Великий літній розпродаж до −55%
Електричний проточний водонагрівач CLAGE DEX 12 Next - зображення 3
Електричний проточний водонагрівач CLAGE DEX 12 Next - зображення 1
Електричний проточний водонагрівач CLAGE DEX 12 Next - зображення 2
Електричний проточний водонагрівач CLAGE DEX 12 Next - зображення 3
Електричний проточний водонагрівач CLAGE DEX 12 Next - зображення 1
1/3

Електричний проточний водонагрівач CLAGE DEX 12 Next

Код :  279732443
Електроживлення
  • 220-240/50 В/Гц
Регулювання температури води
  • Автоматичне регулювання потужності залежно від протікання води
Габарити (ВхШхГ)
  • 46.8 х 23.8 х 9.7 см
Вага
  • 4.5 кг
Тип встановлення
Тип керування

Немає в наявності

24 015

Пропускна здатність, л/хв: 11.5

 
Гарантія. 24 місяці офіційної гарантії від виробника. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

DEX 12 Next — прилад нового покоління, ще один крок до ідеальної зручності, економності та максимальної надійності. Електронна система керування забезпечує стабільне та точне підтримання температури вихідної води, автоматично змінюючи потужність нагрівання в разі зміни протоку. Особливо вражає висококонтрастний дисплей зі скляним покриттям, вироблено за технологією «Електронні чорнила». Завдяки інноваційній системі контролю протоку води істотно підвищилася чутливість — надійна робота вже за протікання від 1,5 л/хв

Постачання гарячої води до 2 точок водовідбору одночасно. Обладнано Multiple Power System (MPS) для встановлення одного з двох профілів потужності приладу: 8,8 кВт або 11,5 кВт. Покращений захист і надійність приладу завдяки інноваційній системі виявлення пухирців повітря. Не потрібне профілактичне обслуговування — IES® істотно знижує утворення накипу та забезпечує підвищений термін експлуатації.

Характеристики

Пропускна здатність
  • 11.5 л/хв
Електроживлення
  • 220-240/50 В/Гц
Кількість теплообмінників
  • 3
Регулювання температури води
  • Автоматичне регулювання потужності залежно від протікання води
Комплектація
  • Водонагрівач
    Документація
Габарити (ВхШхГ)
  • 46.8 х 23.8 х 9.7 см
Габарити упаковки (ВхШхГ)
  • 53 х 29 х 16 см
Вага
  • 4.5 кг
Вага в упаковці
  • 5 кг
Тип встановлення
Особливості
  • Номінальна сила струму: при U = 230 B; 38/50 А
    Електрична мережа: 220–240 В, однофазна
    Захист від потрапляння повітря
    Захист від перегрівання
    Захист від утворення накипу
Кількість фаз
Колір
  • Білий
Потужність
  • 11.5 кВт
Тип керування
Позиція під час встановлення
Клас захисту
  • IP 25
Країна реєстрації бренду
  • Німеччина
Гарантія
  • 24 місяці офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару
EAN
  • 4010436364122

* Докладні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) та за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі недотримання зазначених правил гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром. Тестується на заводі, можливе наявність води в баку.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
  • Вознюк Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Пропускна здатність: 5.9

    Користуюсь 6 місяців політ нормальний

    Переваги:
    Компактний, зручний, достатньо потужний щоб забезпечити квартиру гарячою водою
    Недоліки:
    Не помітив
  • Владимир Т***
    Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Пропускна здатність: 5.9

    Проточными водонагревателями (имеются в виду фирмы Камео (Англия) и Клаге (Германия)) пользуюсь более 30 лет; из них с электронным управлением - около 15 лет. Впечатления - только положительные. Для сравнения: 8-киловаттный проточник с электронным управлением расходует электроэнергии меньше, чем 6-киловаттный с механическим (гидравлическим). Цена "механического" проточника около 120$, "электронного" 300$ при приблизительной мощности 8квт. Особенно выгоден при нечастом использовании (как - то подсчитывал - получилось около 30-40% от бойлера). Временно пытался пользоваться российским (кажется, Термес) 10квт, цена 2200грн., но дальше попыток дело не пошло. Сейчас у меня стоит Клаге DEX 12.

    Переваги:
    Долго перечислять
    Недоліки:
    В ранее выпускавшихся моделях присутствовали компоненты электроники не немецкого производства (скорее всего китайские), из-за чего водонагреватель начал "глючить" на девятом году эксплуатации.
  • Михайло С***
    Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Пропускна здатність: 5.9

    А дана модель хіба не на 220в ?