрижні, а в другому — процес збивання відбувається вертикально особливим вінчиком.
  • Стаціонарний спінювач молока. Друга назва приладу — електричний. Він має форму резервуара з неіржавійки. Функціонує техніка від електромотора всередині. Під час вмикання починають обертатися пружини, що доводять рідину до піноподібного стану. Він буває з вбудованим підігрівом, а може бути й без нього.

Ці ж роботи поділяють за типом живлення. Один експлуатується з батарейками, а другий від мережі. За ними двома потрібен спеціальний догляд і правильне зберігання. Залежно від того, наскільки сильно покупець любить каву або експерименти з їжею, потрібно вибирати продукцію. Після погляду неозброєним оком зрозуміло, яка з двох моделей належить до бюджетного варіанту.

Поради щодо вибору

Важлива особливість усіх приладів для створення кави — це їх ціна. Тому питання, як вибрати бюджетну та якісну продукцію для будинку, буде актуальним для багатьох кавоманів. Пити вранці смачний лате замість звичної розчинної кави справжнє блаженство, а для цього потрібен хороший спінювач молока.

Передусім під час вибору потрібно розписати бюджет і розуміти максимальну суму. Після розподілу бюджету можна визначатися з видом — ручний, автоматичний або цілісна кавоварка з капучинатором. Рекомендується дивитися на технічні характеристики та додаткові функції. Варто звернути увагу на наявність можливості підігрівання вмісту в посудині, об'єм і матеріал чаші, потужність самого приладу. Також чудовим доповненням буде автоматичне вимикання, зміна потужності роботи, система захисту від перегрівання.

У відгуках покупців і споживачів можна знайти багато корисної інформації. Спонукати людину до того чи іншого вибору можуть поради та рекомендації професіоналів. З ручним спінювачем не буде проблем, пов'язаних із мийкою. Їх досить просто сполоснути під проточною водою. А ось автоматичну модель потрібно мити після кожного приготування напою, плюс вона не завжди працює чисто, тож найближча поверхня також може бути забруднена.

Якщо ж вибір зупинили на цілісній кавоварці, то досить часто капучинатор в неї вже вмонтований і користувачеві потрібно тільки опускати в молоко спеціальну трубку, по якій воно буде надходити в прилад. У такій техніці молоко та кава готуються окремо, а потім з'єднуються під час подачі. Подібні агрегати чимало коштують, тому покупцеві доведеться вибирати між фінансами та смачним кавовим напоєм. 

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Капучинатор?

Які є новинки товарів в категорії Капучинатор?

Капучинатор: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Спінювач молока(капучинатор) CLATRONIC MS 3089 Black 179₴
Спінювач молока (капучинатор) ETA Lacco 518990000 1469₴
Вспінювач молока CLATRONIC BM 3472 Сhrom 1224₴
Спінювач молока(капучинатор) CECOTEC Power Moka Spume 5000 CCTC-01518 2199₴
Показати ще