Картка Rozetka

Відгуки покупців про Сендвічниця мультипекар 4в1 вафельниця горішниця мультигриль Grant Hoff 780V 2917 Чорна 1400W

Код:  392400534
Оцінка користувачів 3.67/5
на основі 5 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Віктор Г***
    Відгук від покупця. Продавець: MyChoice. Колір виробу: Чорний

    До теперішнього часу працює без нарікань.

    Переваги:
    Компактність
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Сергей В***
    Відгук від покупця. Продавець: Consumer_electronics. Колір виробу: Чорний

    Під час пошуку товару вибрав саме марку GRANDHOFF. При оформленні замовлення у продавця уточнив, що у них саме GRANDHOFF. Надіслали GRANT. По телефону на питання, чому так сталося, відповідь дивовижна: "Я не розумію, що ви від мене хочете. GRANDHOFF і GRANT - це одне і теж, комплектація і тип товару однаковий. Вам потрібна коробка або на чомусь смажити. Це все однаковий Китай». Але мене цікавило головне питання, на яке продавець вдавав, що не розуміє. Питання моє було простим: "Чому все це мені не розповіли до відправки товару. Адже я спеціально акцентував увагу, що мене цікавить саме GRANDHOFF".
    P.S. Я не хочу ні з ким вступати в дискусію щодо однаковості товару. Хто розуміє про що я, не буде щось розповідати. Товар може бути зроблений в одному цеху, але...
    P.P.S. Через відсутність часу на заміну або повернення товару був змушений купити.
    Додатково: за фактом потужність 1400 Вт, а не 1200 Вт (як зазначено на сайті).

  • Світлана К***
    Відгук від покупця. Продавець: ZOOM Store

    Действительно на лампах написано 400w, но вафли получились (в отличии от dex 36 где на лампах ничего не написано): 2яйца 100грм растопленное масло, 80 грм сахар, 250 муки, 100молока, 1ч.л разрыхлитель, по 2 ст л, 4мин ,(с)liliia france вафли. Надеюсь овощные и т.д. все будет получаться

    Переваги:
    пропекает
    Недоліки:
    всего три года срок службы прибора
    • Продавець  ZOOM Store

      Дякуємо за відгук! Гарного користування!

  • Елена Ц***
    Відгук від покупця. Продавець: SSShop

    После первого дня использования появилось "вздутие " на крышке корпуса. Нагревательные элементы почернели. Гриль и вафельница работают относительно не плохо, а вот сендвичница полный отстой!! На следующий день товар вернула продавцу. Жду возврата денег.

    Переваги:
    Нет
    Недоліки:
    Качесство
  • Ірина М***
    Продавець: Superiorshop

    країна виробник?

    • Тетяна Б***

      Китай. Жорсткий Китай. Спочатку смердить так, що очі вилазять. Потім запах трішки стихає, але повністю не зникає. Коли гріється - дуже тріщить, спочатку швидше пекло вафлі, через декілька днів використання час збільшився. Не знаю із чим це пов'язано. Сказати, що я дуже задоволена - не можу. Просто сильно хотілося вафельницю.

    • Тетяна Б***

      Можливо, то саме мені просто не пощастило із даним товаром і це виняток. Продавець порядний, протягом двох тижнів, які надавалися по гарантії, я мала змогу повернути товар і мені повернули кошти.