Духовка електрична настільна Liberty T-260 CB
Немає в наявності
4 799₴
Опис
| Об'єм | 60 л |
| Потужність | 1800 Вт |
| Таймер | 0-90 хвилин |
| Термостат | 100-300 оЗ |
| Кількість режимів | 3 режими |
| Конвекція | так |
| Комплектація | глибока дека, кругла дека, решітка |
| подвійне скло, внутрішня підсвітка | |
| Розміри без упаковки ВхШхГ, мм | 385 х 600 х 450 мм |
| Розміри без упаковки (з ручкою) ВхШхГ, мм | 385 х 600 х 470 мм |
| Внутрішні розміри шафи, ВхШхГ, мм | 270 х 470 х 390 мм |
| Вага без паковання, кг | 18,5 кг |
| Розміри в упаковці ВхШхГ, мм | 430 х 670 х 530 мм |
| Вага в упаковці, кг | 19,5 кг |
| Країна-виробник: | Туреччина |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
Відгуки та питання
- 5
зiрок 1 оцінок - 4
зiрок 0 оцінок - 3
зiрок 1 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- Ольга К***Відгук від покупця. Продавець: Neo-teh
Мені піч дуже сподобалась , бо є з чим порівняти ! Ця піч тісто готує більш пухкішим , не така суха випічка як у моїй пічці до цієї ! Робила пиріжки то пухкі і помазка яйця запікається глянцевою дуже гарною ! Хліб теж добрий ! Габарити те що треба , на велику родину саме те ! Обдув файний , без нарікань . Для мене це чудовий вибір був !
- Переваги:
- Велика , гарно випікає , не суше . Допомогли у вирішенні питання дуже швидко , дуже дякую Роману .
- Недоліки:
- Решітка міцна , витримує навантаження , але трохи прогинається .. але то таке )
- МиколаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
В цілому пічка непогана: пече гарно, духовка велика, керувати зручно. Але, на жаль, наведені у характеристиках дані не зовсім коректні. Так, розміри духовки ВхШхГ=27х47х39 см (що відповідає даним на сайті виробника), тобто об'єм складає біля 50 літрів, а не заявлені 60. Заявлена потужність 1,8 кВт (2 ТЕН по 0.9 кВт) відповідає дійсності, але цього явно замало для духовки такого розміру, тому не дивно, що градуювання термостату немає нічого спільного з реальністю. Заміри термометром посиланняпоказали, що у положенні ручки термостата 200 градусів та увімкненні обох ТЕНів реальна температура всередині духовки трохи більше 100 градусів, 250 градусів по термостату відповідає 125 градусам, 300 градусів - 155 градусам, а у положенні "max" маємо 190 градусів. Навіть якщо термометр трохи занижує температуру (на газовій духовці показував 170 градусів при установці термостату на 180 градусів), говорити про 300+ градусів некоректно. При роботі з одним нагрівачем не вдалось розігріти більше чим до 125 градусів. В принципі, потужності духовки вистачає для приготування більшості страв (тільки треба приноровитись, у яке положення ставити ручку термостату); але якщо комусь потрібні температури 200+ градусів, треба шукати більш потужну пічку. До недоліків можна також віднести застарілу (а тому не зовсім коректну) інструкцію (яка до того ж надрукована дрібним та блідим шрифтом).
- Переваги:
- Великій розмір духовки, зручне керування
- Недоліки:
- Замала потужність, некоректні технічні дані




