Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Електрочайник Maestro 1.7 л 2000 Вт (MR-059) - зображення 1
Шкала рівня води
  • Зі шкалою

Електрочайник Maestro 1.7 л 2000 Вт (MR-059)

Код:  147724774

Є в наявності

954

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 106  x 9

Колір виробу: Нержавіюча сталь

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Сучасний ергономічний дизайн, нержавіюча сталь, фільтр, шкала рівня води, автоматичне вимкнення, індикатор мережі, обертовий корпус на 360°, захист від перегріву

Характеристики

Об'єм
Матеріал корпусу
Шкала рівня води
  • Зі шкалою
Особливості
  • корпус, що обертається на 360°, фільтр
Сфера використання
Потужність
  • 2000 Вт
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар продавця Союз
  • Кирило Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Союз. Колір виробу: Нержавіюча сталь

    Це перша покупка єлєктрочайника цієї марки, придбаний майже місяць тому, поки працює чудово без проблем.

    Переваги:
    Стильний, практичний, працює добре.
    Недоліки:
    Поки що не виявлено.
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Дмитрий
    Відгук від покупця. Продавець: Банячок

    Хороший чайник, уже почти год используем и ничего плохого не заметил