- Наталія М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Дуже слабкий навіть на 8 му режимі не можливо в збити 2 білки ,30 хвилин термін забивання до сильних піків ,мовчу за заміс тіста ,не рекомендую.
- Переваги:
- Ніяких
- Недоліки:
- За мала швидкість
- Оксана М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Все супер!
- Переваги:
- Да
- Недоліки:
- Нет
- Анна П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Дуже подобається міксер,задоволена!
- Володимир Ш***
Доброго дня.
Які враження від користування даним комбайном?
- Евгений К***Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Может у меня брак,до конца плотно не защелкивается зазор 3мм,и в итоге расстояние между дном чаши и насадками больше 10мм, как заверяет производство других фирм норма 2-5мм,3 белка чуть гладит,тесто мука на дне не тронута по бокам тоже ,центр гоняет что на насадке прилипло,мусор
- Переваги:
- Нет
- Недоліки:
- Все
Відгуки про товар у інших продавців
