Картка Rozetka

Відгуки покупців про Електрочайник Grunhelm EKS-1855SC (Чорний з рожевим)

Код:  409265313
Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 17 відгуків
  • 5 зiрок
    11 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    3 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Інга Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорно-червоний

    Чайник працює добре. В мене вже рік. Хороший

    Переваги:
    Звичайний електричний чайник
    Недоліки:
    Не знайшла
  • Вікторія С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний

    Більше року тому придбала цей чайник, все в робочому стані. Красивий дизайн.

    Переваги:
    Ціна, дизайн.
    Недоліки:
    Не знайшла.
  • Наталя М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний

    Чайник не плохой, с мая работает без нареканий

    Недоліки:
    Пластиковая обшивка некачественная, сползает.
  • Вадим С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний

    Отлично

  • Олег С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний

    Гарний чайник, великий об'єм, користуємося на роботі по декілька раз на день. Швідкість закіпання води середня.
    Майже з першого дня відстає пластмасовий корпус від металевого носика. Мабуть від нагріва. Виглядає не дуже естетично.
    Немає віконця, чи показчика рівня води, дуже не зручно.

    Переваги:
    Великий об'єм, симпатичний дизайн.
    Недоліки:
    Немає віконця, чи показчика рівня води, дуже не зручно. Від нагрівання відстає пластмасовий корпус від металевого носика.
  • Марія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний

    Чайник нормальний, но він перестав робити вже через пів рік (

    Переваги:
    Швидкий та місткий
    Недоліки:
    Перестав робити через пів рік не частого користування
  • Мерж О***
    Відгук від покупця. Продавець: WOODMEN

    Не тільки красивий, а ще і якісний товар.Користуюсь із задоволенням. Дякую.

  • Лариса Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний

    Отличный чайник

    Переваги:
    Хороший литраж
    Недоліки:
    Нет
  • Алёна Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорно-червоний

    Дуже гарний чайник. Сподобався розмір і дизайн))

    Переваги:
    Об'єм
  • Ярина Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний

    Хороший чайник . Користуємося близько місяця.
    Брали із-за місткості.
    По часу кип'ятить середньо.

    Переваги:
    Великий
    Недоліки:
    Не виявили
  • Антонян И***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорно-червоний

    Хороший чайник, особенно нравится его объем, после первого кипячения, запах пластмассы исчез почти полностью, корпус двойной, при наливании кипятка из чайника не подтекает. Покупкой довольна.

    Переваги:
    Соотношение цены и качества.
    Недоліки:
    Пока не обнаружено
  • Михайло Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний

    Дуже гарний зовнішній вигляд швидко закипає вмісткий і сам гарний

    Переваги:
    Великий об'єм і швидко закипає
    Недоліки:
    Немає
  • Олег Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний

    Нормальний чайник можна купувати

    Переваги:
    Великий об'єм, класний дизайн!
    Недоліки:
    Дешевий пластик
  • Оксана М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний

    Прийшов швидко: на 3-тій день після замовлення

    Переваги:
    Дуже гарний дізайн
    Недоліки:
    Поки що не користувалися - куплений на подарунок
  • Игорь Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорно-червоний

    Своих денег стоит)

    Переваги:
    Симпатичный
    Недоліки:
    Пока не проявились
  • Алёна Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорно-червоний

    На вид дуже гарний чайник. Сподобався об'єм.

    Переваги:
    Об'єм
    Недоліки:
    Поки не помітили
  • Артем Ф***
    Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорно-червоний

    Закипає 10+ хв!!!
    якість - фуфломіцин, гріється +- однаково що вода, що корпус... :(
    всередині часто є дефекти нерж повержні...
    2,5л влазить, але при цьому це майже з головою (вище позначки MAX всередині)! не витрачайте час та нерви :(

    Переваги:
    не знайшов
    Недоліки:
    ! 1,5квт замість 1,8 !