Картка Rozetka

Відгуки покупців про Водонагрівач електричний Electrolux EWH 100 SI SE EEC сірий

Код:  564934151
Оцінка користувачів 3.21/5
на основі 30 відгуків
  • 5 зiрок
    9 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    6 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    6 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Вікторія В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 80

    Не работает пл ходу один тен , тот что 700.

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня!
      Дякуємо за звернення.
      Зверніться, будь ласка, в сервісний центр. З більш детальною інформацією про гарантійне обслуговування Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням .

    • Вікторія В***

      Бойлер это трешшш! Он летом греет в режиме турбо весь день. Максимум показывает 1 квт потребление. И вот что мне с ним теперь делать?

  • Данил
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 30

    Не підключається до WiFi , не може доєднати бойлер

    Недоліки:
    Не підключається до WiFi , не може доєднати бойлер
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Олег Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 80

    Спочатку через 4 місяці потік запобіжний клапан який був в комплекті, а через пів року протік через нижню кришку. В офіційному сервісі черга 2,5 тижні на виклик майстра.

    Переваги:
    Економний, нагрівається швидко
    Недоліки:
    Потік через пів року
  • Ребреев В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Об'єм: 80

    Хороший бойлер

    Переваги:
    Удобно использовать через приложение, два тена, не грузит сеть
    Недоліки:
    Пока не обнаружил
  • Денис
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Об'єм: 100

    довго вибирав між Атлантіком та Електролюксом, та все ж таки обрав Електролюкс на свій страх та ризик, бо відгуки не дуже.... Підключив через вай-фай розетку та наблюдав за роботою. Отже гріє він повністью холодну воду досить довго... але є нюанс і він називається інвертор. Це така класна річ яка в залежності від напруги в мережі регулює потужність тенів, в мене при напрузі в 199 вольт він не вмикався більше 1600 ватт, але при стабільних 230 вольтах легко працює на всю потужність. Дуже добре такий інверторний бойлер для тих у кого стоїть вдома система автономного живлення, цей бойлер регулює плавність навантаження не тільки в залежності від напруги в системі а й в залежності від вашого часу піку викристання води, так як він вивчає вашу поведінку і підлаштовується під споживання, наприклад він знає що вам вже не потрібна швидко гаряча вода і він плавно догріває воду від 300ватт - це найменше споживання що я бачив. Так що данн у модель я б однозначно рекомендував для тих у кого автономне живлення для зменшення пікової навантаженності.

    Переваги:
    Інвертор
  • Юлія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Об'єм: 50

    Чудовий бойлер! Дуже здивована, що стільки негативних відгуків. Встановили, підключили. Ніяких збоїв, всьо чьотко. На телефон встановила програму ClimatOn, щоб керувати бойлером через WiFi. Так, української мови немає, але програма проста і зрозуміла - все працює. Воду у турбо-режимі бойлер гріє достатньо швидко, за годину вода з 6° стала 46°. І має чудовий вигляд, не громіздкий.

    Переваги:
    Всім задоволена.
    Недоліки:
    Поки не знайшла.
  • roz.nnn
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Об'єм: 100

    все точно ка в предыдущем отзыве - Повісили, підключили, увімкнули...
    Відсутня індикація на панелі.
    При цьому в момент включення підсвітка на которкий час вмикається і гапсне. Точка доступу WiFi для налаштування через додаток присутня, але ж менюшки на панелі не видно.

    Недоліки:
    не работает из коробки
  • Артем
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 80

    До Розетки питань немає. Швидко доставили, запропонували огляд, додаткову гарантію тощо.

    До виробника - застосунок керування через wi-fi (ClimatOn) працює виключно, якщо бойлер та Ваш смартфон/планшет знаходяться в одній wi-fi мережі. Тобто сенс віддаленого керування як такий нівелюється.

    Також є питання до ідеї з облаштуванням окремо кнопок замість нормального сенсорного дисплея, на котрому простір використано неефективно. Але це вже примха, що не впливає на технічні характеристики.

    Переваги:
    Три режими нагрівання води
    Недоліки:
    Відсутність тросу для відводу води з під надмірного тиску, недієвий застосунок для віддаленого керування через wi-fi
  • Андрій Є***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 100

    Відразу ж після покупки довелося міняти по гарантії запобіжний клапан.. побачимо що буде далі

    Переваги:
    Керування за допомогою WiFi, підійшов по габаритам під мої умови
    Недоліки:
    Одразу ж виникла гарантійна ситуація
  • Борис Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Об'єм: 100

    Повісили, підключили, увімкнули...
    Відсутня індикація на панелі.
    При цьому в момент включення підсвітка на которкий час вмикається і гапсне. Точка доступу WiFi для налаштування через додаток присутня, але ж менюшки на панелі не видно.

    Написав в саппорт. Цікаво, чи будуть шляхи вирішення проблеми, крім зливу та зняття свіжозмонтованого бойлера?

    посилання

    Переваги:
    Симпатичний
    Недоліки:
    Не працює щойно з коробки
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

    • Борис Ш***

      Проблема вирішена силами сервіс-центру Електролюкса. Вцілому бойлер таки прикольний.
      Розетці по цьому товару жирний МІНУС.
      Через те, шо бойлер куплявся з доставкою, на руках мав тільки чек. Відмітки в гарантійному талоні кур'єр НЕ зробив. Мали б зробити в магазині Розетки, але ввічливо послали лісом. "Знімайте бойлер, привозьте, будемо розбиратись"
      Тобто хай непотрібні витрати несе і клієнт і Розетка. Замість того, щоб безкоштовно для клієнта сервіс електролюкса вирішив проблему на місці.
      Абсолютно алогічна і контрпродуктивна позиція від якої втрачають всі сторони.
      Так не має бути.

  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 80

    Інсталятори тільки побачили одразу сказали не візьмуться. Мовляв на з'єднанні у кріплення всього 2 витки, а в іншого взагалі різьблення стерто. І це в нового. Загалом навіть не знаю що робити тепер. Чекав на установників і тепер купувати інший бойлер чи щось з цім можно зробити. Це була погана покупка. Фотографії прикладаю.

    Переваги:
    Smart
    Недоліки:
    неякісні з'єднання
  • Світлана К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 30

    Доставка и обслуживание отличное.

  • Ігор Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Об'єм: 30

    Отримав бойлер Electrolux Новою поштою , підключив , виявився бракованим. На дисплеї висвітилася помилка Е2 несправний термодатчик. Сервісний центр ігнорував , ставив різні вимоги, майстра не надав. Вислав 30 червня через пункт видачі Розетки назад, спочатку сказали, що повернуть кошти, я купив другий бойлер. Розетка не повертає кошти і не надає новий бойлер. Звертаюся кожного дня в Розетку, більше 10 днів він діагностиці , ніякої відповіді , повний ігнор. Не робіть таких помилок, як я , не купуйте в інтернет магазині, якщо не хочете мати великі проблеми за свої ж чималі гроші.

    Переваги:
    Якщо не має чим зайнятися, буде чудова розвага при купівлі в інтернет магазині Розетка
    Недоліки:
    Цей магазин і є недолік
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Ігор Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Об'єм: 30

    Отримав бойлер , підключив , не працює, фірма начебто солідна , вважав , що проблем не повинно бути , можливо китайська підробка , бо прошивка не відповідає інструкції по експлуатації, вибір мови навіть не пропонує , як написано в інструкції , видає помилку Е2 , як довідався в інтернеті не справний термодатчик

    Недоліки:
    Не має вибору мови , хоча в інструкції є. Несправна.
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Марина М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Об'єм: 50

    Бойлер послужив вже 1,5 року, ніякі проблем . Встановили програму яка налаштована під нас , це економічно

  • Павло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Об'єм: 80

    Хороший Бойлер.....здивував роз'єм під блютус колонку (самі колонки в Україні не продають наче:)
    Енергію економить
    Включали функцію смарт - вона хороша в цілях економії енергії, але не завжди зручна - іноді тобі потрібна гаряча вода, а система рахує, що це період коли ви не користуєтесь і температуру ставить мінімальну

  • Яна П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Об'єм: 50

    Купували для мами.Стильний, тонкий, можна виставити бажану температуру нагрівання води.

    Переваги:
    Добре тримає гарячу воду!!!
    Недоліки:
    Не шукали!
  • анатолий а***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Об'єм: 80

    Бойлер Electrolux - это нечто!
    На данный момент - лучший дизайн, который я видел! Да и в работе он хорош, первое впечатление от внешнего вида не меняется!

    Переваги:
    Внешний вид
    Недоліки:
    Не заметил
  • Шимченко А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Об'єм: 50

    Сьогодні став власником даного баку. Дуже стильний, гарний, легкий. Трохи тонший старого баку Гарантерм. Дуже гарно запакований, гарна комплектація - навіть присутні резинки ущільнувальні. Розгін на режимі Турбо від 27 до 47 градусів орієнтовно 30 хвилин. Термометр в ньому чіткий, адекватно реагує на зміну температури - дуже чітко.
    Тепер до мінусів:
    1. Він працює від однієї вай фай мережі, що і телефон. Тільки так. Якщо ви в дорозі і хочете запустити бойлер - дзюськи. Можете керувати тільки коли на одній вай фай мережі.
    2. Вибору мови немає - тільки англійська.
    3. В інструкції написано все одно обслуговування раз у рік.

    • Дмитрий Н***

      А как же "Подключение к Wi-Fi позволяет дистанционно управлять нагревом воды из любой точки мира"

  • Андрій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Об'єм: 100

    Купив даний бойлер для горизонтального встановлення (в характеристиках товару про це чітко написаної що можливо). Брав 2 моделі на 50л та 100л. З моделлю 50л все ок, а от модель на 100л не приємно здивувала після встановлення і наповнення водою. Кріплення через день зігнулося як видно на фото. Сервісний центр сказав - не гарантійний випадок, такого ще не було, нова модель і по телефону поставив діагноз не правильний монтаж. Як так вони визначили - загадка. Для того щоб перевірити «не правильний монтаж», знали кріплення з 50л моделі (так, там такі ж кріплення один в один) і знову встановили на 100л, 100500 раз перевіривши правильність монтажу. І що видумаєте через пару днів навіть без води кріплення почали виломуватисч знову в тій же місцях. Тому прийшлось мудрувати щось кастомне як його прикріпити і зафіксувати. Тому однозначна рекомендація - тільки вертикальний монтаж, горизонтальний це не про цю модель.

    Переваги:
    Наче гріє як потрібно
    Недоліки:
    Трохи не впав, не розвалиш пів ванни
    • Олег О***

      дякую. Я зробив висновок про представника виробника. Треба обходити таких!!!

  • Ростислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Об'єм: 80

    Через 7(сім) місяців експлуатації потік бак.Редуктор тиску на квартиру встановлений.

    Переваги:
    -
    Недоліки:
    Будемо пробувати замінити по гарантії, але це довготривалий процес.
  • Руслан Р***
    Відгук від покупця. Продавець: BD-STORE. Колір: Білий. Об'єм: 100

    Як негативне враження хочу відмітити те що зливний клапан тече через ручку відразу після встановлення. Виглядає наче брак. Але враження не приємне тому що 100л в виклик майстра. Тепер думаю яка якість бойлера в цілому. Важко рекомендувати цей бойлер ще комусь. І в цілому це викликає негативні вражеення від бренду.

    Переваги:
    електронне керування, дизайн, габарити
    Недоліки:
    якість виконання, програмне забеспечення, функціональність
  • Наталя К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Об'єм: 80

    Привезли бойлер іншого кольору ніж замовляли, і вартість його менша

    Недоліки:
    Привезли бойлер іншого кольору ніж замовляли
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання

  • Анна Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Об'єм: 50

    внешне симпатичный бойлер, матовый, по размерам точная копия моего предыдущего занусси, только в этом есть вайфай и приложение, в котором можно управлять бойлером из любого места

    Переваги:
    плоский, красивый, греет воду)
    Недоліки:
    нет выбора языка на экране бойлера, хоть в инструкции типа должно быть
    • Олександр

      Та же ситуация(((( в инструкции есть...в меню нету!

  • Дмитрий Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Об'єм: 100

    купив влітку. все супер. додаток довго шукав для айфона. і коли відкрив бумажну інструкцію - то там був баракод. додаток виклав у фото. бо не знайдете. нагріває повільно - навіть на турбо. на дві людини ледве хватає. одній дівчині навіть на волосся довге не хватає(((((. красивий, глянцевий дорого-богато. wi fi вбудований. усі питають за цей wifi. звукової колонки нема. місце є, а колонки нема і в продажу не знайшов. цифровий моніторчик красивий і яркий

    Переваги:
    глянцевий. красивий. займає мало місця. не випирає як круглі
    Недоліки:
    повільно гріє, дуже повільно. за годину 13 градусів нагрів
    • Іван Ш***

      Який фактичний об'єм. Читав в іншому відгуку що модель на 100 л а фактично є 80 л

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Вітаю!

      100 літрів — це номінальний об’єм бака
      У реальному використанні він містить близько 81 літра води.
      Частину місця займають ТЕНи, анод, патрубки.
      Це нормальна практика для всіх виробників: фактичний об’єм завжди трохи менший за номінальний.

  • Андрій К***
    Продавець: RozetkaEU. Колір: Білий. Об'єм: 50

    Хороший бойлер, нормально гріє, треба уважно прочитати інструкцію, щоб не виникало незрозумілих ситуацій. Стосовно Wi-Fi, керувати бойлером через телефон я можу лише з домашньої мережі, поза її межеми - ні.

    Переваги:
    Компактний плаский дизайн, екранчик
    Недоліки:
    Керування по Wi-Fi лише з локальної мережі.
  • Інна Н***
    Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 80

    Виглядає не погано, зручно що можна побачити температуру води але гріє дууууже довго і вистачає на мало . Купували не на розетці

    Переваги:
    Сучасний, зручно користуватися
    Недоліки:
    Дуже довго нагріває воду при максимальній потужності і вистачає помитись на одну людину і це бойлер на 80 л.Попередній також був на 80 теж електролюкс,але грівся на багато швидше і води на трьох виста
  • Серега
    Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Об'єм: 80

    прям не рекомендую данную модель. очень проблемная. ранее был электролюкс на 80л с механической крутилкой. прожил или 14 или 17 лет. по итогу протек бак. но за 17 лет это вообще норм. а этот купили - думали сначала начал подтекать. но то был конденсат. при чем в таком количестве что прям аж как протечка выглядело и из-под индикатора начал окисл на корпусе появляться. и даже болты некоторые скородировали. даже на этом уже сэкономили и не могли поставить нормальных болтов. такой мощный конденсат и летом..но ладно. с этим порешалось. открыли, просушили. потом повторилось раз но уже в меньшей степени. это все было через полтора месяца после покупки. прошло еще пару месяцев - из двух тэнов перестал работать тот что на 1300вт. по итогу работает только тот что 700 вт. бойлеру пол года...
    при чем крышка сделана настолько плохо что ее не открыть не отключив фильтры, регулятор давления и подводку труб. и не слив воду... (на прошлой старой модели можно было просто открутить винты и крышка снималась без отключения труб. а тут не водонагреватель, а сплошная проблема смарт функция за полторы недели "обучения" так и не заработала как было описано. экран настолько ужасный и с настолько паршивыми углами обзора что луче б туда просто обычный светодиодный поставили для отображения цифр и парочку разноцветных светоиодов для индикации режимов. а, чуть не забыл...расписание...это отдельная история. во-первых оно не работает (и в приле даже не сохраняются выставленные в расписании значения) и что еще большее - триггера всего...всего 3!!! те даже под расписание день/ночь не адаптировать (типо в 23 включить нагрев, в 7 утра выключить и среди дня 1-2 нагрева - не реализовать)

    приложение вообще в своей какой-то инфраструктуре и оно не интегрируется ни в одну из систем умных домов ни через какие костыли и плагины/интеграции. те если у кого есть умные устройства - учтите что водонагреватель будет жить сам по себе и никуда не интегрируется.

    еще интересный момент - не село на посадочные места от прошлого электролюкса. те электролюкс электролюксу рознь в креплении. стыдно и дико, странно и непонятно. а, и сами крепления на старом были как толстая полоса металла чуть ли не 4 мм, а у этого хлипенькие ушечки из тоненького профилированного металла. профилированность чисто для создания жесткости конструкции

    короче. пол года эксплуатации и столько разочарований. и это электролюкс, а не какой-то китайский нонейм.

    покупал не в этой сети, но тк многие в первую очередь за отзывами идут сюда - решил помочь другим с выбором. я б крайне не рекомендовал к покупке эту модель. и посмотреть на что-то другое. знал бы что будет так - не покупал бы точно

    Переваги:
    современный дизайн. пожалуй на этом все
    Недоліки:
    та тут преимуществ по ходу нет. почитайте отзыв - поймете
  • Дмитрий М***
    Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Об'єм: 50

    Бойлер зламався, не пропрацювавши 2 роки, здивований такою якістю від Electrolux.
    Також зверніть увагу на гарантію, яка вказана, 24 місяці, але за умови, що ви на протязі першого року буде пройдене якесь ТО, але про це звісно Вас ніхто не попередить. Нам залишилось до кінця гарантійного терміну 14 днів, і нам відмовлено у гарантії.
    Висновок, читайте гарантійні зобов'язання!

    Переваги:
    Гарний на вид
    Недоліки:
    Зламався не прорацювавши 2 роки
  • Валерій Т***
    Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Об'єм: 100

    купив місяць тому, поки все подобається, нагріває воду бистро