Картка Rozetka

Відгуки покупців про Двокамерний холодильник Grunhelm BRH-S176M55-W

Код:  462497129
Оцінка користувачів 4.73/5
на основі 15 відгуків
  • 5 зiрок
    8 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Надія С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Очень быстро получила. Спасибо Розетке. Уже неделю холодильник работает отменно. Очень рекомендую.

    Переваги:
    Надёжный
    Недоліки:
    Нет
  • Павло Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Гарний холодильник ,працює зауважень немає .Рекомендую .

    Переваги:
    Холодильник як холодильник що хотів то і отримав
    Недоліки:
    Поки не знайшов .
  • Олександра Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Намерзає постійно задня стінка

    • Юлиана Г***

      Це не ок, раджу звернутися до техобслуговування

  • Ольга К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Не поганий холодильник за свої гроші

    Переваги:
    Працює дуже тихо,е шокова заморозка
    Недоліки:
    Не мае
  • Микола Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Супер холодильник

    Переваги:
    Дешевий
    Недоліки:
    Поки нема, все працює
  • Наталія М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дякую за товар холодильник працює все влаштовує.Доставка супер швидка дуже швидко оформили і відправили.Рекомендую ще буду замовляти в цьому магазині

    Переваги:
    Швидко оперативно і все працює
    Недоліки:
    Немає
  • Віктор Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дякую!
    Чудовий холодильник і чудова знижка !

    Переваги:
    Копактний ,тихий, вмісткий
  • Оксана Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Доброго дня, нещадавно придбали холодильник, але з ним щось не так, темп в середині 4-5 рівень, він в середині весь тече, всі продукти у воді, а більше турбує , що вся вода стікає у ящик нижній з овочами , кожного дня доводиться витирати всі продукти від води . Будь ласка, звʼяжіться зі мною для вирішення проблеми

    • Інна

      так до сервісу телефонуйте
      це не зворотній звязок, хто з вами звʼяжеться

  • руслан л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Бомба!

    Переваги:
    Працює.
    Недоліки:
    Не має.
  • Оксана Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Класний!

    Переваги:
    Єнергозберігаючий, компактний при цьому багатовмістний
    Недоліки:
    Немає
  • Юхта Е***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дякую!
    Чудовий холодильник і гарний сервіс від Розетки.

    Переваги:
    Працює тихо. Вмісткі шухляди в морозильній камері. Три роки гарантії.
    Недоліки:
    Немає
  • Максим
    Продавець: Rozetka

    На сайті в наявності, а на справі його не мае в наявності.. то дзвонять говорють ща неможуть знайти, потім знайшли, потім знов загубили і так 11 діб... так і не відправили...
    скасував замовлення...

    Переваги:
    нівідоми
    Недоліки:
    Нема в наявності
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

  • Юра
    Продавець: Rozetka

    В цілому не погано але розмір не відповідає дійсності,в мене такі міряв рулеткою 180*54*54 , скло на поличках тонке, вибір висоти не зручний можно і частіше робити пази. В дверках не можна змінити висоту поличок, ящики морозилки з тонкого пластику. Нізашо тут ставити 5 зірок, просто економ економний. І він реально малий. Іто 180 висота це по петлі а так 176 см ,

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Не відповідає розмірам
    • Женя

      Дивно, бо на оф сайті розміри такі ж як і на Розетці

    • Мясников М***

      Дякую за інформацію. Хочу придбати але розмір 180 см не влізе під шафу. Може виробник або гарантувати, що при отриманні буде заявлений розмір 176-177 см? Я розумію, що рулетки для обміру можуть бути різні :) Але ж не на 4 см!

  • Геннадий М***
    Продавець: Rozetka

    Взагалі все норм. Ставлю 5, незважаючи на те, що інфа недостовірна по товару. Пакування норм. Вся «внутрянка» зафіксована якісно для транспортування. Збірка норм. Ергономіка норм. Трохи напружив мене при першому включенні. Після доставки постояв годин 5 в домі з метою адаптації до середовища. Увімкнув в розетку, а він протягом десь секунд 10 не включався. Можливо пов’язано з електронікою . Вже встиг подумати, що неробочий. Добу працює – норм. З плюсів також рівень шуму. Заявляють 42 дБ. Як мені з нормальним слухом, треба до нього вухо прикладати, щоб почувати, що компресор запрацював.
    ПС. Фото реальних характеристик з документації додаю.

  • Геннадий М***
    Продавець: Rozetka

    Оскільки тільки отримав, не можупрвніцінно дати висновок. Поки мінус за недостовірну інформацію.

    • Гість

      Що саме не співпадає, підкажіть будь ласка?

    • Геннадий М***

      Фото зі стікеру холодильника в частині його характеристик. На коробці те ж саме. Подивіться і порівняйте з параметрами на сайті. Як мінімум ємність на 20 літрів менше. Але тут проблема 50/50 Розетки та виробника. На сайті виробника такод невірні дані.

    • Екатерина

      У чому виявилась недостовірна інформація? Бо хочу придбати