Машинка для стрижки Esperanza GALLANT EBC005 - інструмент професійного перукаря і чудовий помічник у випадку, коли потрібно швидко і не виходячи з дому упорядкувати зачіску. Звичайно ж, перукарська майстерність була, є і буде саме мистецтвом перетворення людей за допомогою маніпуляцій з їхнім волоссям, однак у наше стрімке століття на зайвий візит до салону краси часом просто не вистачає часу.
Характеристики:
- Лезо із високоякісної нержавіючої сталі;
- Плавне регулювання довжини машинці;
- 4 знімні насадки для регулювання довжини стрижки від 1,2 мм (без насадки);
- Довжина стрижки з насадками: 3, 6, 9 та 12 мм;
- Потужність: 10W;
- Захисна кришка для леза;
- Ергономічна форма корпусу, адаптована до форми руки;
Машинка для волосся Esperanza виготовлена з високоякісних матеріалів. Вона надійна та зручна. При акуратному використанні послужить Вам довгі роки.
Живлення: від мережі Довжина стрижки: 3-12 мм Тип встановлення довжини: знімні насадки Тип управління: повзункове Ширина ножа: 40 мм Кількість насадок: 4 Тип мотора: вібраційний Матеріал лез: нержавіюча сталь Додатково: петелька для підвішування Комплектація: олива для змащення лез Габарити: 19 х 6 х 4.5 см Габарити в упаковці: 19 х 10 х 10 см Вага: 350 г Вага в упаковці: 500 г Колір: білий