Відгуки покупців про Електрочайник AENO EK1S

36 відгуків

Код:  361904472

Залиште свій відгук про цей товар
Отримайте + 100 бонусних ₴ за відгук 
 • Наталія Кравченко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Після 3 місяців користування запала кнопка відкривання кришки

  Переваги:
  Можна відслідкувати температуру в додатку та керувати дистанційно
  Недоліки:
  Запала кнопка відкривання кришки через три місяці користування
  • Представник постачальника

   Доброго дня, Наталія!
   Розуміємо, як Ви засмучені. Рекомендуємо звернутися з повним комплектом та чеком про оплату за місцем придбання або до сервісного центру, контакти вказані на офіційному сайті виробника посиланнядля діагностики і в подальшому обміну в рамках гарантії у 24 місяці.
   Якщо виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете звернутися в чат служби підтримки на офіційному сайті посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

 • Игор Танчук
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Чайник дуже сподобався. Вперше купую такий дорогий)))

  Переваги:
  Є предустановлені режими,
  Програма також зручна,
  Чайник дуже гарно виглядає.
  Недоліки:
  Користуємось тиждень.
  Не виявлено.
  • Представник постачальника

   Вітаємо Вас, Ігор!
   Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Нам дуже приємно, що ця модель чайника від AENO прийшлась Вам до вподоби. Бажаємо легкої та довготривалої експлуатації!

 • Гавриляк Михайло
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Користуюсь чайником вже майже місяць, тільки позитивні емоції. Дуже зручне управління з телефону, таймер включення чайника це взагалі ідеально (проснувся, а вода вже готова). Не зрозумів людей які писали у відгуках, (для того щоб включити чайник для кип'ятіння води, потрібно натискати кнопку 4-5раз.) для кип'ятіння води одна кнопка, для вибору конкретної температури є кілька режимів (40, 70, 80, 90).
  Якщо вода з крану не дуже, то за місяць набирається накип, і чайник може чуть свистіти, але 1-2 столові ложки лимонної кислоти все лікують за одне кип'ятіння.
  Звуковий сигнал вуха не ріже і не гучний.

  Переваги:
  Управління телефоном, таймер включення, гарний дизайн, зрозуміла індикація(підсвітка)
  Недоліки:
  Не виявлено за місяць використання
  • Представник постачальника

   Доброго дня, Михайло!
   Дякуємо Вам за вибір техніки AENO, а також за високу оцінку якості нашої продукції. Нам приємно, що Ви оцінили усі переваги та особливості даної моделі чайника. Бажаємо Вам легкої та довготривалої експлуатації!

 • Олександр Кушнірук
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Доповню свій відгук, купляв в листопаді , ось вже кінець березня, сам то чайник класний впринципі, але ось фізичні кнопки , кнопка ввімкнення просто продавилась в середину пластик навколо лоп...воно то працює, але за таку вартість для електиичайника не годиться, це якість дешевого чайника

  Переваги:
  Технологічнісь
  Недоліки:
  Дешеві матеріали, які після пів року користування просто ламаються
  • Представник постачальника

   Доброго дня, Олександр!
   Шкода, що у Вас трапилась подібна ситуація. Рекомендуємо звернутись до сервісного центру, контакти вказані на офіційному сайті виробника посиланнядля діагностики і в подальшому обміну чи ремонту в рамках гарантії у 24 місяці.
   Якщо виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете звернутися в чат служби підтримки на офіційному сайті посилання Наші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

 • ксения сулим
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Працюэ

  Переваги:
  Управління, підсвітка
  Недоліки:
  Трохи незрозуміле налаштування автоматизації
  • Представник постачальника

   Доброго дня, Ксенія!
   Дякуємо, що обрали техніку нашого бренду. Щодо режимів автоматизації роботи, то рекомендуємо встановити додаток AENO, в якому можна здійснити налаштування та створювати власні сценарії, регулюючи частоту та час кип'ятіння. Якщо виникнуть додаткові питання, чи потрібно буде більше інформації, Ви завжди можете звернутися в чат служби підтримки на офіційному сайті посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

 • Христина Федишин
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Періодично злітає програма, і найголовніше. Через телефон виставляється температура, але потрібно вручну зупиняти,бо буде нагріватися до максимуму.

  Переваги:
  Можна виставити температуру через телефон.
  Недоліки:
  Потрібно вручну зупиняти нагрівання.
  • Представник постачальника

   Доброго дня, Христина!
   Розуміємо, як Ви засмучені, але, будь ласка, не поспішайте засмучуватись. Ми допоможемо у вирішенні цього питання.
   Ця модель чайника має два режими: нагрівання та кип'ятіння. Якщо увімкнений режим нагрівання, то вода просто буде нагріватися до вказаної температури. Якщо режим кип'ятіння, то пристрій завжди гріє воду до кипіння, а потім чекає до остигання до вказаної температури.
   Якщо виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете звернутися в службу підтримки на офіційному сайті виробника посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

 • Ефимов Алексей
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Чайник выполняет свое предназначение, подключение управления с телефона довольно муторное, но все же работает. Чайник понравился

  Переваги:
  Работает от через вайфай
  Недоліки:
  нет
  • Представник постачальника

   Добрий день, Олексій!
   Дякуємо, що вирішили поділитися своїми враженнями, для нас дуже цінний зворотний зв'язок від наших покупців.
   Якщо у Вас виникли питання, щодо підключення до застосунку чи управління цим електричним чайником Ви завжди можете звернутися в службу підтримки на офіційному сайті виробника посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

 • Ярослав Рачок
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Нормальний чайник. Через вай фай не підключав. Не бачу сенсу. Воду гріє швидко. Не смердить пластиком.

  Переваги:
  Нормальний, не смердить.
  Недоліки:
  Не маю претензій.
  • Представник постачальника

   Вітаємо Вас, Ярослав!
   Ми дуже раді, що Ви обрали техніку нашого бренду та поділились фото. Зверніть увагу, що при підключенні чайника до застосунку AENO через Wi-Fi, Ви зможете отримати ще більше функцій для управління, а саме: точне налаштування температури 25-100 °C, функцію збереження тепла, можливість встановити графік кип'ятіння та підключення голосових команд, а також зможете вмикати чайник на будь-якій відстані.
   Якщо виникнуть додаткові питання, щодо роботи цієї моделі чайника чи його підключення, Ви завжди можете звернутися в службу підтримки на офіційному сайті виробника посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.
   Бажаємо Вам легкої та довготривалої експлуатації!

 • Олена Христан
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Чайник був необхідний для підігрівання води. На жаль гріє до більшої температури ніж я задала в додатку(( не смердить пластиком, гарна якість. Мені подобається

  Переваги:
  Дистанційне керування, якість, дизайн
  Недоліки:
  Нагріває воду до більшої температури ніж потрібно
  • Представник постачальника

   Доброго дня, Олена!
   Дякуємо за вибір техніки нашого бренду та за прикладене до відгуку фото. Така ситуація з підігрівом води може виникнути, якщо наливати в чайник невелику кількість води, менше мінімальної відмітки. Спробуйте долити води та перевірити роботу чайника. Якщо ситуація не зміниться зверніться в службу підтримки на офіційному сайті виробника посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

 • Олена Христан
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Цей чайник потрібен був мені щоб підігрівати воду на дитячу суміш. Загалом все добре, але коли виставляєш температуру 37 градусів, вода нагрівається до 50 градусів. Потім все рівно стою і охолоджую воду серед ночі. Така сама ситуація і з простим чайником, просто виключити до кипіння потрібно. Трохи напрягає що постійно пікає. #фотовідгук

  Переваги:
  Якість, дизайн, можливість керувати з телефону
  Недоліки:
  Не нагріває до бажаної температури
  • Представник постачальника

   Доброго дня, Олена!
   Дякуємо за вибір техніки нашого бренду та за прикладені до відгуку інформативні фото. Така ситуація з підігрівом води може виникнути, якщо наливати в чайник невелику кількість води, менше мінімальної відмітки. Спробуйте долити води та перевірити роботу чайника. Якщо ситуація не зміниться зверніться в службу підтримки на офіційному сайті виробника посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

 • Олександр Кушнірук
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Мені сподобалось, багато налаштувань

  • Представник постачальника

   Добрий день, Олександр!
   Дякуємо Вам за придбання продукції AENO. Бажаємо Вам легкої та довготривалої експлуатації!

  • Олег

   Можете підтвердити наявність функції - відключення при знятті з бази?

 • Сергей Кузнецов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Кратко - для людей которые хотят что-то качественное и с приятными функциями. Мультиварка от мира чайников. Из главных достоинств (для меня) выбор какая температура будет у воды

  Переваги:
  Классный дизайн, удобная ручка. Компактный и интуитивно понятный дисплей. Цена - качество. Чайник не с 200 IQ, но владелец получит удобный агрегат для себя и гостей с отличным функционалом
  Недоліки:
  Небольшие танцы с бубном для подключения к телефону. НЕ рекомендую людям которые хотят максимальную простоту. Нажал одну кнопку без нюансов это не про этот экземпляр. Бабуля (допустим) рада не будет
  • Представник постачальника

   Вітаємо Вас, Сергій!
   Ми дуже раді, що Ви обрали техніку нашого бренду та поділились фото. Щодо підключення цього чайника до застосунку, хотіли б звернути Вашу увагу, що на сайті aeno.com/ua в розділі "Посібники користувача" (що знаходиться в нижній частині сторінки) при виборі Вашої моделі пристрою, можна знайти інструкції для підключення чайника до застосунку та голосових помічників. Або звернутися в чат служби підтримки на офіційному сайті посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть вирішити будь-яке питання.
   Бажаємо приємного користування електричним чайником від AENO!

 • Самохін Микола
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купували відразу два, собі та на подарунок. Вибір пав через можливість кип'ятіння через додаток, але купивши так і ні разу не скористувались смарт можливостями. Використовуємо як звичайний чайник, навіть режимами підігріву до потрібної температури ні разу не користувались. Мабуть чайник має бути чайником без лишніх функцій. Три зірочки через якість, для людей які ніколи не користувались топ брендами буде все ок думаю, але якщо користувались кращим до буде розчарування. Звичайний китай, нічого особливого.

  Переваги:
  напевно користування через додаток, але не спробували
  Недоліки:
  якість посередня якщо порівнювати з більш брендовими виробниками по типу браун, тефаль чи бош
  • Представник постачальника

   Добрий день, Микола!
   Дякуємо, що вирішили поділитися своєю думкою, нам важливий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Хотіли б звернути Вашу увагу, що наша продукція виробляється з дотриманням усіх міжнародних стандартів та проходить декілька етапів перевірки якості.
   Щодо дистанційного управління, якщо у Вас виникли питання з приводу підключення чайника до застосунку, Ви завжди можете звернутися в чат служби підтримки на офіційному сайті виробника
   посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть налаштувати пристрій і Ви зможете оцінити повністю функціонал цього чайника.

  • Самохін Микола

   Поправка до коментаря, кому не зрозуміло: розчаровує якість матеріалів в першу чергу пластик та тактильні відчуття, той же бош чи тефаль за 1000 умовних гривень набагато кращий, тугі нопки, кришка при відкривані болтається як не знаю що, неможливо води з під крану набрати спокійно. Можливо такий зворотній зв'язок буде більш зрозумілим.

  • Представник постачальника

   Добрий день, Микола!
   Дякуємо за зворотний зв'язок. Ми завжди уважно ставимося до побажань наших покупців, саме вони допомагають нам стати кращими. Щодо кришки, Ви завжди можете звернутися в чат служби підтримки на офіційному сайті виробника посиланнята продемонструвати поводження кришки чайника під час відкривання в короткому відео. Наші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

 • Олександр Копаниця
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Матеріали якісні, поки пруцує як треба а там побачимо,все влаштовує

  Переваги:
  Якісна збірка,д/у з телефону
  Недоліки:
  не виявив
  • Представник постачальника

   Вітаємо Вас, Олександр!
   Ми дуже раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Користуйтесь із задоволенням!

 • Кіндратюк Роман
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Гарна якість товару!

  Переваги:
  Швидко та майже безшумно кип'ятить воду.
  Можливо регулювати температуру ,підігрівати без зайвого кип'ятіння
  Недоліки:
  Немає
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Роман!
   Ми дуже раді, що Ви обрали техніку нашого бренду та високо оцінили якість цієї моделі електричного чайника. Бажаємо подальшої успішної експлуатації!

 • Татьяна Новицкая
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Хороший чайник, удобное приложение

  • Представник бренду

   Добрий день, Тетяна!
   Дякуємо Вам за придбання продукції AENO. Користуйтесь із задоволенням!

 • Юлия
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Классный чайник, работает как часики. Удобная ручка, незнаю кто там пишет что ручка не удобная, все удобно, и комфортно.

  Переваги:
  Дизайн, управление с телефона, подсветка, сигнал что закипел чайник
  Недоліки:
  Есть писк как многие пишут, но я заметила что когда холодильник включается( он у меня древний) видно идет скачек напряжения, и чайник издает писк, но я снимаю его на ночь с базы и все ок
  • Представник бренду

   Доброго дня, Юлія!
   Дякуємо, що знайшли час, щоб написати відгук та поділились враженнями стосовно використання цієї моделі електричного чайника від бренду AENO, нам важливий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Бажаємо приємного користування!

 • Владимир Демчук
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Чудовий чайник,якість,фірма,багатофункціонал,дистанційне керування не зайве...Рекомендую!

  Переваги:
  Ціна ,якість
  Недоліки:
  Нема
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Володимир!
   Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки AENO. Бажаємо приємного користування!

 • макс Цуренко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Отличный чайник, програмируется, можно включить удалённо, выбор температуры. За свои деньги ,топ!!!!

  Переваги:
  Управляется с телефона
  Недоліки:
  Нет
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Максим!
   Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки AENO. Бажаємо приємного користування!

 • Владимир Горяной
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Хороший чайник! Все функции работают! Таймер,голосовое управление,удаленный доступ! А те кто пишет что чайник плохой (семь раз нужно на кнопку нажать что б просто вскипятить) пускай кипятильник себе купить

  Переваги:
  Функционал, дизайн
  Недоліки:
  Как бы не прозвучало.. медленно набирает воду в чашку.
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Володимир!
   Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки AENO. Бажаємо приємного користування і відмінних результатів!

 • Иван Яворский
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Вибираючи цей чайник довго читав коментарі. Судячи з коментарів цей чайник для когось хороший, а для когось просто жах. Після двох тижнів користування вирішив залишити свій відгук для тих хто читає коментарі та все ж вагаеться. Вибирав чайник саме розумний бо хотілось саме тої фішки щоб чайник я міг увімкнути с телефона ще до того як я піду на кухню робити собі чай чи каву і з цією задачею чайник справляється на всі 100%. Під'єднання до самого додатка виявилось не складним хоч і довелось зазернути в інструкцію для того щоб дізнатись як увімкнути режим в якому чайник доступний для пошуку. За 2 тижні не було виявлено жодних сторонніх писків (вночі чи в інший час) про які писали люди в коментарях. Можу припустити що в них це через поганий сигнал вайфай. Чайник працює через інтернет тому його можна увімкнути хоч підходячи до дому (з мобільного інтернету). І наприклад в режимі чорний чай потрапивши врешті на кухню ви отримаєте чайник в якому вода буде розігріта до 90 градусів, та підтримуватиметься протягом години або поки ви не знімете його с бази. До речі коли вода для чаю розігріта не до кипіння то чай насправді смачніший. І я і дружина покупкою задоволені. Тому якщо ви як я бажаєте мати розумний чайник і щоб виглядоло гарно то цей чайник саме те що ви шукаете. Якщо ви не розумієте для чого чайнику керування зі смартфону то проходьте далі (є дешевші).

  Переваги:
  Управління через додаток, підтримка сценаріїв, підтримка заданої температури, можливість підігріти воду до заданої температури с точністю до 1 градуса
  Недоліки:
  Неможливо з додатку дізнатись кількість води в чайнику, вітсутність української мови в додатку, тугий хід кнопок на самому чайнику
  • Представник бренду

   Доброго дня, Іван!
   Дякуємо, що знайшли час, щоб написати розгорнутий відгук та поділились враженнями стосовно використання цієї моделі електричного чайника. Ми дуже цінуємо Вашу думку стосовно техніки нашого бренду. Хотіли б звернути Вашу увагу, що мова застосунку залежить від обраної мови на смартфоні, додаток AENO підтримує українську мову.
   Якщо виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете звернутися в службу підтримки на офіційному сайті виробника посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть. Бажаємо успішного та комфортного використання!

 • Євген Доник
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Довго вирішував 3 бали чи 4. Але сьогодні вночі він мене знову розбудив цим писком. І не зрозуміло від чого. Чайник взагалі живе своїм життям. Включається сам і тут же відключається. Ця світломузика сама по собі буває мигає. Дружина з нігтями каже що то дуже не зручно натискати ті кнопки. Щоб включити чайник просто на кип'ятіння треба 6 раз натиснути. Жесть. Тіпа прикольний чайник, але все ж - китайський шерпотреб і того не вартує. Вже сто раз пожалкував що його взяв. І взяв з друго разу тому що преший раз в магазині все було ок, а приніс додому і кришка прям на очах провалилася. Вже тоді відчував що фігня. Є вай-фай. Круто, але ним ніхто не користується.

  Переваги:
  Wi-fi, красивий дизайн, вибір температур гагрівання.
  Недоліки:
  Живе своїм життям. Писк по серед ночі. Якість збірки на трійку..
  • Представник бренду

   Доброго дня, Євген!
   Дякуємо, що знайшли час, щоб написати відгук та поділились враженнями стосовно використання цієї моделі електричного чайника від бренду AENO, нам важливий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Така поведінка чайника можлива при перепадах напруги та втраті/відновленні WiFi. Якщо виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете звернутися в службу підтримки на офіційному сайті виробника посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

 • Роман
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Чайник сподобався. Шукав саме з функцією управління через Wi-Fi. Зручно що можна налаштувати щоб він автоматично вмикався зранку, коли збираєшся на роботу. Я завжди з вечора набираю воду, щоб він був готовий. Управління мені зрозуміло, хоча довелося читати інструкцію, не зразу вийшло підключити його. Але зараз працює без нарікань.

  Переваги:
  Управління через Wi-Fi, можливість виставлення температури, підсвітка
  Недоліки:
  Не помітив
  • Представник бренду

   Доброго дня, Роман!
   Дякуємо, що знайшли час, щоб написати розгорнутий відгук та поділились враженнями стосовно використання цієї моделі електричного чайника. Ми дуже цінуємо Вашу думку стосовно техніки нашого бренду. Будьте впевнені у Вашому виборі та користуйтесь із задоволенням!
   Якщо виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете звернутися в службу підтримки на офіційному сайті виробника посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

 • Владимир
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Довольно приятный и удобный в использовании чайник. Надеюсь не испортит впечатление о себе со временем.

  Переваги:
  Управление на смартфоне, прозрачный корпус, режимы.
  Недоліки:
  Пока серьезных замечено не было.
  • Представник бренду

   Добрий день! Вдячні за те, що Ви приділили час та поділилися з покупцями своїми враженнями. Нам дуже приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Бажаємо приємного використання!

 • Катерина
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Первый вау-эффект пройдёт спустя неделю-две. А дальше я всё чаще стыкалась с неприятными моментами использования оного продукта...

  Приложение периодически забывает чайник и приходилось заново его подключать. В какой-то момент это надоело и был забит болт на приложение вовсе. И сия проблема никак не в интернете - роутер рядом и интернет весьма хороший.

  Носик под каким-то непонятным углом - из-за чего выливать воду становится проблематично.

  Крышка с пластиковым ободком от температуры кипения в 70° начала заедать, и чтоб открыть её по нажатию кнопки надо преклась много усилий, проще не закрывать вовсе.

  Теперь о самом неприятном - раздражающий писк среди ночи. Не знаю что конкретно происходит у чайника в это время суток, но в 1-3 часа ночи просыпаешься от монотонного звона (чуть ли не в ушах) и он не прекращается, пока не поднимешь чайник с подставки.

  В итоге получаешь эдакого монстра: с открытой крышкой, включаемого через кнопку и пищащего по ночам.

  Одно что порадовало - результат использования на низких температурах. Для растворимого кофе достаточно 60-70°. Даже при условии регулярности кипячения водя для этого самого кофе - накипь почти перестала беспокоить.

  Но даже этот плюс не в состоянии перекрыть все эти танцы с бубном, описанные выше.

  Не ведитесь на рекламу умных гаджетов, даже за такую цену найти исправно работающий чайник - чудо чудесное.

  Переваги:
  Возможность регуляции температуры
  Недоліки:
  Вся конструкция в общем и с ней вместе приложение. Продукт будто создан только для продажи, не беря в расчёт его использование
  • Представник бренду

   Доброго дня, Катерина!
   Шкода, що у Вас трапилась подібна ситуація. Рекомендуємо звернутись до сервісного центру, контакти вказані на офіційному сайті виробника посиланнядля діагностики і в подальшому обміну чи ремонту в рамках гарантії у 24 місяці.
   Якщо виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете звернутися в чат служби підтримки на офіційному сайті посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

  • Олександр Іванов

   Підтверджую писк, рандомно, по кілька разів на день. В сервіс немає сенсу відправляти, повернули, сказали не можуть відтворити проблему.
   По емейлу відписали отаке, може буде корисно:

   Може бути дві основні причини для такої поведінки.
   1. Чайник втрачає і відновлює з'єднання з WiFi. Спробуйте перемістити його ближче до роутера, якщо він розташований далеко.
   2. Чайник реагує на стрибки напруги в мережі. Можливо, він увімкнений на одну фазу з якимось потужним пристроєм, який вмикається час від часу. Наприклад, холодильник або водонагрівач.

 • Влад Хоуп
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Чудовий чайник
  Все працює, до телефону підключилося дуже просто

  Переваги:
  Багато
  Недоліки:
  Немає
  • Представник бренду

   Добрий день!
   Дякуємо Вам за придбання продукції AENO. Бажаємо Вам легкої та довготривалої експлуатації!

 • Юлія Кущенко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Користуюсь майже рік, купували по акції. Чудовий чайник.

  Переваги:
  Легко і зрозуміло все працює.
  Недоліки:
  Не виявили
  • Представник бренду

   Доброго дня, Юлія!
   Дякуємо за вибір техніки бренду AENO. Користуйтесь із задоволенням!

 • Ярослав Кураш
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Загалом чайник чудовий, ніяких проблем з його використанням поки що не виявили.

  Переваги:
  Зручне використання, віддалений доступ з додатку, підтримка вказаною температури протягом години.
  Недоліки:
  Неможливо визначити об'єм води в чайнику під час віддаленого доступу.
  • Представник бренду

   Доброго дня, Ярослав!
   Дякуємо за вибір техніки нашого бренду та за прикладені до відгуку інформативні фото та відео. Сподіваємось, що вказаний Вами недолік не вплине на загальне враження стосовно придбання та ця модель електричного чайника AENO стане надійним помічником у Вашій оселі. Хотіли б звернути увагу, що ця модель чайника має автоматичне відключення і при його увімкненні з недостатнім рівнем води він автоматично виключиться. Бажаємо приємного користування!

 • Віталій Пилипенко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Користуюсь декілька тижнів, чайник сподобався, можна керувати через додаток. Єдиний мінус, не дуже зручно зроблена ручка, наливати воду в чайник стає не зручно. В цілому чайник прикольний.

  Переваги:
  Працює з Smart life, відносно тихо кип'ятить воду, має декілька рівнів підігріву води на самій ручці.
  Недоліки:
  Не дуже зручна ручка
  • Представник бренду

   Доброго дня, Віталій!
   Дякуємо, що знайшли час, щоб написати відгук та поділились враженнями стосовно використання цієї моделі електричного чайника від бренду AENO, нам важливий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Бажаємо приємного користування!

 • Григорій Кочконян
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Очень красивый и приятный чайник.

  Переваги:
  Не воняет. Все работает.
  Недоліки:
  Не получается подключиться к Wi-Fi для удаленного управления.
  • Представник бренду

   Добрий день!
   Дякуємо Вам за придбання продукції AENO. Зверніться, будь ласка, в службу підтримки на офіційному сайті виробника посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть з налаштуванням пристрою.

 • Микола Сілін
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Сподобався зовнішний вигляд чайнаика та дістанційне управління. Без інструкції не зміг одразу підключити. Треба у застосунку переключити режим. Пока що не зрозумів як вмикати та вимикати підтримання температури, треба почитати інструкцію :)
  В загалі сучасний прилад, гріє достатньо швидко, подобається підсвітка, але ж знову треба зрозуміти коли який колір та коли блимає. Цікаво ще чи можна виключати звукові сигнали, але все одно гарно що вони є.

  Переваги:
  Зовнішній вигляд, дістанційне управління
  • Представник бренду

   Добрий день, Микола!
   Дякуємо Вам за придбання нашої продукції. Керування автоматичними режимами здійснюється через застосунок AENO. Звукова індикація в цій моделі чайника не вимикається. Саме підсвічування тільки блакитне (вмикається/вимикається). Також в процесі нагрівання підсвічування чайника залежить від вибраного режиму: червоне – нагрівання до 100 градусів; блакитне – до 90; зелене – до 80; синє – до 70; жовто-зелене – до 40.
   Якщо виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете звернутися в службу підтримки на офіційному сайті виробника посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

 • Тарас
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Хороший, качественный чайник с возможностью управления через приложение. Работает тихо, закипает довольно быстро. Со своими функциями полностью справляется.

  Переваги:
  Установка температуры, функция поддержания тепла, возможность управление с телефона через приложение, красивый дизайн.
  Недоліки:
  Пока не выявлено
  • Представник бренду

   Добрий день, Тарас!
   Дякуємо Вам за придбання продукції AENO. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

 • Владимир Кучерук
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Дуже гарний чайник, користуємося вже майже тиждень. Легко підключається до wifi і телефону, має багато програм для різних сортів/видів чаю, функцію підтримки заданої температури

  Переваги:
  Віддаленне керування
  Недоліки:
  Дуже гарячий ззовні, після кип'ятіння води
  • Представник бренду

   Доброго дня, Володимир!
   Дякуємо, що знайшли час, щоб написати відгук та поділились враженнями стосовно використання цієї моделі електричного чайника від бренду AENO, нам важливий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Рекомендуємо дотримуватись інструкції та бути обережним при наливанні гарячої води. Перед тим, як підняти чайник, переконайтеся, що кришка щільно закрита. Не торкайтеся руками гарячого корпусу, підіймайте прилад з підставки тільки за ручку. Бажаємо Вам легкої та довготривалої експлуатації!

  • Валерія Хоменко

   поможіть як його підʼєднати до інтернету

  • Представник бренду

   Доброго дня, Валерія!
   Дякуємо Вам за придбання продукції від бренду AENO. Ви можете переглянути інструкцію на сайті aeno.com/ua (в карточці товару), де описано процес підключення цієї моделі електричного чайника до застосунку AENO. Або звернутися в чат служби підтримки на офіційному сайті виробника посиланняі наші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть підключити пристрій.

 • Светлана Мышакина
  Продавець: Rozetka

  Меня чайник полностью устроил, подключила, всё работает,wi- fi отлично, удобно интересно, пока ничего не расплавилось ) месяца 2 в использовании

  Переваги:
  Всё устраивает
  Недоліки:
  Пока нет
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Світлана!
   Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Нам дуже приємно, що ця модель електричного чайника від AENO прийшлась Вам до вподоби. Бажаємо легкої та довготривалої експлуатації!

 • Олександр Недокушев
  Продавець: Rozetka

  Не можу підключити до додатку. Додаток не баче чайник.

  Недоліки:
  Немає зрозумілої інструкції по підключеню
  • Представник бренду

   Добрий день, Олександр!
   Дякуємо Вам за придбання продукції AENO. Інформацію щодо підключення пристрою Ви можете знайти в інструкції, що йде з пристроєм або на сайті aeno.com в карточці цього товару.
   Щоб підключити пристрій до мобільного додатка AENO, переконайтеся, що Ваш смартфон під'єднаний до мережі Wi-Fi частотою 2,4 ГГц. Попередньо наповніть чайник водою, щільно закрийте кришку та підключіть до мережі. Запустіть додаток AENO і увійдіть до свого облікового запису, попередньо завантаживши, мобільний додаток у Google Play або App Store і зареєструйтесь, створивши новий обліковий запис. На головному екрані застосунка натисніть + або "Додати пристрій", та виберіть категорію "Чайник".
   Також при появі системних запитів про включення допоміжних функцій на смартфоні дотримуйтесь вказаних у них рекомендацій.
   Введіть назву та пароль мережі Wi-Fi, якщо поля не заповнені автоматично, далі переконайтеся, що у верхньому правому куті екрана "Інструкція з підключення" вибрано режим "EZ", потім натисніть та утримуйте кнопку "Старт/Стоп" на контрольній панелі чайника, доки не пролунає сигнал і індикатор "40 °C" не почне блимати, у додатку на екрані "Інструкція з підключення" встановіть галочку в рядку "Індикатор блимає". Далі дочекайтеся появи повідомлення: "Пристрій успішно додано та перевірте, чи індикатор "40 °C" перестав блимати.
   Якщо виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете звернутися в службу підтримки на офіційному сайті виробника посиланняНаші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть вирішити питання.

 • Володимир Лоскот
  Продавець: Rozetka

  Хороший но дорогий електрочайник . Чайник як обичний чайник.

  Переваги:
  Куплю чайник
  Недоліки:
  Цена
  • Представник бренду

   Доброго дня, Володимир!
   Дякуємо, що знайшли час, щоб написати відгук та поділились враженнями стосовно використання цієї моделі електричного чайника від бренду AENO, нам важливий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Бажаємо Вам легкої та довготривалої експлуатації!