Відгуки покупців про Кліматичний комплекс 2-в-1 Philips 2000i Series AC2729/10

24 відгуки Код:  343301560
Залиште свій відгук про цей товар
 • Олександр
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  При першому включенні почало показувати рівень забруднення 500 і алергени 12. Почекав деякий час - без змін. Звернувся і підтримку - порекомендували почекати декілька тижнів щоб апарат пристосувався до повітря.
  Відніс в сервісний центр - вже два тижні як ремонтують. В результаті кошти заплатив, а користуватись не можу.

  • Представник бренду

   Добрий день, Олександре!
   Дякуємо за Ваш вибір, а також відгук! Для уточнення деталей представленої Вами ситуації із зверненням до сервісного центру та статусом діагностики приладу, а також для додаткової консультації рекомендуємо написати нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук чи Інстаграм. Будемо раді допомогти!

 • Алиса
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Загалом хороший апарат, коштує своїх грошей, ще й додаток зручний!

  Переваги:
  Дуже стильний дизайн, що не менш важливо, зважаю на те, що апарат більше. Очищає цілком тихо та інтенсивно.
  Недоліки:
  Великий, важкий
  • Представник бренду

   Добрий день, Алісо!
   Дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволені приладом! Бажаємо приємного використання і чудових результатів!

 • Сергій
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Кліматичні центри - це компроміс між зволоженням та фільтрацією повітря. Цей Філіпс дає достатній баланс: ефективна фільтрація і найбільш правильне зволоження повітря по типу "мийки повітря". Не розраховуйте на очищення 60 кв.м. через двері, але приміщення, де він розташований будуть очищені і зволожені.
  Також не факт, що помітите результат у вигляді відсутності пилюки, але точно легені скажуть дякую. Видима пилюка це лише 1 відсоток забруднення повітря, все інше ми не бачимо, але цей очищувач усуває.

  Пре-фільтр, який є у цьому приладі обов'язковий для власників тварин. Загалом вважаю цю конструкцію з трьома окремими фільтрами (пре-фільтр/вугільний/хепа) більш вдалою, ніж круглий фільтр 3-в-одному.

  Зручне керування через додаток, простота заміни фільтрів і миття. Всі аксесуари і змінні деталі є у продажу. Вони не дешеві, але частота заміни не є критичною, якщо вчасно будете мити прилад.

  Використовую на 2 швидкості коли вдома, на 1 вночі та на турбо, коли йдемо з дому для більш ретельної очистки.

  Переваги:
  Хороший баланс між зволоженням та фільтрацією
  Недоліки:
  На максималках шумний
 • Олег Ярема
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Супер

 • Александр Куюнка
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Пользуюсь месяц, воздух приятнее, увлажняет отлично и очень быстро, что хорошо при включенном отоплении, но тоже заметил кек в некоторых отзывах, сразу не чувствуется, но когда выходишь из комнаты при большой влажности и через время заходишь, то чувствуется какой то запах.Может это особенность материалов в квартире при влажности, но все же. Потому на большую влажность не ставлю,но нагоняет быстро. На большие обороты ставишь то как вентилятор обдувает, будет полезно летом) На аллергены реагирует моментально. Даже на готовку еды. Но за месяц пользования мое мнение, что нужно скорее всего у кого аллергия, проблемы со здоровьем дыхательных путей или тем кто живет в районах с более загрязненным воздухом, в прмзонах или где много машин И так далее. А так как я живу за городом, по наблюдениям воздух тут и так в норме))

  Переваги:
  Увлажняет, чистит воздух от аллергенов.
  Недоліки:
  Цена не сильно маленькая, фильтра тоже не особо дешевые.
 • Анастасия Кореневич
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Замовили ще влітку, бо була алергія в нас в собаки атопічний дерматит і аби трохи полегшити їй життя придбали. Спочатку важко було зрозуміти чи воно щось дає, але наче спати стало простіше. Зараз увімкнули опалення, повітря висихає, але зволожувач не працює як мав би, вологість за ніч постійно лише падає, при чому що режим не нічний, а авто. Також коли заходиш у зволожену кімнату стоїть не дуже приємний запах, не знаю із чим це повʼязано. Отже, за таку ціну можливо воно
  того й не варто, але вже купили, тому вибору в нас нема.

  Переваги:
  2в1, енергоефективний, очищує повітря
  Недоліки:
  Режим зволоження не редагується, тобто коли повітря чисте але дуже сухе - апарат не збільшує оберти, і відповідно вологість не збільшується. Дуже дорого, так ще й фільтри під 5к коштують замінити.
  • Представник бренду

   Вітаємо, Анастасіє! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар! Неприємний запах може з'являтися через забруднений фільтр зволоження, або резервуар для води. Чистіть резервуар для води, лоток для води та поворотну мембрану зволоження NanoCloud щотижня для належного гігієнічного стану: Сполощіть резервуар для води, лоток для води та поворотну мембрану зволоження NanoCloud водою з-під крана. Не знімайте поворотну мембрану зволоження NanoCloud із коліщатка під час чищення. За потреби чистіть резервуар для води та лоток для води легким миючим засобом. У такому разі резервуар для
   води та лоток для води потрібно добре сполоскати.
   Для налаштування рівня вологості, кілька разів торкніться кнопки вологост, щоб налаштувати потрібну вологість повітря на 40%, 50%, 60% або "--". Якщо вибрати рівень вологості "--", пристрій подовжуватиме зволожувати приміщення, доки не буде досягнуто рівня відносної вологості 70%. Коли буде досягнуто потрібного рівня вологості, коліщатко для мембрани перестане обертатися. Воно почне обертатися знову, коли рівень вологості впаде нижче потрібного рівня. Щоб швидко збільшити рівень вологості, можна вибрати більшу швидкість вентилятора.
   Якщо з допомогою даних рекомендацій ситуація не зміниться, будь ласка, зверніться до нас на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

 • Богдан Винов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Продукт максимально безтолковий.
  За 3 тижні стало зрозуміло, що пилу не зменшилось, вологості більше не стало, користі немає.
  Шкодую за викинуті гроші.

  Переваги:
  Не знайшов
  Недоліки:
  Безтолковий
  • Представник бренду

   Добрий день, Богдане! Дякуємо, що поділилися досвідом користування очищувачем і зволожувачем повітря 2в1. В описапній Вами ситуації перевірте, будь ласка, чи з фільтрів знято пакувальний матеріал. Також переконайтеся в тому, що всі фільтри встановлено в очищувач повітря та встановлено їх належним чином та в належній послідовності, починаючи із найвіддаленішого фільтра: 1) фільтр NanoProtect серії 3 (FY1410); 2) фільтр NanoProtect з активованим вугіллям (FY1413); 3) фільтр попереднього очищення.
   Перевірте, чи датчик якості повітря чистий і сухий.
   Що стосується зволоження, то технологія NanoCloud рівномірно розподіляє невидиму водяну пару в кімнаті. Коли в кімнаті сухо, вологу зі зволожувача вбиратимуть стіни, меблі й інші предмети. Вентиляція сухого зовнішнього повітря також збільшить час досягнення потрібного рівня вологості. Щоб оптимізувати ефективність зволоження та очищення, рекомендується зачиняти двері та вікна під час використання пристрою. Для уточнення деталей описаної Вами ситуації, а також додаткової консультації Ви також можете звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Завжди раді допомогти!

 • Ирина
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Воздух реально чистит , стильный дизайн

  Переваги:
  Воздух стал чище
  Недоліки:
  Спустя неделю
  Начал издавать странные звуки как будто вибрацию, спать невозможно !
  • Представник бренду

   Добрий день, Ірино! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар. Для уточнення деталей описаної Вами ситуації, а також додаткової консультації Ви можете звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Підготуйте, будь ласка, фото розрахункового документу та, по можливості, відео описаної Вами ситуації із звуком. Будемо раді допомогти!

 • Ион Мигали
  Продавець: Rozetka

  Відмовився від замовлення тому, що немає української мови, тільки російської чи інших мов, і курієр був дуже грубий, не приємно купити там де грубять.

  Переваги:
  зручний
  Недоліки:
  немає української мови, тільки російська чи інші мови
 • Наталія Трачук
  Продавець: Rozetka

  Гарно працює

  Недоліки:
  Не дешевий
 • Олександр Музиченко
  Продавець: Rozetka

  Користуємось майже місяць. хочеться зазначити що ця штука дійсно працює як всі і пишуть. Повітря чисте і легке, очищує швидко, реагує на багато подразників (дезодорант, одноразка, пилесос, тощо). Включена майже 24/7 і в кімнаті завжди свіжо. Я як алергик, став краще почувати себе зранку. Але вмикаю його на авторежим і просто вимикаю екран, режим нічний як на мене не дуже ефективний. Хочеться зазначити, що пристрій доволі тихий під час роботи, майже не чутно. Тепер до мінусів, дуже бісить що немає ніякоі індикації рівня води, ні на девайсі, ні в додатку. Також мені не зрозуміла індикація вологості повітря, всі датчики вдома показують наприклад 54%, прилад показує 44%. При цьому у налаштуваннях стоїть щоб зволожувало до 60%. Ще дуже велика витрата води, бак поповнюємо кожен день. Хоча маленький зволожувач в іншій кімнаті (бак ~2л) поповнюємо раз у три-чотири дні. Також хоч і можна використовувати воду з-під крана, я не рекомендую. Осад у резервуарі та на фільтрі.

  Переваги:
  Ефективність очищення. Тиха робота приладу
  Недоліки:
  Немає індикації рівня води. Зволоження
 • Олена
  Продавець: Rozetka

  Купляли очищувач щоб в квартирі було менше пилу і взагалі, після ремонту нові меблі та фарба виділяють леткі органічні сполуки, що шкідливо для здоров‘я. Я повністю задоволена результатом очищення. Пилу набагато менше і, що мене здивувало, навіть, коли я готую на кухні, очищувач в сусідній кімнаті вмикається і очищує повітря від запаху їжі.

 • Настуся
  Продавець: Rozetka

  Не вірила я відгукам, але це правда. Вдома немає пилу. Я забула, що це таке. І сухе повітря через опалення також забуте. Для алергиків це щастя. У чоловіка немає алергії, але навіть він різницю повітря відчув. Швидко очищує повітря. М'яко зволожує. Зрозумілий додаток. Якісні фільтри, навіть тактильно зрозуміла якість, порівнювали з іншими брендами візуально і тактильно, тут відразу розумієш, не дорога іграшка, а створений прилад спільно з медиками. Не розумію, як ми жили без очисника раніше. Рекомендую всім

  Переваги:
  Можливість дихати чистим та не сухим повітрям. Якісні фільтра, зручний додаток
  Недоліки:
  не має поки що
 • Андрій
  Продавець: Rozetka

  Приємно вражений роботою цього пристрою, він ефективно видаляє шкідливі забруднення з повітря, також забирає неприємні запахи, дим та алергени. Приємним бонусом є можливість керування зі смартфону, додато зручний, налаштовувати все досить легко. Дизайн гарний, ідеально підійшов під мій будинок.
  Якість повітря в кімнаті після використання очищувача повітря значно покращилась. Це надійний та продуманий пристрій, який рекомендую всім, хто шукає високий рівень очищення повітря в своєму житлі.

 • Іванна Панфілова
  Продавець: Rozetka

  Чудовий комплекс на очищення і зволоження! Користуємось щодня і контролюємо зволоження повітря як для дитини, так і для нашого комфорту. Особливо помітна робота комплексу, коли вдома готується їжа і є виражений запах. З очисником за кілька хвилин він зникає. Особливо корисно у період опалювального сезону зволожувати пересушене повітря. Він економний і не бере багато електроенергії

  Переваги:
  Чисте і зволожене повітря вдома
  Недоліки:
  Потрібні фільтри
 • Компалова Олена
  Продавець: Rozetka

  Найулюбленіший прилад у домі , нереальний помічник, якщо ви дійсно стежите за здоро’вям і хочете покращити якість повітря або слідкувати за рівнем вологи. Маст хев для всіх, особливо для тих, у кого є діти, тварини або ви живете в забрудненому мегаполісі. Зручний в керуванні, можна керувати з телефона. Однозначно вартує грошей, рекомендую

  Переваги:
  Покращує повітря, вологість, гарний дизайн
  Недоліки:
  Немає
 • Екатерина Лещенко
  Продавець: Rozetka

  Чудовий девайс. Помітно змінилася якість повітря , полегшує алергію у чоловіка , спати з ним приємніше, стильно виглядає

  Переваги:
  Не гучний , зручний в користуванні , є додаток на телефон
  Недоліки:
  Не помітила
 • Віктор
  Продавець: Rozetka

  Простий у використанні, можна керувати з телефону. Особливо морочитися не потрібно, ми ставимо в основному на авто. Ну тільки воду хіба що треба доливати, коли вмикаємо функцію зволоження.

  Переваги:
  Очищає, гарний дизайн
  Недоліки:
  Не виявив поки
 • Ілон Маск
  Продавець: Rozetka

  Загальне враження хороше: пилу стало набагато менше, вологість за 6 днів піднялась з 30% до 50%
  Мобільний додаток - окремий плюс

  Переваги:
  Відмінно очищає повітря, простий в управлінні, класний додаток
  Недоліки:
  Запах з кухні погано прибирає
 • Анна Волошина
  Продавець: Rozetka

  Для мене цей очисник став найліпшим другом. Дуже рятує при алергії, дихати легше, немає сухості в носі. Перші видимі результати для себе помітила десь через тиждень його роботи. Вмикаю навіть вночі, працює тихо
  Тож перше враження приємне.

  Переваги:
  Допомагає усунути сухість в носі, легше дихати при алергії, тихий
  • Представник бренду

   Добрий день, Анно! Дякуємо Вам за відгук! Раді читати, що ви задоволені клыматичним комплексом. Бажаємо приємного користування!

  • Представник бренду

   Добрий день, Анно! Дякуємо Вам за відгук! Раді читати, що ви задоволені кліматичним комплексом. Бажаємо приємного користування!

 • Анастасія
  Продавець: Rozetka

  Купили вже давніше, але вирішила написати зараз, коли вже трохи користуюсь ним. Очищувач сказати що він чудовий, це нічого не сказати. Ні запаху диму сигарет від сусідів, ні запаху готування з кухні, ні інших запахів з вулиці. Найбільше відчувається свіже очищене повітря коли заходиш в дім, з вулиці. Дитина позбулась вічного закладення носу, спить тепер вільно. Так само як і інші члени сім'ї. Я дуже задоволена.

 • Ирина Дзяйло
  Продавець: Rozetka

  Я займаюся виводком та зрощенням маленьких прекрасних песиків породи шпиць.
  Вони потребують особливого догляду.
  Але й після них багато мороки. А цей очисник повітря дуже допомагає у всьому!
  Очищує, освіжає, зволожує та фільтрує повітря! У домі завжди приємний та чистий запах.
  Можно керувати дистанційно через додаток.
  В мене дім на 100 кв.м. На першому поверсі кімнати відкритого типу майже 90 кв, так ось очищувач справляється з цією усією площею!

  Переваги:
  Багатофункціональний, дистанційне керування
  Недоліки:
  Немає
 • Олена Кінах
  Продавець: Rozetka

  Купили цей очісник, бо радила знайома. В нас маленька дитина, то хочеться щоб повітря в квартирі було більш чистішим. Тому обрали саме його, бо в цього очисника дуже багато переваг.
  Він очищає все,навітт коронавірус, вбиває пилок, дим, алергени, мікроби, вбирає запази, навіть від плісняви .
  Ми дуже задоволені. Можна керивати ним з додатка, а ще сподобалось нам те, що є датчік забруднення, який показує на скільки брудне повітря в кімнаті міняючи кольори.
  Все супер.
  Якісний товар заслуговує 5 зірочок

  Переваги:
  Чисте повітря, тихий, має фільтр
  Недоліки:
  Не виявлено
 • Софія Ковтко
  Продавець: Rozetka

  Дуже задоволена покупкою цього кліматичного комплексу
  Оскільки в нас вдома маленька дитина в якої часто нежить і кашель він нам дуже допомагає
  Повітря завжди зволожене, легко дихати, він вбиває до 99,9 % вірусів з повітря
  Має HEPA фільтр з активованим вугіллям
  Тихо працює в нічному режимі
  Має датчик який визначає якість повітря
  Можна стежити за якістю повітря і управляти за допомогою додатка

  Переваги:
  Тихо прицює, швидко очищує і зволожує, можна підключатись за допомогою додатка, мало споживає електро енергії
  Недоліки:
  Ціна