Літній фешн розпродаж до -70%

Відгуки покупців про Пральна машина автоматична Electrolux EWS6326BU

Код:  566658976
Оцінка користувачів 4.8/5
на основі 7 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ірина С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Максимальне завантаження білизни: 6

    9 років користувалась машинкою електролюкс, бо люблю цю марку, і вирішила замінити на більш нову машинку. І залишилась задоволена. Майже місяць користуюсь. Вона дуже «розумна». Сама вибирає температуру і час в програмі. Тобто, економить вашу електроенергію. Закинула простирадло і дві наволочки, і виставила температуру. В попередній моделі, яку я температуру виставила на такій вона і прала. Тут вона вирішує сама, в залежності, мабуть, від обʼєму) . Спочатку я думала що згорів тен,бо вода була прохолодна. Але потім все вирівнялось.
    Все працює, воду нагріває.
    Дійсно видає помилку 040, коли двері щільно не закриті.

    Переваги:
    Економна, проста в користуванні.
    Недоліки:
    Поки не виявила
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Ірина! Дякуємо за відгук та вибір техніки нашого бренду. З повагою, команда Electrolux.

  • Катерина Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Максимальне завантаження білизни: 6

    Виправдала очікування

    Переваги:
    Компактна для маленького приміщення
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Катерина! Дякуємо за відгук та вибір техніки нашого бренду. З повагою, команда Electrolux.

  • Андрій М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Максимальне завантаження білизни: 6

    Сама по себе стиралка классная, красивая, удобная, современная, но Мист Доставка это нечто. По версии оператора, так и курьера они мне делают одолжение, что помогают отнести товар до двери, хотя в условиях покупки товара это описано. Все решилось путем убеждений, но такая ситуация не впервые. Как курьер сам может отнести товар весом в 60 кг? А, Розетка? Вы можете на решить этот вопрос, чтобы мне не приходилось вести длинные разговоры о ненужном?

    Переваги:
    Узкая, симпатичная, производитель Украина
    Недоліки:
    Не нашел пока
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Андрій! Дякуємо за відгук та вибір техніки нашого бренду. З повагою, команда Electrolux.

  • Костянтин
    Продавець: Rozetka. Максимальне завантаження білизни: 6

    Проста в керування, великий екран на якому зручно натискати кнопки, тихо працює навіть при віджиманні. Найкращий варіант ціна якість.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Костянтин! Дякуємо за відгук та вибір техніки нашого бренду. З повагою, команда Electrolux.

  • Юрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Максимальне завантаження білизни: 6

    Купував на подарунок батькові. Він подарунком залишився дуже задоволений.
    Дуже лояльно відношусь до цього бренду, дома вся техніка Electrolux

    Переваги:
    Компактна
    Недоліки:
    Не виявлено за пів року
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Юрій! Дякуємо за відгук та вибір техніки нашого бренду. З повагою, команда Electrolux.

  • Юлія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Максимальне завантаження білизни: 6

    При підключенні були проблеми з клапаном, але все вирішилося, дякую службі підтримки Електролюкс

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Юлія! Дякуємо за відгук та вибір техніки нашого бренду. З повагою, команда Electrolux.

  • Станіслав Б***
    Продавець: Rozetka. Максимальне завантаження білизни: 6

    Замовив прямо в відділенні Розетки через консультанта. Відвантажили 27.09. Консультант сказав що оплата буде тільки готівкою. Встановлювалась на місце старої по інструкції. Ніяких чеків і гарантії не дали. В застосунку також їх нема. Машинка постійно видає помилку Е40 пов'язану з не закритими дверцятами. Якщо раз на 10-15 спроб запуститься то добре. Що робити і куди звертатись не зрозуміло враховуючи що ніякої гарантії немає. Так розумію що по гарячій лінії Електролюксу теж пошлють через відсутність чеків і гарантійника. Якась дивна і дуже підозріла історія виходить.

    Переваги:
    Поки не відчув.
    Недоліки:
    Е40. Відсутність гарантії і чеків.
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день, Станіслав! Нам прикро за досвід, який склався у вас з технікою нашого бренду. Для детальної консультації та вирішення питання ви можете звернутись за номером гарячої лінії 0 800 50-80-20. З повагою, команда Electrolux.