- КатеринаВідгук від покупця. Продавець: LeFani. Кількість в упаковці: 4. Колір виробу: Рожевий
Хороші насадки, підійшли на sonicare 4300
- Андрій О***Відгук від покупця. Продавець: LeFani. Кількість в упаковці: 4. Колір виробу: Білий
Не відрізняється від оригіналу
- Переваги:
- Не відрізняється від оригіналу
- АллаВідгук від покупця. Продавець: Dental AS. Кількість в упаковці: 4. Колір виробу: Білий з зеленим
Насадки не прилягають щільно, створюють додатковий шум та вібрацію. Кількість не дорівнює якість!
- Переваги:
- Не виявлено
- Недоліки:
- М'яка та кошлата щетина, велика щілина між насадкою та щіткою, куди забивається паста.
- Продавець Dental AS
Перепрошуємо, але ця щілина* між щіткою і насадкою мусить бути бо тоді якщо вона буде щільно прилягати, до щітки вібрації будуть переходити на щітку ( це конструктивно передбачено і нашим виробником і виробником зубної щітки Philips), якщо насадка вдягається щільніше" важче" це через те, що вона нова , якщо ви порівнюєте з своєю старою насадкою то зрозуміліше, що нова буде важче одягатись це добре бо вона нова і кріплення не розхитане, як в старої насадки.
Більшість стоматологів рекомендують м'яку та середньої жорсткості щетину так як в казано в описі тому прагнути великої жорсткості від насадок, які є середньої жорсткості це неправильно, жаль звичайно, що ви не звернулись до нас ми б вам допомогли і розповіли все про насадки до зубних щіток, ми завжди відкриті!
- Луценко Н***Відгук від покупця. Продавець: Dental AS. Кількість в упаковці: 4. Колір виробу: Білий з зеленим
Все підійшло. Добре чистять . Швидко. Зручно. Комфортно
- Продавець Dental AS
Дякуємо
- Олеся К***Відгук від покупця. Продавець: Dental AS. Кількість в упаковці: 4. Колір виробу: Чорний з білим
Класні насадки, підійшли на мою щітку філіпс! Буду замовляти ще!
Чистять добре, як і комплектна щітка з коробки!- Переваги:
- Повністю сумісні гарно чистять
- Продавець Dental AS
Дякуємо
- Ксенія С***Відгук від покупця. Продавець: Dental AS. Кількість в упаковці: 4. Колір виробу: Білий з зеленим
Користуюсь цими насадками разом із зубною щіткою, і можу відзначити, що вони добре очищають зуби та допомагають підтримувати ефект відбілювання. Якість матеріалів відчутна, насадки добре тримаються на ручці, не ковзають під час чищення. До того ж, суміснісі з усіма моделями філіпс це робить їх зручним вибором без зайвих турбот. Загалом, досвід користування позитивний і комфортний.
- Переваги:
- Класно очищають зубний наліт, підійшла на мою щітку сонікер
- Продавець Dental AS
Дякуємо
- Єва С***Відгук від покупця. Продавець: Dental AS. Кількість в упаковці: 4. Колір виробу: Чорний з білим
Класні насадки, підійшли до моєї зубної щітки Філіпс сонікер, я задоволена.
Прийшли швидко. Якість супер!- Переваги:
- Універсальні підходять до моєї щітки, чоловіка і дитини Філіпс.
- Продавець Dental AS
Дякуємо
- Виктория Н***Відгук від покупця. Продавець: Dental AS. Кількість в упаковці: 4. Колір виробу: Білий з зеленим
Ідеально підійшли до моєї щітки Philips Sonicare вони дійсно універсальні тепер буду завжди замовляти
- Переваги:
- Універсальні
- Продавець Dental AS
Дякуємо
