Заряджаємо на навчання
Вакуумний пакувальник Caso VC 10 - зображення 7
Вакуумний пакувальник Caso VC 10 - зображення 1
Вакуумний пакувальник Caso VC 10 - зображення 2
Вакуумний пакувальник Caso VC 10 - зображення 3
Вакуумний пакувальник Caso VC 10 - зображення 4
Вакуумний пакувальник Caso VC 10 - зображення 5
Вакуумний пакувальник Caso VC 10 - зображення 6
Вакуумний пакувальник Caso VC 10 - зображення 7
Вакуумний пакувальник Caso VC 10 - зображення 1
1/7

Вакуумний пакувальник Caso VC 10

Код :  277657728

Немає в наявності

4 449

Колір виробу: Сірий

 
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Повністю автоматизована модель

Вакуумний пакувальник Caso VC 10 відноситься до розряду побутового обладнання для створення герметичної середовища для їжі. Такі пристрої працюють за допомогою розміщення їжі в уже готовому вмістилище, з якого потім забирається повітря. Дана модель забезпечує досить швидку роботу з продуктивністю, рівної 9 л / хв. Її забезпечує насос, який створює тиск рівня 0.8 бар. Даний вакууматор також запаює шов на пакеті (адаптований на упаковки, ширина яких не перевищує 30 см). З цим приладом вам гарантована проста і якісна обробка такої їжі як овочі та фрукти, риба і м'ясо, тверда і м'яка їжа.

Компактний форм-фактор

Корпус виконаний в досить компактному вигляді, за рахунок чого вакууматор не займає багато місця. Його вага дорівнює всього 1.3 кг, тому переміщення пристрою також не викличе труднощів. Стильний прилад в чорно-сірій кольоровій гамі стане не тільки функціональним помічником, а й гідною прикрасою інтер'єру.

Просте управління пристроєм

Варто відзначити простоту взаємодії з представленої технікою. Вакуумний пакувальник управляється за допомогою електронних маніпуляторів, розташованих на верхній панелі пристрою. Тут же розміщуються і індикатори процесів, що дають зрозуміти, на якій стадії функціонування прилад в даний момент.

Контроль сваривания

Завдяки електронному контролю температури зварювання прилад робить максимально міцний шов, який виключає неякісну запаювання і послеующую псування продукту.

Режими відкачування повітря

Варто зауважити, що для зберігання різних продуктів необхідно використовувати повну або часткову вакуумізації (якщо ви хочете зберегти форму м'яких продуктів). В останньому випадку залишається повітряний прошарок, яка служить джерелом для розмноження мікроорганізмів, але все це не дає продуктам так швидко псуватися, як якщо б вони не були запаковані і зовсім.

Робота з пакетами і контейнерами

Даний прилад орієнтований на відкачування повітря як з пакетів, так і з контейнера. Комплектується пакетами (10 штук). 

Характеристики

Функції та особливості
Тип керування
Швидкість відкачування повітря
  • 9 л/хв
Тиск стиснення
  • 0.8 бар
Колір виробу
  • Сірий
Габарити (ВхШхГ)
  • 355 x 90 x 150 см
Вага
  • 1.9 кг
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару
Матеріал корпусу
  • Нержавіюча сталь
Довжина зварювальної планки
  • 300 мм

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 5 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар продавця EuroNovik
  • Валерий С***
    Відгук від покупця. Продавець: EuroNovik. Колір виробу: Сірий

    работает, поупали с перспективой на лето, пока поупражнялись на крупах

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Александр Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Сріблястий

    Товар чудовий

  • Руслан К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Сріблястий

    отличный упаковщик

Читати всі відгуки →