- Юля К***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
В назві товару написано 3 в 1 де інші насадки ,в чому зміна оголошення?
- Сергей С***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
Навіть коробка не відповідає опису. Де в комплекті заявлені насадки? Де ті три в одному? Де стрижка волосся? Продавець .......
- Юля К***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
Замовила вдруге, ту саму електробритву, у того самого продавця, поспішала коли забирала і тому не перевірила у пункті видачі Прийшла не та модель
Дуже засмучена бо потрібна була вже- Переваги:
- -
- Недоліки:
- Прислали не ту модель, що заявлена в оголошенні
- Продавець WELLIO
Дякуємо за зворотний зв'язок. Нам прикро, що виникло таке непорозуміння. Попередня модель електробритви, яку ви замовляли в березні, розпродана. З того часу картка товару була повністю оновлена, оскільки ми отримали нову модель — з іншими характеристиками. Надісланий товар повністю відповідає тій інформації, вартості та фото, які були вказані в картці на момент вашого замовлення у травні, тому помилки з нашого боку немає. Дякуємо за розуміння!
- Юля К***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
Нормальна бритва, син всім задоволений
- Переваги:
- Виконує свої функції без проблем
- Недоліки:
- Не помітили
- Продавець WELLIO
Дякуємо за ваш вибір та відгук! Нам приємно, що ви оцінили наш товар. Користуйтеся із задоволенням та звертайтеся ще!
- Сергій М***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
Не купляйте її, повна фігня, дуже сильно щіпає волосся, неможливо навіть побритись
- Антоніна Л***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
Бритва супер. Чоловік оцінив.
- Переваги:
- Не скубе волосся
- Недоліки:
- Немає
- Продавець WELLIO
Щиро вдячні за ваш відгук! Нехай покупка приносить лише позитивні емоції.
- Наталія Б***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
Товар дуже хлюпінький тобто не якісний. Бриє погано.
- Переваги:
- Ніяких
- Недоліки:
- Бритва не бриє як потрібно, залишається щетина кришка на саму бритву зовсім не тримає!
- Ілля К***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
Бритва так собі. Пластик виглядає дуже дешево, добре що без запаху. Насадка тример для підрязання дуже гостра, неприємна при дотику. Сама бритва бриє норм., не подразнює шкіру, нарікань немає. А от аккумулято поки не знаю. Прийшов заряджений на 70% та за хв 15 роботи сів в 0, але зазначено що 90 хв. автономної роботи. Зарядив до 100%. Як буде далі поки не тестив.
- Переваги:
- Бриє добре
- Недоліки:
- Швидко сіла після першого використання.
- Продавець WELLIO
Добрий день! Дякуємо за відгук. Раді, що якість гоління та відсутність подразнень вас задовольняють — це ключові характеристики бритви. Щодо ситуації з акумулятором, то часто при першому використанні заводський заряд може відображатися некоректно або швидко вичерпуватися. Рекомендуємо зробити 2–3 повних цикли зарядки/розрядки для калібрування батареї. Після повної зарядки до 100% акумулятор має вийти на свою робочу потужність.
- Руслан Д***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
Ок
- Продавець WELLIO
Дякуємо вам за відгук! Нам дуже важливо знати, що ви задоволені
- Данило Х***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
Гарна бритва, зручна ,голить швидко ,якістю задоволен
- Продавець WELLIO
Вдячні за ваш відгук та довіру до нашого магазину!
- Іван С***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
Електробритва дуже сподобалась .Голить чисто та акуратно, не подразнює шкіру, повністю відповідає опису
- Продавець WELLIO
Дякуємо за підтримку! Нам приємно, що ви залишилися задоволені.
- ВолодимирВідгук від покупця. Продавець: WELLIO
Дуже задоволений покупкою .Голить швидко й акуратно, якість хороша.
- Продавець WELLIO
Щиро дякуємо за вашу оцінку! Раді, що змогли виправдати ваші очікування.
- Анжела Г***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
Зручна у використанні, заряд тримає довго. Рекомендую.
- Продавець WELLIO
Дякуємо за гарну оцінку! Раді, що товар відповідає вашим очікуванням.
- АнастасіяВідгук від покупця. Продавець: WELLIO
Дуже хороша електробритва.Брала на подарунок .Голить чисто та акуратно, не подразнює шкіру
- Продавець WELLIO
Дякуємо, що знайшли час поділитися враженнями! Це дуже цінно для нас.
- Алексей М***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
Якісна електробритва. Я перепробував їх немало, але ця дуже сподобалась. Рекомендую
- Продавець WELLIO
Щиро дякуємо за вашу оцінку! Раді, що змогли виправдати ваші очікування.
- Тарас В***Відгук від покупця. Продавець: WELLIO
Дуже задоволений електробритвою.Голить чисто та акуратно, не подразнює шкіру
- Продавець WELLIO
Дякуємо за підтримку! Нам приємно, що ви залишилися задоволені.
