Відгуки покупців про Кліматичний комплекс 2-в-1 Philips 2000i Series AC2729/13

80 відгуків

Код:  343302769

Залиште свій відгук про цей товар
Отримайте + 200 бонусних ₴ за відгук 
 • Надія Мартинюк
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купили даний пристрій в травні місяці, маленька кімната, добре очищує повітря, оскільки є кіт в квартирі, навіть влітку дає трохи прохолоди, в зимовий період, коли включене опалення, гарно зволожує. Виглядає стильно, не займає багато місця, нічний режим не заважає сну.

  Переваги:
  Гарно очищує повітря, прибирає запахи
  Недоліки:
  Не зовсім коректно показує датчик вологості повітря
 • Анастасия
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Очищает воздух согласно датчику - хорошо, но как увлажнитель работает - непонятно, что только не делали, на сколько времени не ставили, закрывали двери - выше 36% не поднимается показатель. Возможно подскажите, что можно сделать или как вернуть/обменять товар?

  Переваги:
  Очищает воздух
  Недоліки:
  Нагоняет максимум 36% влажности
  • Женя

   Устойчивость вирусов минимальна при влажности до 43% это и грипп и ковид.
   Лучший показатель: вирусных частиц остается до 14%

 • Сергій Корольов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  я и моя семья довольны, у меня исчезла сухость в глазах и носоглотке. включаю на 3 часа днем и 3 ночью. ночной режим-бесшумный.

  Переваги:
  отлично очищает и увлажняет воздух, возможность программировать вкл/выкл и режимы по таймеру.
  Недоліки:
  кривоватое мобильное приложение, но оно не влияет на работу устройства, главное 1 раз настроить
 • Анна Аннет
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Навесні придбали,і цей рік на диво легко перенесла алергію,мабуть завдяки комплексу ,а може так співпало.Запахи дуже швидко допомогає прибрати(саме запахи з підʼїзду..)Єдине ,простоявши деякий час не працюючи з наповненим резервуаром води,вугольний фільтр почав пахнути випічкою,і тепер коли включаєш цей «аромат»розповсюджується,тож заміну фільтра прийдеться зробити раніше .Зволожує добре,і так,колт включаєш ще один заоложувач,комплекс реагує як ніби забруднене повітря.

  • Представник бренду

   Добрий день, Анно! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар! Описана Вами ситуація із індикацією забруднення повітря при ввімкненні додаткового зволожувачу найчастіше зв'язана з типом зволожувача. Зволожувачі Philips оснащено технологією NanoCloud, тобто 1: фільтр поглинання у зволожувачі вловлює великі частки, зокрема людське волосся/шерсть тварин і пил у сухому повітрі. 2: вдосконалена система випаровування з технологією NanoCloud забезпечує зволоження, додаючи в повітря молекули води та утримуючи бактерії й накип. Етап 3: зволожувач подає комфортне очищене та зволожене повітря із постійною швидкістю, не утворюючи в приміщенні водного пилу. В випадку ультразвукових зволожувачів технологія (принцип) праці трохи відрізняється: ультразвук розбиває воду на найдрібніші частинки, здатні довго залишатися в підвішеному стані, щоб частково випаруватися, частково осісти. Оскільки в більшості випадків при використані такого типу приладів наявний в повітрі, а потім і на предметах домашнього вжитку білий нальот. Даний білий наліт є солями, що знаходяться у воді. При випаровуванні "туману" (молекул вологи) з повітря, солі випадають на підлогу і меблі, що знаходиться в приміщенні, а також знаходяться в повітрі. Датчик забруднення повітря в даному очищувачі - оптичний та реагує на найменші розсіювання інфрачервоного променя. Тому осадок (наліт) від роботи ультразвукового зволожувача розцінюється очищувачем як забруднювач. Для досягнення накращих результатів зволоження повітря переконайтеся, будь ласка, що в приміщені де використовується комплекс відсутні протяги та підвищена циркуляція повітря, за потреби закрийте вікна та двері.

 • Алексей Эрм
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Хороший очиститель воздуха, но как увлажнитель слабенький. Желаемая влажность выставлена на 60%, но максимум смог нагнать 44% и то не на долго. Приходится включать отдельно ультразвуковой увлажнитель из-за чего датчики Филипса сходят с ума- они начинают показывать очень загрязненный воздух и все возможные аллергены, что приводит к тому, что сам очиститель включается на полную мощность. Фильтров на долго так не хватит, к сожалению.

  • Представник бренду

   Добрий день, Олексію! Дякуємо за Ваш вибір, фото а також коментар! Описана Вами ситуація із індикацією забруднення повітря найчастіше зв'язана з типом зволожувача. Зволожувачі Philips оснащено технологією NanoCloud, тобто 1: фільтр поглинання у зволожувачі вловлює великі частки, зокрема людське волосся/шерсть тварин і пил у сухому повітрі. 2: вдосконалена система випаровування з технологією NanoCloud забезпечує зволоження, додаючи в повітря молекули води та утримуючи бактерії й накип. Етап 3: зволожувач подає комфортне очищене та зволожене повітря із постійною швидкістю, не утворюючи в приміщенні водного пилу. В випадку ультразвукових зволожувачів технологія (принцип) праці трохи відрізняється: ультразвук розбиває воду на найдрібніші частинки, здатні довго залишатися в підвішеному стані, щоб частково випаруватися, частково осісти. Оскільки в більшості випадків при використані такого типу приладів наявний в повітрі, а потім і на предметах домашнього вжитку білий нальот. Даний білий наліт є солями, що знаходяться у воді. При випаровуванні "туману" (молекул вологи) з повітря, солі випадають на підлогу і меблі, що знаходиться в приміщенні, а також знаходяться в повітрі. Датчик забруднення повітря в даному очищувачі - оптичний та реагує на найменші розсіювання інфрачервоного променя. Тому осадок (наліт) від роботи ультразвукового зволожувача розцінюється очищувачем як забруднювач. Для досягнення накращих результатів зволоження повітря переконайтеся, будь ласка, що в приміщені де використовується комплекс відсутні протяги та підвищена циркуляція повітря, за потреби закрийте вікна та двері.

 • Галина Федорова
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Після 20 днів користування, що можу сказати. По-перше : сертифіковано цей пристрій в Москві, вкладений лист чітко це прописує. Не підтримуйте росію. По-друге, через 20 днів просить очистити пред-фільтр, але він майже чистий, на ньому майже нічого нема. По-третє, кожен день він потребує залиття води для зволоження, це дуже напрягає, тобто резервуар дуже маленький. Четверте, він не показує температуру на екрані, за таку б ціну, це мінімум що можна зробити. П'яте, перші 3 дні використання запах резини, та пластику. Він показує що є якійсь алерген, але не показує який саме. Який сенс в цьому, якщо я не розумію що саме. Після 20 днів, позначка повітря майже завжди 1 , хоча інший очисник показує різні значення. Мені взагалі здається що він не працює як має працювати. Зволожування навіть якщо виставляєш 50% ,він завжди доганяє до 37 і більше не хоче. Як висновок - викинуті гроші, ще і з руснявим сертифікатом. Краще купити дешевший окремо очисник і окремо зволоження.

  Недоліки:
  Дуже багато, руснявий сертифікат, ціна, нема температури, маленький резервуар для води, не показує алергени, нема довіри до значень, нема змін в повітрі в кімнаті
  • Представник бренду

   Добрий день, Галино! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментарі! Сертифікатами відповідності єдиного зразка комплектуються товари, що можуть бути продані на території Євразійського економічного союзу. До нього входить низка країн, в тому числі Вірменія та Казахстан. Компанія Versuni, яка виробляє та постачає товари для дому під ТМ Philips для багатьох країн світу, в перші тижні повномасштабної війни зупинила всі поставки у росію товарів споживчої електроніки. В інші країни, що входять у Євразійський економічний союз, імпорт продовжуються через альтернативні ланцюги поставок. Компанія Версуні Україна не бере участі процесах імпорту товарів у країни Євразійського економічного союзу. Для реалізації товарів в Україні, Компанія проходить оцінку відповідності та оформлює Декларації про відповідність за Технічними регламентами №1067 та №1077. Дані Технічні регламенти не вимагають вкладати декларації в пакування. При цьому ми надаємо документи по першому запиту як споживачам, так і юридичним особам.
   Для уточнення деталей із кліматичним комплексом, а також консультації стосовно використання приладу рекомендуємо звернутися до нас на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Завжди раді допомогти!

 • Алевтина
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Придбали цей пристрій і залишилися дуже задоволеними, досить швидко очищує повітря і добре підтримує встановлений процент вологості.
  Працює в нас без вимкнення і за 5 днів використання лише двічі поповнювали воду, коли очікували, що потрібно частіше.

 • Артем
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Дійсно працює і виконує заявлені функції, повітря зволожує, відчуває "токсини" та вмикається на максимум, на прикладі активного порошку показав значення 200. Дихати стало легше, з ранку ніс не закладений. Є лише питання по фільтрам, судячи з того що показує додаток в день використовується 0.5%, тобто через 50днів треба міняти комплект фільтрів який коштує до 4000грн трохи задорого)

  Переваги:
  Сон став кращим, нос дихає
  Недоліки:
  через 50днів треба міняти комплект фільтрів який коштує до 4000грн трохи задорого)
  • Юра

   100% / 0.5% = 200. тобто при 0.5% в день запас вичерпається через 200 днів, а не 50

 • Марія
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купувала очищувач повітря, так як за рік дуже часто хворіли рідні ОРЗ та ангінами, також в сім’ї є алергія. Працює тихо, але особливого ефекту після використання не помітила. Так, очищувач дійсно, якщо готуєш на кухні, то повітря очищує і стає менше відчутно запахи їжі. Як зволожувач, на жаль, слабко працює

  Переваги:
  Стильно виглядає, прибирає запахи їжі, зручний додаток та керування
  Недоліки:
  Погано зволожує, особливої різниці саме у якості повітря в квартирі за час використання не помітила
  • Представник бренду

   Добрий день, Маріє! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар! Даний прилад швидко зволожує повітря завдяки коефіцієнту подачі води до 600 мл/год. Пристрій визначає рівень вологості в повітрі й автоматично зволожує його до потрібного рівня. Ви можете обрати 40%, 50%, 60% або 70% як цільовий рівень вологості, і зволожувач автоматично увімкнеться або вимкнеться, щоб досягти бажаного рівня вологості. На початку використання може знадобитися певний час для досягнення бажаного результату зволоження, адже вологу поглинатимуть меблі, рослини та інші предмети. Також хочемо зауважити, що для максимальної ефективності зволоження варто уникати підвищеної циркуляції повітря, тобто рекомендується закривати вікна та двері.

 • Вікторія Гузова
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Чудово виконує свої функції, працює досить тихо. Швидко зволожує повітря в квартирі що дуже важливо зимою.

  Переваги:
  Режим зволоження
  • Представник бренду

   Вітаємо, Вікторіє! Щиро вдячні Вам за відгук! Бажаємо приємного користування!

 • Михайло Голієнко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Виконаний луже якісно, фільтруе та зволожує дуже добре. Сподобалося керування через смартфон. Дуже тихо працює

  Переваги:
  Тихий, зволожує та очищує повітря
  Недоліки:
  Немає
 • Сергій Берлінський
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Гарно виглядає у кімнаті. Не шумить. Єдине що, голосно включається і виключається. Якщо б можна було б зробити тихіше, було б гарно. Чистить добре.

  Переваги:
  Тихий, стильний.
  Недоліки:
  Ціна.
 • Олександр Попов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  З цим кліматичним комплексом Philips 2000i Series AC2729/13 я відчув справжнє полегшення у повітрі у своєму приміщенні. Його функціональність і ефективність на вищому рівні, а додаткові можливості забезпечують комфорт та чистоту повітря у будь-який час. Це точно те, що забезпечило мені свіже, чисте та здорове повітря вдома

  Переваги:
  Декілька різних фільтрів, сенсорні кнопки, все інтуїтивно зрозуміло
 • Олег Лещенко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Дуже задоволений зазначеним приладом!

  При наявності 5 алергенів з 12 відомих йому, в домі вже залишився 1.

  Зволоження повітря відбувається також відповідно до рівня,який сам вибираєш на пристрої

  Переваги:
  Дуже тихий, можно управляти цим приладом с будь якого міста.
  Недоліки:
  Не виявлено .
 • Олег Ф.
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Легко зібрати та налаштувати, дещо великий по габаритам - більше мого системного блоку, швиденько настає відчуття свіжості та чистоти повітря.

  Переваги:
  Керування через додаток,легше стало спати вночі при увімкнених батареях, які сушать повітря
  Недоліки:
  Можливо б хотілось, щоб був трохи тихіший.
 • Олександр Кагановський
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купив спробувати в спальні, сподобалося і купив ще один в вітальню.
  В кольорі /13 (трохи сіруватий) як на мене виглядає краще ніж /10 (сніжно білий).

  Бак для води 3.5л - вистачає на "середній" швидкості менше ніж на добу.
  Було в краще на 5 літрів зробити - місце в корпусі можна було в знайти.

  Також з особливостей - коли зникає світло а потім з'являється, то все автоматично запускається але індикатор світиться на повну потужність (перед зникненням світла був налаштований на 30%).

  Переваги:
  Добре чистить повітря, стильно виглядає, зручне керування в тому числі з мобільного додатка, працює тихо
  Недоліки:
  Хочеться ще більший бак для води
 • Станислав Мосов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Дуже простий в експлуатації прилад.
  Повітря в домі було не дуже брудним, але алергенів було достатньо.
  Зараз і вологість і чистота повітря дуже приємна.
  Дихати значно легше.
  Навіть якщо зі свіжим повітрям з вулиці затягнуло щось, то цей прилад дуже швидко реагує в очищує.

  Переваги:
  Просте керування та компактність.
  Недоліки:
  Немає інфо які саме алергени є у повітрі, щоб розуміти звідки і що є їх причиною.
 • Сергій Берлінський
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Непоганий варіант! Працює тихо, поки без зауважень.

 • Зоряна Берлінська
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Стильний, сучасний і 2 в 1.
  Дійсно гарний в користуванні та має переваги у дії.

  Переваги:
  2 в 1, є результат від роботи.
  Недоліки:
  Досить великий.
 • Анна
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Придбали пристрій і одразу поставили його в спальню біля ліжка. Так майже рік і стоїть працює. Оцінити ефективність роботи складно, бо немає домашніх тварин і кухня знаходиться далеко. Проте, якщо на кухні щось смажиться, то датчик реагує і очищувач починає працювати інтенсивніше. Якийсь пил точно затримується, бо при чищенні попереднього фільтру (сіточки) видно його забруднення. Опцію зволоження не використовували. Сирий застосунок. Неправильний час вимірювання заміни фільтрів. Час заміни фільтру в додатку не залежить від показників чистоти повітря (постійно -10% за місяць). Притому як для вугільного, так і для hepa фільтру, що не співпадає з орієнтовним терміном заміни фільтрів вказаним в інструкції та на сайті Philips (вугільний - 1 рік, hepa - 2 роки). Якщо приходить повідомлення про необхідність заміни декількох фільтрів, не можна скинути конкретний, однією кнопкою скинеться відлік усіх одразу. З хорошого - в застосунку можна гнучко налаштувати розклад роботи і режими.

  Переваги:
  Можливість налаштувати графік роботи
  Є режим сну
  Тиха робота
  Компактний, як на заявлену продуктивність
  Приємні та міцні матеріали
  Симпатичний зовнішній вигляд
  Недоліки:
  Сирий застосунок
  Відсутність його доопрацювання
  Дорогі фільтри, якщо міняти як вказує застосунок
 • Роман Вальчук
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Наче працює, вже більше рока використовуєм. Вологість підіймає, пил з повітря збирає, неприємні запахи з підїзду збирає, легко миється

  Переваги:
  Наче працює, легко миється, керується зі смартфону
  • Юрий Баран

   підкажіть будь-ласка який обєм бачка на воду . і як часто доливаєте воду в підвищеним рівнем сухості ( осінньо-зимовмй період) Дякую !!!

 • Андрій Остапенко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  На всі 100% виконує свою роботу. Повітря чисте, пилу в кімнаті набагато менше. Незамінна річ

  Переваги:
  Тихий, якісний, чудово виконує свої задачі
  Недоліки:
  Періодично втрачає зв'язок із застосунком.
  • Представник бренду

   Добрий день, Андрію! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар. Для уточнення деталей описаної Вами ситуації із застосунком, а також для додаткової консультації рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

 • Vlad
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купівлею задоволені, але реально дратують відключення від додатку, а так топ за свої кошти.

  Переваги:
  Якість повітря
  Недоліки:
  Раз в рік заміна фільтру, постійно відключається від додатку в телефоні
  • Представник бренду

   Добрий день, Владиславе! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар. Для уточнення деталей описаної Вами ситуації із застосунком, а також для додаткової консультації рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

 • Ахмед Майфур
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Після місяця використання можна сказати наступне: чудовий девайс для очищення повітря ( я брав щоб зменшити кількість пилу в квартирі, площа невелика )
  Поряд багато будівництв, тому з вулиці багато летить пилу.
  З першого дня почав спати краще і міцніше.
  Коли шукав що вибрати - хотів щось від нормального бренду ( вибачте китайці ) і 2 в одному. Щоб чистив і зволожував повітря.
  На жаль у Філіпс тільки ця штука є. З одного боку її розмір це плюс - більша площа всмоктування повітря, з іншого це її мінус - реально вона величенька, розміром з великий блок ПК.

  Свої потреби я цією дивовижною штукою закриваю повністю, даю навіть друзям на тест драйв. ( щодо алергенів сказати нічого не можу, теж саме з приводу запахів тварин )

  Переваги:
  Якісно зроблений, виконує свою роботу, зручний додаток, сплю краще, чхаю менше
  Недоліки:
  Він великий, не працює без аккаунта Філіпс, інколи булькає резервуар з водою, потребує з часом заміни фільтрів
 • Мартынюк Александ
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Получил , все круто ! Но не могу на андроиде открыть приложение, сразу оно закрывается ! Что сделать что бы оно работало?

  Переваги:
  Первый день, пока не понял
  Недоліки:
  Приложение
  • Представник бренду

   Добрий день, Олександре! Дякуємо за Ваш вибір, а також запитання. Для уточнення деталей представленої Вами ситуації із застосунком, а також для додаткової консультації рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living : 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

  • Ірина

   В мене Pixel і теж додаток не відкривався. Спробували на Xiaomi - не додається очищувач (скоріше за все через локалізацію), взяли резервний телефон ZTE, там встановили додаток, увійшли в кабінет Philips і нарешті зуміли додати пристрій.
   Якщо вийде додати пристрій на якийсь телефон, то на іншому телефоні треба зайти в той же кабінет Philips і пристрій буде доданий. Звісно якщо додаток відкриється

 • Евгений Прокопенко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Отличный прибор для очистки и увлажнения воздуха!

  Переваги:
  Дышать стало легче. Управление.
  Недоліки:
  Нет.
 • Виталий Конурин
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  До цього був зволожувач повітря. Вирішили на замінку купити цей очищувач та зволожувач. Зі своєю роботою справляється.

  Переваги:
  Добре очищує повітря.
  Недоліки:
  Не показує температуру повітря.
 • Віталій Артюх
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купував пів року тому, перед цим був тільки зволожувач, після покупки кліматичного комлексу, в кімнаті стало набагато краще повітря, сон покращився.

  Переваги:
  Дуже добре очищає повітря і зволожує
  Недоліки:
  Відсутні
  • Представник бренду

   Добрий день, Віталію! Щиро вдячні Вам за відгук!
   Раді читати, що робота приладу Вам подобається!

 • Денис Руденко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Хороша техніка, добре зволожує та очищує повітря

  Переваги:
  Добре зволожує та очищує повітря в кімнаті
  Недоліки:
  -
  • Представник бренду

   Добрий день, Денисе! Щиро вдячні Вам за відгук та вибір продукції Philips!

 • Сергій Новий
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Чисте повітря, контроль вологості, управління телефоном через зручний додаток.

  Переваги:
  Управління телефоном звідусіль.
 • Данила Бойко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Я довольно сильный аллергик на животных и при этом живу рядом с конюшней, аллергены попадают ко мне домой.
  Долго выбирал и остановился на этом воздухоочистителе Phillips в сером цвете))
  Приехал он с маленькой царапинкой, но ниче.
  Спустя день работы, есть ощущение что мне легче дышать, либо из-за увлажнения либо из-за очистки хотя изначально воздух был чистым как включил. (Вообще долго думал внушаю ли себе это ^-^)
  Сейчас могу сказать что воздух стал для меня более приятным на 50%, для меня это существенно.

  Переваги:
  Увлажняет, а не пересушивает воздух. Как по мне чистит. (Сравнить не с чем.)
  Недоліки:
  Весьма дорого, это ведь просто вентилятор и фильтры)) Нанотехнологии… да да..
 • Анна Аннет
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Тепер після декількох місяців використання,можу зробити висновок.У нас кішка і собака,хутра багато,незважаючи на щоденні прибирання,ще й зʼявилась пару років тому алергія на амброзію і полин.З очисником трохи легше,включаємо частіше на ніч як очисник ,не як зволожувач .Незважаючи на те,що як я написала прибирання постійні,з іншоі сторони на першому фільтрі(сітці)багато мікропилинок і хутро ,котре засмоктується .Що до високих показників забруднення на табло,вони зʼявляються коли щось потрусили,зібрали постіль і т.д,а коли все уляглось повітря ідеально чисте.Також очисник допомогає (додатково )швидше очистити повітря від запаху після готовки,а також від запаху коли тягне від сусідів коли вони готують бо палять.Сказати,що рекомендую очисник,що він конче необхідний алергікам-ні,це скоріш як забаганка.Шкодую про покупку-ні.

  • Анна Аннет

   Представник бренду,підкажіть будь ласка.Проблематично виставити локацію ,додатку дозволено використовувати поточне місцезнаходження,але весь час вказує інші райони,нашого загалом не представлено серед виборки.Другий день показує локацію болота - щєбєкіно,і видалити навіть не можу

  • Представник бренду

   Добрий день, Анно!
   Дякуємо за Ваш вибір, а також запитання! Для уточнення деталей представленої Вами ситуації із додатком та локалізацією, а також додаткової консультації рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук чи Інстаграм. Будемо раді допомогти!

 • Анатолій Савчак
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Очищувач просто бомба!!

  Через локальний WiFi можна керувати і бачити більше даних, такі як кількість алергенів і графік зміни.

  З його допомогою визначили степень забрудненя в кімнатах і позабирали джерела.

  Для прикладу встріпнули ковдру дитячу, то підскочив показник забрудненості до 110! Це при хороший 1-13, середній до ~40, а вище сильно забруднений.

  Або сушили одяг на балконі при дитячій і показник теж підвищувався, то міняємо порошок і ополіскувач.

  Словом, пристрій критичний елемент для здоров'я, рекомендую всім! :)

  Переваги:
  Якість
  Недоліки:
  Дорогий
  • Представник бренду

   Добрий день, Анатолію!
   Щиро вдячні Вам за відгук, а також рекомендації! Бажаємо приємного користування!

 • Евгений Егоров
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Товар із Росії, в коробці сертифікація держави окупанта.

  • Представник бренду

   Добрий день, Євгенію!
   Дякуємо за вибір продукції Philips та Ваш коментар!

   Хочемо повідомити, що компанія Royal Philips та Philips Domestic Appliances з першого тижня повномасштабного вторгнення зупинили поставки в росію товарів споживчої електроніки. Діяльність офіційного онлайн-магазину Philips у цій країні також припинено.

   При цьому продовжуються поставки продукції до країн Євроазійського економічного союзу (наприклад, Вірменії та Казахстану). Згідно імпортного законодавства Євроазійського економічного союзу товари, що ввозяться на його територію мають обов’язково містити інформацію рос. мовою, навіть якщо товар імпортується, наприклад, у Вірменію. У випадку Казахстану додатково подається інформація казахською мовою, як цього вимагає місцеве законодавство.

   На етапі виробництва не завжди заздалегідь відомо, на який саме ринок потрапить той чи інший товар. Часто готова продукція потрапляє на склади, наприклад, в ЄС, а вже звідти відправляється невеликими партіями на ринки різних держав, проте ми суворо дотримуємося міжнародних та локальних вимог і стандартів, що регулюють процес створення та введення в обіг продуктів.

   Система менеджменту якості Philips спрямована на контроль відповідності наших продуктів і рішень високим очікуванням споживачів і законодавчим нормам всіх країн-отримувачів продукції. Тому в маркуванні і супровідній документації можливі документи та інформація, що призначені для інших юрисдикцій, що не заборонено законодавством України. Відповідно до українського законодавства, Декларації про відповідність не вкладаються у пакування, при цьому можуть бути надані по першому запиту споживача.

 • Анна Аннет
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Відчуття чистого повітря-є.Вирішили спробувати очисник,може допоможе полегшити стан влітку.Я вже стала алергікомще й пухнасті вдома:)

  Наскільки дійсно якісно очищує поки не можу сказати,користуємось не довго.
  Вперше поставивши в кімнаті - показав дуже забруднене повітря в одній з кімнат,по показникам ніби очистив,перенесли в іншу кімнату не додаючи в додатку додаткову кімнату - по показникам «чисто»тож дивно..
  Слугує як і легке охолодження.

  Сам очисник дуже легкий.Не зручно рухати за допомогою колесиків:)

  • Представник бренду

   Добрий день, Анно! Щиро дякуємо Вам за вибір, а також відгук! Бажаємо приємного користування!

  • Анна Аннет

   Пристрій перестав показуватись в додатку..

  • Представник бренду

   Анно, дякуємо за Ваш коментар. Перевірте, чи очищувач знаходиться у межах діапазону маршрутизатора Wi-Fi. Можна спробувати перемістити очищувач повітря ближче до маршрутизатора Wi-Fi. Також рекомендуємо спробувати повторити налаштування, дотримуючись інструкцій розділу "Скидання з’єднання Wi-Fi" з посібника користувача. Для уточнення деталей описаної Вами ситуації, а також додаткової консультації, будь ласка, зверніться на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Дякуємо та будемо раді допомогти!

 • Дмитрий Тарасюк
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Якоїсь особливої користі не помітили .
  В перші хвилини запуску індикатор показував забруднене повітря в хаті , але за декілька хвилин почистив і все .
  Навіть через добу коли вмикаєш показує чисте повітря .
  Коли вмикаєш зволожувач - ніби з кондьора дуже.
  Побачимо , може влітку буде більше пилу