Аероскороварка YUMMY YPC-A600X

18 отзывов Код:  234692449
Тип нагрева
 • ТЭН-нагрев
Количество автоматических программ
 • 76

Аероскороварка YUMMY YPC-A600X

18 отзывов Код:  234692449

Цвет: Серебристый

Продавец:365дом

4.7/5  ( 204 оценок )

4 799

Есть в наличии

63

Гарантия. 24 месяца официальной гарантии от производителя Обмен/возврат товара в течение 14 дней 

Описание

Відеоогляд аероскороварки Yummy Ауроскороварка YUMMY YPC-A600Х - це мультикухня з об'ємом чаші 6 л. В режимі скороварки готує під тиском найсмачніші страви. Без тиску готує як мультиварка. В режимі аерогрилю працює як конвекційний гриль. Тому продукти можна запікати з хрусткою скоринкою. Аероскороварка оснащена кольоровим РК-дисплеєм. У неї 76 програм приготування. В 6-літровій чаші можна приготувати обід на чималу сім'ю. Стандарні режими "Варка, Жарка, Запікання, Йогурт, Пар, Тиск, Тушкування" доповнені функціями Су-вид і Аерогриль. Бажаний продукт беруть з переліку на дисплеї: Бобові, Борошно, ​​Гриби, Картопля, Крупи, Молоко, Морепродукти, М'ясо, Напіввиріб, Овочі, Птиця, Риба, Рис, Сир, Фрукти, Яйця. Конкретна програма визначається кнопкою з назвою режиму і продуктом: Варка-Бобові, Варка-Гриби, Варка-Яйця, тощо. По закінченні програми страва автоматично підігрівається 24 години. На такий самий строк можна відкласти початок приготування. Цей прилад дозволяє регулювати час і температуру в широкому діапазоні. Тут можна реалізувати будь-які кулінарні рецепти. Також можна пастеризувати молоко, стерилізувати посуд, випікати хліб, заквашувати сир, варити маринад, коптити рибу, розстоювати тісто. Аероскороварка укомплектована двома кришками. Одна використовується для роботи під тиском, а друга - для режиму аерогрилю. Посеред аксесуарів є корзина для жарки. Вона вміщає невелику курку. Її також можна застосовувати для приготування у фритюрі. Безпеку роботи забезпечують вбудовані пристрої. Поміж них розпізнавання положення кришки, кнопка зменшення тиску та інші.

Отзывы покупателей 18

 • Володимир Нестерук
  Отзыв от покупателя. Продавец: 365дом. Цвет: Серебристый

  Купив мультиварку рік тому. Після програм Тушкування-картопля і Тушкування-овочі страви залишаються напівсирими. Щоб отримати готову страву доводиться вручну виставляти температуру 95 градусів. І навіть при цьому програма працює більше 90 хвилин! Попередня мультиварка також Yummy справлялася з цим завданням за 40 хвилин без додаткових дій - закинув, натиснув і забув.

  Звертався в два сервісні центри - один сказав що мультиварка справна, в іншому замінили плату, але проблема нікуди не поділася. Цими режимами користуюся часто, тому недолік дуже суттєвий. Не рекомендую цей товар!

 • Аліна Григоренко
  Отзыв от покупателя. Продавец: 365дом. Цвет: Серебристый

  Доброго дня!
  Дуже не приємна ситуація ,адже при замовленні було прохання, про придбання додаткової чаші. Продавець запевнив, що вона йде по акції у комплекті і її відправлять окремо в пн.25 січня
  Понеділок минув, чаша просто необхідна у користуванні. Зв'язку немає.
  Не рекомендую .

Доступно еще 16 отзыв(ов) к этому товару

Смотреть все отзывы

* Обратите внимание! В характеристиках указан общий объем чаши (до краев). Фактический объем загружаемых продуктов будет меньше на 0.5 - 1 л.