Магнітна голниця - браслет на руку для шиття Agulha тримач шпильок / голок з магнітом на зап'ястя, 24х3 см, чорний "G" (101584448)
Код: 498227149
Немає в наявності
349₴
179₴
Гарантія. Відсутня. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Опис
Магнітна ігольниця-браслет для шиття Agulha - зручний аксесуар для швейної справи, що дає змогу тримати шпильки, голки та дрібні металеві елементи завжди під рукою. Оснащений потужним магнітом, який надійно фіксує предмети, запобігаючи їх втраті. Гнучкий ремінець-клацання забезпечує зручну фіксацію на зап'ясті, підлаштовуючись під будь-який розмір руки.
Такий браслет стане незамінним помічником як для професійних швачок, так і для любителів рукоділля. Він прискорює роботу і робить процес комфортнішим, адже тепер не потрібно відволікатися на пошук шпильок і голок - вони завжди на поверхні магнітної пластини.
Особливості:
- Магнітна поверхня для зручного зберігання голок і шпильок.
- Гнучкий ремінець-клацання для комфортної фіксації на зап'ясті.
- Надійне утримання металевих предметів.
- Підходить для рукоділля, шиття, вишивки та інших робіт.
Характеристики:
- Розмір: близько 24х3 см.
- Ширина пластини: близько 3.8 см.
- Матеріал: метал, силікон.
- Колір: чорний.
Комплектація:
- Магнітна голниця х 1.
Увага!
- Аксесуари не входять до комплекту!
- Виробник товару також залишає за собою право без попереднього повідомлення вносити зміни в конструкцію, зовнішній вигляд, комплектацію та характеристики товару.
- Через передачу кольору на різних пристроях фактичний колір виробу може відрізнятися.
- Розмір виробу може відрізнятися через ручне вимірювання.
Характеристики
- Тип
- Матеріал
- Метал
- Габарити (В x Ш x Г)
- 24х3 см
- Додаткові характеристики
- Магнітна поверхня для зручного зберігання голок і шпильок.Гнучкий ремінець-клацання для комфортної фіксації на зап'ясті.Надійне утримання металевих предметів.
- Комплект постачання
- Магнітна голниця х 1.
- Колір
- Чорний
- Гарантія
- Відсутня
- Країна-виробник товару
- EAN
- 0204982271490













Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!