- Павло Б***Відгук від покупця. Продавець: GrandiusTEh. Колір: Чорний
Прийшла як після використання, коробка побита зашарпана , відкрили а вона грязна заляпана, не рекомендую, і не знаю як її повернути
- Переваги:
- Працює
- Недоліки:
- Прийшла в б/у стані , брудна і заляпана
- Ксенія Л***Відгук від покупця. Продавець: DimSadStore. Колір: Чорний
Відгук першого дня користування.Надзвичайно,кавʼярня вдома.Кавуся смачна,пінка,аромат…Сподіваюсь,що працюватиме довго.До продавця нуль претензій,все клас
- Олександр В***Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний
Вже користуюсь, трохи шумна, лякала котиків спочатку, але кава смачна виходить.
- Переваги:
- Проста, потужна, готує каву смачнючу!
- Недоліки:
- Ніде не вказана гарантія, скільки діє гарантія?
- Микола К***Відгук від покупця. Продавець: HomCo
І пів року не прожила. Експлуатація була в бережному режимі до 4 - 5 чашок кави на день. Почала пропускати воду.
- Валерій Т***Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний
Жинка дуже задоволена цією кавомашиною, вже майже місяць щодня користується по декілька разів на день, дуже подобається, варта своїх ґрошив 100%
- Переваги:
- Хороший апарат
- Недоліки:
- Працює трошки гучніше ніж очікувалося
- Наталія Т***Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний
Дуже задоволена кавомашиною. Кава виходить насичена та ароматна, смак на рівні кав’ярні. Окремо хочу відзначити якісне вспінювання молока — пінка густа, ніжна й ідеальна для капучино та лате. Користуватися просто і зручно. Рекомендую!
- Переваги:
- Смачна кава, добре вспінює молоко
- Недоліки:
- Немає
- Олександр В***Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний
Кавомашина-така, як ти й хочеш, всі необхідні функції є, головне слідувати інструкції і все вийде
- Переваги:
- Робить смачні напої, все зрозуміло, все виходить, обслуговувати не важко.
- Недоліки:
- Ніде не знайшов, скільки на неї гарантії надається.
- Юлія Б***Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний
Кавоварку придбали 9 жовтня. Дуже гарно справляється зі своєю роботою. Кава виходить смачна. Але для поціновувачів кип'ятку, не дуже гаряча. Але якщо перед тим як робити каву увімкнути в розетку, то все ок.
- Переваги:
- Компактна, не займає багато місця. Смачна кава, легка в керуванні, швидка в приготуванні
- Недоліки:
- Не завжди гаряча
- ДмитроВідгук від покупця. Продавець: Sweet Napoli. Колір: Сірий
З 12 листопада попрацювала і сьогодні здохла.
- Аріна Ч***Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний
Очень хорошая советую
- Віталій Г***Відгук від покупця. Продавець: Yepik. Колір: Чорний зі сріблястим
Гарна та якісна))
- Світлана І***Відгук від покупця. Продавець: IZIZI. Колір: Чорний
- Переваги:
- Красивый дизайн, вкусный кофе
- Недоліки:
- Пока не обнаружено
- Інна К***Відгук від покупця. Продавець: IZIZI. Колір: Чорний
Досить непогана кавомашина,робить смачну каву,трохи шумно наливає молоко,але то таке
- Дмитро К***Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний
Все запрацювало і за цілий день спроб я зробив лате з капучіно - гарна пінка, гарний смак. Проблема виявилась дуже цікава: молоко "яготинське в бутилці" не піниться, таке саме в "картоні" заповнило 70% чашки пінкою з молоком в режимі лате. Чому так не можу сказати, але набирало молока і кави 30-50мл від сили. Змінив молоко, зовсім інша історія. Свій старий відгук я не можу чомусь видалити, написав у підтримку, поскаржився на відгук може видалять. Кому буде замало 1 порції кави на 1 людину, не використовуйте сітку на 2 людини, дуже вийде міцна подвійна доза. Краще 1 порційною заправкою зробити 2 рази. Кава насичена, смачна.
- Переваги:
- Автоматична, смачна кава
- Недоліки:
- Поки що не виявив
- Продавець Quanto costa
Доброго дня. Дякуємо що повторно написали відгук. Бажаємо бадьорих ранків зі смачною кавою !
- Дмитро К***Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний
Не зрозуміло як зробити лате або капучино, в інструкції зазначається що 80мл молока і 20 еспресо, по факту на фото в малу чашку.
- Переваги:
- Автоматична
- Недоліки:
- Не робе капучино і лате
- Продавець Quanto costa
Доброго дня. На фото видно що ви в ємність для молока налили воду, потрібно налити туди молоко. Також перед використанням кавомашини потрібно її промити, там є така кнопка . Потім заливаєте воду, молоко, та смакуєте капучино та лате.
- Дмитро К***
Вода там для наглядності, машинку промив, вода закачалась і в тен і в систему. Така сама кількість буде молока і кофе. Капучіно, Американо, Лате, подвійне еспроссо ще меньше. Тільки ЛОНГ наливае майже 300мл. У вас є відео де ця кофеварка робе повну чашку 100-120мл капучіно або лате? Бо я знайшов на ютубі відео, то там так само - 2 краплі. Думаю це брак, оскільки режиму програмування часу готовки немає.
- Олена Б***Відгук від покупця. Продавець: VixTB. Колір: Чорний
Кавоваркою задоволена. Проста у використанні, смачна кава. Продавець швидко зв'язався, щоб з'ясувати всі деталі, кавоварка прибула новою поштою, обслуговуванням задоволена.
- Олексій Я***Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний
Замовив у цього продавця.Швидко зв’язатися,поточнили дані для відправки.Через день я вже смакував каву.Перший день спробував тільки еспресо і американо.Готує швидко і проста в керуванні.Далі подивимося
- Переваги:
- Ввічливі продавці,швидка доставка
- Недоліки:
- Поки не виявлено
- Продавець Quanto costa
Олексій, вітаємо! Красно дякуємо за такий розгорнутий відгук! Бажаємо приємного користування та смачної кави!
- Назарій Т***Відгук від покупця. Продавець: HomCo
Дуже класна кавоварка, легка в користуванні, смачна кава, ми дуже задоволені
- Переваги:
- Сенсорне управління, робить багато пінки для Лате та Капучино
- Недоліки:
- Немає
- Роман Ч***Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний
Дякую.
Кавомашина дуже сподобалась. - Сергій Н***Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний
Скористався послугами магазину Розетка, замовивши кавоварку. Замовлення виконано швидко, якістю кавоварки зодоволений повністю.
- Продавець Quanto costa
Вітаємо! Щиро дякуємо за позитивну оцінку! Бажаємо приємного користування та гарних покупок!
- Андрущенко И***Відгук від покупця. Продавець: VixTB. Колір: Чорний
Не працює вона ! Каву готувала холодну , а потім зовсім тяги не було . Продавець хамовитий.
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Одні недоліки.
- Оксана М***Відгук від покупця. Продавець: VixTB. Колір: Чорний
користуюсь тиждень, поки все ок, час покаже..
- Переваги:
- багато варіантів кави, компактна, гарно виглядає
- Недоліки:
- немає
- Eduard T***Відгук від покупця. Продавець: VixTB. Колір: Чорний
Два дні - 15 чашок кави, поки справляється, але сподіваюсь що зроблена на совість
- Переваги:
- Швидко готує, багато варіантів кави, великі резервуари, компактна
- Недоліки:
- Трохи шумна, але як за 20 сек. готує то нічого страшного
- Віктор Я***
За місяць як, польот нормальний?
- Світлана Ш***Відгук від покупця. Продавець: VixTB. Колір: Чорний
Дякую за кавомашину. Швидко прийшла і гарної якості. Сподіваюсь, що слугуватиме мені довго.
- Дар'я В***
Вітаю, підкажіть як зараз, бо хочу також купити. Чи рекомендуєте?
