- Яна М***Відгук від покупця. Продавець: K.I.T
Краще придбати трохи дороще, незрозуміле меню, незручно користуватися. Наприклад гречка розвалюється бо вариться 1час. В інших моделях не більше 40хвилин завжди була ідеальна. Відкоригувати температуру та час вручну неможна. Капець.
- Переваги:
- Працює
- Недоліки:
- Незручне меню, неправильна температура та час приготування.
- Александр Р***Відгук від покупця. Продавець: Trend Shop Lot. Колір: Сріблястий
Товар дуже поганий. Не рекомендую!!!
- Продавець Trend Shop Lot
Дякуємо за ваш відгук
- Марія Л***Відгук від покупця. Продавець: Old&Shop 79
Згоріла за місяць і прислали не таку
- Мілєна М***Відгук від покупця. Продавець: Easy Choise
Дуже сподобалася!
Відгуки про товар у інших продавців
