Характеристики Набір електричних зубних щіток PHILIPS Sonicare DiamondClean HX9392/39

Категорія
Живлення
Вага
 • 1.18 кг
Час заряджання
 • 24 год
Час безперервної роботи
 • До 3 тижнів
Кількість поступальних рухів
 • 62000 коливань/хв
Кількість режимів
 • 5
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 114

 • Дмитрий Ковалевский
  • Продавець: Rozetka

  В целом все хорошо. Тут уже много всего отписали про щетку, не буду повторяться. Единственное что оставило неприятный осадок: гнездо зарядки в тревел кейсах miniUSB. Даже не microUSB, в идеале конечно хотелось бы type-C.
  Теперь в путешествиях приходится возить с собой дополнительный провод.

  Недоліки:
  Гнездо зарядки в тревел кейсах miniUSB
 • Павел Даниман
  • Продавець: Rozetka

  Уже 2 щетки через год полтора, перестает работать кнопка и щетка перестает включаться при этом заряжается и индикатор горит. Третий раз покупать не буду
  При этом сама щетка чистит отлично, но эта модель не удачная из-за кнопки
  При этом я специально брал модель подороже что бы дольше служила, но тут прямо болезнь :(

  Переваги:
  Хорошо чистит, пока работает
  Недоліки:
  Кнопка перестает работать через год-полтора :(
 • Андрій
  • Продавець: Rozetka

  Купили з дружиною собі цей набір 2.5 роки тому. Чистить дійсно дуже добре, є з чим порівнювати, бо до цього багато років користувалися електричними щітками іншого виробника. Philips чистить просто фантастично. Особливо сильно різниця відчувається коли доводиться деякий час користуватися звичайною щіткою. Були в такому захваті, що купили їх всім родичам.
  Насадки вистачає на рік. Проте стоматолог радить міняти її після кожної стомотологічної чистки.
  Проблеми почались через пару місяців після закінчення гарантії. Під час чищення стала замовільно спрацьовувати кропка включення/перемикання режимів. Спочатку це трішки дратувало, але великої проблеми не створювало. З часом фантомні спрацьовування ставали частішими аж поки моя щітка не почала включатись сама посеред ночі. Дружина своєю щіткою почала користуватись на пару місяців пізніше, то на цей момент в неї проблеми тільки починались, в той час як моєю вже було неможливо користуватись.
  Відвезли щітки в сервіс. З'язувалося, що це хвороба усіх цих щіток і починається скоро після закінчення гарантії. Заплатили за ремонт, через тиждень забрали. Після ремонту моя пропрацювала три дні і перестала вмикатись. Щітка дружини почала себе дуже дивно поводити: вібрація йшла не в насадку а в корпус, тобто замість чистки зубів вона масажувала долонь. Повернули в сервіс. Після другого ремонту моя знов перестала вмикатись через пару днів, щітка дружини почала шуміти і вібрувати як відбійний молоток, але чистити не почала. Віднесли в сервіс втретє. Там сказалаи що "свою щітку я залив" і ремонтувати відмовились. Щітку дружини зробили нормально, принаймні другий день працює як раніше.Зараз користуємося однією на двох змінюючи насадки.

  Висновок: прекрасна щітка, якщо ви готові кожні два роки купувати нову.

  Переваги:
  Чистить фантастично
  Недоліки:
  Перестає працювати одразу після закінчення гарантії
Дивитися всі відгуки →

* Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" цей виріб належної якості не може бути повернений та обміняний.