Картка Rozetka

Відгуки покупців про Кавомашина 3в1 з капучинатором Zepline ZP-6803-NEW 3000 Вт чорна 5091044

Код:  519019094
Оцінка користувачів 4.27/5
на основі 24 відгуки
  • 5 зiрок
    18 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    4 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Павло Б***
    Відгук від покупця. Продавець: GrandiusTEh. Колір: Чорний

    Прийшла як після використання, коробка побита зашарпана , відкрили а вона грязна заляпана, не рекомендую, і не знаю як її повернути

    Переваги:
    Працює
    Недоліки:
    Прийшла в б/у стані , брудна і заляпана
  • Ксенія Л***
    Відгук від покупця. Продавець: DimSadStore. Колір: Чорний

    Відгук першого дня користування.Надзвичайно,кавʼярня вдома.Кавуся смачна,пінка,аромат…Сподіваюсь,що працюватиме довго.До продавця нуль претензій,все клас

  • Олександр В***
    Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний

    Вже користуюсь, трохи шумна, лякала котиків спочатку, але кава смачна виходить.

    Переваги:
    Проста, потужна, готує каву смачнючу!
    Недоліки:
    Ніде не вказана гарантія, скільки діє гарантія?
  • Микола К***
    Відгук від покупця. Продавець: HomCo

    І пів року не прожила. Експлуатація була в бережному режимі до 4 - 5 чашок кави на день. Почала пропускати воду.

  • Валерій Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний

    Жинка дуже задоволена цією кавомашиною, вже майже місяць щодня користується по декілька разів на день, дуже подобається, варта своїх ґрошив 100%

    Переваги:
    Хороший апарат
    Недоліки:
    Працює трошки гучніше ніж очікувалося
  • Наталія Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний

    Дуже задоволена кавомашиною. Кава виходить насичена та ароматна, смак на рівні кав’ярні. Окремо хочу відзначити якісне вспінювання молока — пінка густа, ніжна й ідеальна для капучино та лате. Користуватися просто і зручно. Рекомендую!

    Переваги:
    Смачна кава, добре вспінює молоко
    Недоліки:
    Немає
  • Олександр В***
    Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний

    Кавомашина-така, як ти й хочеш, всі необхідні функції є, головне слідувати інструкції і все вийде

    Переваги:
    Робить смачні напої, все зрозуміло, все виходить, обслуговувати не важко.
    Недоліки:
    Ніде не знайшов, скільки на неї гарантії надається.
  • Юлія Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний

    Кавоварку придбали 9 жовтня. Дуже гарно справляється зі своєю роботою. Кава виходить смачна. Але для поціновувачів кип'ятку, не дуже гаряча. Але якщо перед тим як робити каву увімкнути в розетку, то все ок.

    Переваги:
    Компактна, не займає багато місця. Смачна кава, легка в керуванні, швидка в приготуванні
    Недоліки:
    Не завжди гаряча
  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Sweet Napoli. Колір: Сірий

    З 12 листопада попрацювала і сьогодні здохла.

  • Аріна Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний

    Очень хорошая советую

  • Віталій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Yepik. Колір: Чорний зі сріблястим

    Гарна та якісна))

  • Світлана І***
    Відгук від покупця. Продавець: IZIZI. Колір: Чорний
    Переваги:
    Красивый дизайн, вкусный кофе
    Недоліки:
    Пока не обнаружено
  • Інна К***
    Відгук від покупця. Продавець: IZIZI. Колір: Чорний

    Досить непогана кавомашина,робить смачну каву,трохи шумно наливає молоко,але то таке

  • Дмитро К***
    Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний

    Все запрацювало і за цілий день спроб я зробив лате з капучіно - гарна пінка, гарний смак. Проблема виявилась дуже цікава: молоко "яготинське в бутилці" не піниться, таке саме в "картоні" заповнило 70% чашки пінкою з молоком в режимі лате. Чому так не можу сказати, але набирало молока і кави 30-50мл від сили. Змінив молоко, зовсім інша історія. Свій старий відгук я не можу чомусь видалити, написав у підтримку, поскаржився на відгук може видалять. Кому буде замало 1 порції кави на 1 людину, не використовуйте сітку на 2 людини, дуже вийде міцна подвійна доза. Краще 1 порційною заправкою зробити 2 рази. Кава насичена, смачна.

    Переваги:
    Автоматична, смачна кава
    Недоліки:
    Поки що не виявив
    • Продавець  Quanto costa

      Доброго дня. Дякуємо що повторно написали відгук. Бажаємо бадьорих ранків зі смачною кавою !

  • Дмитро К***
    Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний

    Не зрозуміло як зробити лате або капучино, в інструкції зазначається що 80мл молока і 20 еспресо, по факту на фото в малу чашку.

    Переваги:
    Автоматична
    Недоліки:
    Не робе капучино і лате
    • Продавець  Quanto costa

      Доброго дня. На фото видно що ви в ємність для молока налили воду, потрібно налити туди молоко. Також перед використанням кавомашини потрібно її промити, там є така кнопка . Потім заливаєте воду, молоко, та смакуєте капучино та лате.

    • Дмитро К***

      Вода там для наглядності, машинку промив, вода закачалась і в тен і в систему. Така сама кількість буде молока і кофе. Капучіно, Американо, Лате, подвійне еспроссо ще меньше. Тільки ЛОНГ наливае майже 300мл. У вас є відео де ця кофеварка робе повну чашку 100-120мл капучіно або лате? Бо я знайшов на ютубі відео, то там так само - 2 краплі. Думаю це брак, оскільки режиму програмування часу готовки немає.

  • Олена Б***
    Відгук від покупця. Продавець: VixTB. Колір: Чорний

    Кавоваркою задоволена. Проста у використанні, смачна кава. Продавець швидко зв'язався, щоб з'ясувати всі деталі, кавоварка прибула новою поштою, обслуговуванням задоволена.

  • Олексій Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний

    Замовив у цього продавця.Швидко зв’язатися,поточнили дані для відправки.Через день я вже смакував каву.Перший день спробував тільки еспресо і американо.Готує швидко і проста в керуванні.Далі подивимося

    Переваги:
    Ввічливі продавці,швидка доставка
    Недоліки:
    Поки не виявлено
    • Продавець  Quanto costa

      Олексій, вітаємо! Красно дякуємо за такий розгорнутий відгук! Бажаємо приємного користування та смачної кави!

  • Назарій Т***
    Відгук від покупця. Продавець: HomCo

    Дуже класна кавоварка, легка в користуванні, смачна кава, ми дуже задоволені

    Переваги:
    Сенсорне управління, робить багато пінки для Лате та Капучино
    Недоліки:
    Немає
  • Роман Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний

    Дякую.
    Кавомашина дуже сподобалась.

  • Сергій Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Quanto costa. Колір: Чорний

    Скористався послугами магазину Розетка, замовивши кавоварку. Замовлення виконано швидко, якістю кавоварки зодоволений повністю.

    • Продавець  Quanto costa

      Вітаємо! Щиро дякуємо за позитивну оцінку! Бажаємо приємного користування та гарних покупок!

  • Андрущенко И***
    Відгук від покупця. Продавець: VixTB. Колір: Чорний

    Не працює вона ! Каву готувала холодну , а потім зовсім тяги не було . Продавець хамовитий.

    Переваги:
    Немає
    Недоліки:
    Одні недоліки.
  • Оксана М***
    Відгук від покупця. Продавець: VixTB. Колір: Чорний

    користуюсь тиждень, поки все ок, час покаже..

    Переваги:
    багато варіантів кави, компактна, гарно виглядає
    Недоліки:
    немає
  • Eduard T***
    Відгук від покупця. Продавець: VixTB. Колір: Чорний

    Два дні - 15 чашок кави, поки справляється, але сподіваюсь що зроблена на совість

    Переваги:
    Швидко готує, багато варіантів кави, великі резервуари, компактна
    Недоліки:
    Трохи шумна, але як за 20 сек. готує то нічого страшного
    • Віктор Я***

      За місяць як, польот нормальний?

  • Світлана Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: VixTB. Колір: Чорний

    Дякую за кавомашину. Швидко прийшла і гарної якості. Сподіваюсь, що слугуватиме мені довго.

    • Дар'я В***

      Вітаю, підкажіть як зараз, бо хочу також купити. Чи рекомендуєте?