Обов'язковий атрибут кожної квартири — варильні газові поверхні, які також доповнюють будь-який інтер'єр. Готувати їжу — завжди особливий ритуал, домогосподарки проводять на кухні більшу частину свого часу, намагаючись здивувати сім'ю смачною стравою. Запорукою якісного готування завжди були якісні комбайни, а головне — піч. Саме вона виконує основну функцію, доводить потрібні інгредієнти до повної готовності. Деякі поверхні розраховані на мінімальну кількість каструль, що незручно для більшості господинь. Добре, що сучасні побутові печі задовольнять потреби будь-кого, хто прагне готувати.

Різновиди варильних газових поверхонь

Сучасні виробники випускають велику кількість варильних приладів, які мають гарний зовнішній вигляд і їх просто використовувати. На сьогодні вони дуже популярні й мають такі різновиди.

Перший — найпоширеніший варіант — неіржавка поверхня. Вона має естетичний вигляд, досить універсальна й підійде до будь-яких кухонних меблів. Єдина хиба — швидко брудниться. Споживачі мають багато нарікань, але сама неіржавка сталь досить зносостійкий матеріал. Для цього просто потрібно дібрати правильні мийні засоби, що не містять абразивних шкідливих частинок. Стандартно на ній розміщені 4 конфорки різних розмірів.

Прикрасить будь-яку кухонну кімнату склокерамічна модель. Модернізований варіант, що надає особливої вишуканості будь-якому інтер'єру. Є не тільки газові, але й електричні варіанти, які зовні не різняться. Вбудована поверхня пасуватиме до будь-якої вподобаної конструкції. Особливість такого типу — сховані конфорки. Вони нагріваються вертикально за лічені секунди. Її потрібно особливо доглядати, ліпше використовувати мийний засіб із силіконовими домішками. Бажано, щоб на неї не потрапляли розпечена олія, карамель.

Невибагливою вважають газову варильну поверхню із загартованого скла. Її майже не потрібно міняти, вона стійка до подряпин, рідких гарячих крапель. Її просто очищати, потрібно регулярно прибирати, плями занадто видні на такому матеріалі. Такі агрегати зазвичай йдуть із газ-контролем, що зручно для домогосподарок і кухарів. Багато років використовуватимете і склокераміку.

Емальована модель досить недорога. У такому разі більшість виробників тішать покупців широкою кольоровою палітрою. Саме це робить такі варильні поверхні затребуваними у споживачів. Єдина їхня хиба — вони категорично бояться точкових ударів. Однак не важливо, якої фірми товар — Gorenje або Bosh — працюватиме він довго та якісно, головне — дбайливо ставиться до речей.

Поради щодо вибору

Перш ніж вибрати газову варильну поверхню, варто докладно вивчити особливості кожної моделі. Якщо малюки активні, ліпше вибрати практичніший варіант. Багато агрегатів потребують особливої уваги й ретельного догляду, якщо на це немає часу, вибагливий варіант варто відкинути відразу. Важливо визначити, на яку суму ви розраховуєте, тоді буде легше визначитися.

Якщо всі нюанси можливі, варто зважати на такі деталі під час купівлі. Решітки в більшості моделей виготовлені з чавуну, якщо вони є. Вони витримують велику вагу, їм потрібно приділити увагу, вирішити, наскільки зручно буде поміщати туди каструлі, сковорідки та інший посуд. Ручки та безпосередньо конфорки потрібно розміщувати взаємно. Регулятори потрібно розташувати далі від великих джерел вогню — це убезпечить їх від нагрівання, деформування пластмасових деталей. Добирати ліпше поверхні з додатковими функціями: електрозапалювання, газ-контроль і найважливіша функція — блокування від дітей. Зрозуміло, вартість такої техніки набагато вища за звичайні варіанти, але це цілком виправдано. Не зайве почитати відгуки або порадитися зі знайомими, друзям, можливо, вони підкажуть, яка модель ліпша.

В інтернеті є багато сайтів із рейтингами найліпших моделей цього року, якщо хочеться завжди бути в тренді, потрібно відвідати їх.

Показати ще