Картка Rozetka

Відгуки покупців про Олійний радіатор Gorenje OR2000M

Код:  418642485
Оцінка користувачів 4.52/5
на основі 59 відгуків
  • 5 зiрок
    46 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    5 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Лена З***
    Відгук від покупця. Продавець: ТД-К. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Хорошо работает, греет

    • Продавець  ТД-К

      Дякуємо за обраний товар, мирного неба!

  • Владислав К***
    Відгук від покупця. Продавець: SlivKO. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Пользуюсь! Греет! Gorenje Супер! Благодарю!

  • Гліб К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Внешне красивый и понятный обогреватель
    По замерам греет в 3 режимах 700/1000/1600 Вт. В основном пользуюсь первым либо вторым режимом.
    Аппарат действительно классный

    Переваги:
    Все
    Недоліки:
    Нет
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за ваш позитивний відгук та коментар! Бажаємо приємного користування!

    • Головлёва А***

      Дивно, як у вас на 1 режимі 700 Вт, якщо в мене на 1 режимі за 24 години роботи ( термостат був виставлений на процентів 40% із 100%) витрати е/е на добу 20 кВт.

    • Юрій С***

      У мене по замірам в середньому вийшло так: напруга 230 вольт, перший режим 845 ват, другий режим 1255 ват, третій режим 2010 ват. Гріе відмінно, навіть на першому режимі руку неможливо утримати.

  • Дарина З***
    Відгук від покупця. Продавець: SlivKO. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Гріє дуже слабо. На максимальному режимі працює настільки погано, що можна спокійно руку тримати. Тільки електроенергію даремно тягне. Гроші на вітер.

    • Продавець  SlivKO

      Дякуємо за покупку. У вас якісний обігрівач за доступну ціну. Наповнений маслом - набирає повільно температуру. Перевірте будь ласка режими включення. Напругу електроенергіі - чи немаєма перепадів напруги. Також уточніть будь ласка в якому приміщенні його викорустовуєте - площа та висита стелі. ʼТягнеʼ не більше 2 кВт. На максильному режимі. Не радимо довго тримати руки на обігрівачі та готувати іжу.

    • Дарина З***

      Уточнення: режим включення перевірено, перепадів напруги немає, температура обігріву за 10 годин роботи не змінилася. Кімната 14кв.м, стелі не високі, 2,5 - метри. Про руку було вказано, для розуміння того, наскільки слабо гріє обігрівач. За повну ніч використання температура приміщення збільшилась на 1 градус.

    • Оксана

      Я цілком погоджуюся з коментарем. Вчора включила 50 см від себе біля ліжка, мерзла всю ніч
      Якась «містика», а не обігрівач.

  • Анатолий М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Гріє добре, виглядає добре.

    Переваги:
    Гріє хорошо
    Недоліки:
    Немає
  • Олена Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Рекомендую. Користуємося, щоб збільшити температуру під час опалення. Дуже добре гріє

    Переваги:
    Дуже добре гріє. Ребра на 3 режиму гарячущі
  • Дмитро Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Дуже якісний радіатор, гріє гарно. Вже один сезон відробив без нарікань

  • Юрий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Нормальный радиатор ,пол зимы отработал,косяков нету.Комнату 15 метров,отапливает хорошо

    Переваги:
    Качественный
    Недоліки:
    За пару месяцев не выявленно
  • Микола М***
    Відгук від покупця. Продавець: КОТЛИТУТ. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Повністю відповідає опису

  • Екатерина Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Оставила включенным на всю ночь на режиме 2,в комнате 17 градусов поднял температуру на 1,5 градуса всего лишь..
    Я толку в нем не вижу,он не обогревает совсем!

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день.

      Для вирішення вашого питання просимо звернутись на інфолінію Gorenje.

  • Екатерина Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Я вообще не поняла этого радиатора…за час поднял температуру в комнате 17 кв м с 16,5 до 16,8 и все…кондиционер на тепло намного быстрее нагревает и выше температуру держит…недовольна этим обогревателем.

    Недоліки:
    Слабо нагревает
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за ваш відгук. Ваша думка для нас важлива, і ми постараємося вдосконалити наші продукти!

  • Александр О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Для невеликої спальні ідеальний варіант.
    Треба бути готовим до того, що нагріває кімнату не швидко, пів години, годину, треба щоб попрацював на максимальних налаштуваннях термостату та у 3тьому режимі потужності, після цього можна переходити у більш економний, перший режим, щоб залишити лише підтримку температури. (Налаштування авжеж, залежать від загальної температури будинку, тому приблизні)

    Переваги:
    Не випалює кисень, як це роблять обігрівачі на тенах. Гріє добре. Дружині мерзлячці дуже сподобалось.
    Недоліки:
    Треба деякий час щоб нагріти приміщення, погріти руки можна, десь через 5-10 хвилин, після вімкнення.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за ваш відгук. Ваша думка для нас важлива, і ми постараємося вдосконалити наші продукти!

    • Евгений Р***

      ДА..ТОЛЬКОНА ТРЕТЬЕМ ПОДЛОЖЕНИИ ..ПОТОМ ПЕРЕХОДИТЬ НА ТЕРМОРЕЛЕ

  • Олександра Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Гарний товар

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день. Дякуємо за ваш позитивний відгук!

  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: SlivKO. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Приємний дізайн. Зручне керування . Майже безшумна робота теплового реле . Повністю задоволений.

    Переваги:
    Дізайн та надійність
    Недоліки:
    Висока ціна за бренд
    • Продавець  SlivKO

      Дякуємо за замовлення. SlivKO

  • Павел
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Простой хороший обогреватель, сделан добротно, греет достаточно сильно. Зиму отработал на отлично.

    Переваги:
    Три режима нагрева.
    Недоліки:
    Пока не нашёл.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня. Дякуємо за ваш позитивний відгук!

  • Олена Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Пропрацював рівно рік і зламався. Не рекомендую.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня. У разі виникнення несправностей радимо звернутися на інфолінію Gorenje.

  • Олег
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Комфортне та м'яке тепло.
    Швидко нагрівається, досить велика площа радіатора.
    Відмінна якість зборки.

    Переваги:
    Якісний обігрівач ща справедливу ціну
    Недоліки:
    Поки відсутні
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня. Дякуємо за ваш позитивний відгук!

  • Шарута О***
    Відгук від покупця. Продавець: D`n`D Group. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Дуже задоволена покупкою. Дякую Продавцю! Все швидко. оперативно.

    Переваги:
    Все працює справно, гарний дизайн
    Недоліки:
    не виявила. все працює справно
  • Оксана К***
    Відгук від покупця. Продавець: SlivKO. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Я отримала Товар. Не маж чеку та гарантійного талону. Ви не реагуєте на листи зі зверненням до вас!

  • Артем М***
    Відгук від покупця. Продавець: SlivKO. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Проблему вирішено

    Працює ... але див недоліки (придбав другий вже в іншого продавця TMP, сервіс краще і прийшов без вказаних недоліків)

    Недоліки:
    бовтається чорне релє (але все ж працює); коробка товару подерда і затаскана; про гарантію від продавця в описі жодної інфи + жодного чеку від продаця про придбання товару, попросив ТРИЧІ в чаті - відмовляються надсилати :)
    • Продавець  SlivKO

      Так був у нас невеликий збій в роботі сервісу. Ховались від дронів та ракет. Ремотували інтернет. Всі ваші питання вирішимо. Дякуємо за замовлення SlivKO.

  • Андрей М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Хороший обогреватель, принес, прикрутили ножки и включил. Всё ок. Греет.
    Спасибо Розетке за оперативную доставку, не смотря на продолжительные воздушные тревоги.

    Переваги:
    Внешний вид. Качество сборки. Гарантия 2 года.
    Недоліки:
    Не обнаружил, надеюсь что и не обнаружу.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо за Ваш позитивний відгук!

  • Оксана К***
    Відгук від покупця. Продавець: SlivKO. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Комплектація вся, проте не заповнений гарантійний талон.

    Переваги:
    Не виявлено
    Недоліки:
    Відсутнє заповнення гарантійного талону.
  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: SlivKO. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Купувався для важкої холодної зими в спальню.

    Переваги:
    Дізайн та функціонал. Нічого особливого немає, але подобається ця модель.
    Недоліки:
    не знаю
  • Ирина М***
    Відгук від покупця. Продавець: TMP. Колір: Білий

    Продавец заявил о 14-ти днях, когда возможно вернуть обогреватель, что очень удобно. Проверила обогреватель после получения: быстро нагревается, ножки с колесиками удобны для его перемещения по поверхности пола.

    Переваги:
    Тщательная упаковка для доставки. Обогреватель аккуратно выполнен, прост в употреблении, легко собираем. Тщате
    Недоліки:
    Нет.
  • Наталия А***
    Відгук від покупця. Продавець: TMP. Колір: Білий

    Подзвонили, відправили. Все ціле, все є у комплекті, обігрівач працює добре. Дякую

    Переваги:
    Хороший обігрівач
    Недоліки:
    Немає
  • Денис Л***
    Відгук від покупця. Продавець: SlivKO. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Всё работает. Быстро связались, ответили на все вопросы)

    Переваги:
    Работает)
    Недоліки:
    Пока не выявлено. Дороговато, но сейчас время такое)
    • Продавець  SlivKO

      Дякуємо за замовлення SlivKO

  • Денис Л***
    Відгук від покупця. Продавець: SlivKO. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Батарея без одного крепления( две ножки есть, но закрепить можно только одну, вторую не к чему закрепить)

    Переваги:
    Работает
    Недоліки:
    Не полная комплектность
  • Peter
    Відгук від покупця. Продавець: SlivKO. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    В Харьков пришел за два дня, все работает, продавец контактный.

    Переваги:
    Работает
    Недоліки:
    Пока не выявлено
    • Продавець  SlivKO

      Дякуємо за замовлення SlivKO

  • Іванов І***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Товар отримани вчасно в повній комплектності в неушкодженому вигляді. Працює. Розігрівається за 2 хвилини з середини й за 5 хвилин всі секції. Охолоджується дуже повільно - хвилин 15. У пеперевернутому вигляді не вмикається. Легкий.
    Окрема подяка комплектувальнику Романові Лисиці, який зранку 24.08.22 зібрав товар - всі частини на місці. Дякую. Примітка: кур’єри лише телефонують (чати не підходять)

    Переваги:
    Швидко розігрівається, має легку вагу, колеса, тримач шнура, красівоє
    Недоліки:
    Як у всіх оливних обігрівачів (сушать повітря, палять пил). Не користувався (готуємось до зими, взяли на всяк випадок)
  • Евгения І***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Огромная благодарность Розетке за обогреватель. Получили в отличном рабочем состоянии, надеемся, что и дальше будет так работать. И отдельно спасибо за его цену, так как другие продавцы этого товара просто нагло поднимают цену.

    Переваги:
    +++++
    Недоліки:
    нет
  • Михайло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Получил уже третий! Все родственники довольны. Всё отлично, всё работает.

  • Наталья Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Всё отлично!
    Заказ пришёл быстро, рабочий, в комплекте все детали. Надеюсь, зимой не замерзнем))

    Переваги:
    Хороший, качественный
    Недоліки:
    Не обнаружили пока
  • Галина Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: D`n`D Group. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Приємні продавці, швидко доставили, гарно упакований. Рекомендую

    Переваги:
    Компактний, швидко нагрівається, простий та зручний у використанні
    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  D`n`D Group

      Галина: дякуємо за ваш відгук

  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: D`n`D Group. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Швидко нагрівається.

    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  D`n`D Group

      Володимир, дякуємо за ваш відгук.

  • Сергей Т***
    Відгук від покупця. Продавець: D`n`D Group. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Отличный обогреватель

    Переваги:
    Простое управление
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  D`n`D Group

      Сергей, спасибо за ваш отзыв.

  • Ігорь
    Відгук від покупця. Продавець: D`n`D Group. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Все отлично

    Переваги:
    Лёгкий, компактный, механическое управление
    Недоліки:
    Не вижу
    • Продавець  D`n`D Group

      Игорь, спасибо за ваш отзыв