Картка Rozetka

Відгуки покупців про Духовка електрична настільна SILVER CREST SGB A1 Mini 14 л домашня піч для кухні гриль на 1,2 кВт для випічки піци та м'яса розміри 40x25.2x34.

Код:  338328568
Оцінка користувачів 4.93/5
на основі 18 відгуків
  • 5 зiрок
    14 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Эдуард Д***
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    покупал год назад, не ожидайте, что сможете печь пиццу, для пицца маловата, но поджарить бутерброд, мясо, рыбу и прочее можно
    чтобы не заморачиваться очень хорошее дело
    мясо можно порубить на куски 4*4*8
    с одной стороны на 11 минут и с другой на 10 при температуре 190, если мёрзлое то в начале добавьте ещё минуты 2

    Переваги:
    цена, таймер, режимы, температурный контроль
    Недоліки:
    за свою цену не нашёл
    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Едуард, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою. Чекаємо на Вас знову в нашому магазині за покупками.

  • Ірина В***
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Гарна, маленька, компактна духовка. Страви смачні, влазить (за діаметром) велика тарілка . Приблизно 24 см. Не шкодую, що придбала.

    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Ірина, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою. Чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.

  • Ірина В***
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Дуже задоволена цією духовкою, вона маленька, але зі своїми функціями справляється. Робимо ремонт, тому її розміри наразі доречні. Ставимо на стіл. Печемо піцу. Для двох людей вистачає. Піцу роблю на тарілці. В експлуатації зрозуміла

    Переваги:
    Маленька, після першого використання пропав запах плавленого пластика, я так думаю, що у зв'язку з тим, що вона нова
    Недоліки:
    Не виявила
    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Ірина, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою. Чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.

  • Елена С***
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Все чудово і обслуговування і сама духовка
    Духовку придбала ще в серпні, і дуже задоволена
    Хороша духовка, підійде для невеликої сім'ї. Все, що заявлено є в комплекті.
    Компактна, свої функції виконує.
    Продавець зв'язався швидко, доставили також швидко
    Дякую

    Переваги:
    Компактна, свої функції виконує.
    Недоліки:
    не вистачає в комплекті глибшої форми
    • Продавець  WASHOPIK

      Дуже вдячні Вам, Олена, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою і чекаємо на Вас знову в нашому магазині за покупками.

  • Наталія Г***
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Хороша духовка, підійде для невеликої сім'ї. Вміщує по факту 1 форму. Другу вмістити також можна, але потрібно шукати або точно таку ж решітку, або такого ж розміру форму, оскільки в комплектації це не передбачено. Все, що заявлено є в комплекті. Більш зручну, глибоку форму купували окремо. Компактна, свої функції виконує. Трішки заважає "тікання" таймеру, але то не критично) Продавець зв'язався швидко, доставили також відносно швидко зважаючи на те, що замовляли у вихідний.

    Переваги:
    Компактна, свої функції виконує. Приємна ціна.
    Недоліки:
    Немає гарантійного талону, інструкція тільки німецькою.
    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Наталія, за відгук та оцінку! Гарантійний талон зараз не ставиться, просто зберігайте чек з Нової Пошти, у нас все-рівно є всі дані по Вашому замовленню. Нажаль, інструкції на українській мові немає, однак з управлінням розібратись не складно. Бажаємо приємного користування духовкою і чекаємо на Вас знову в нашому магазині за покупками.

  • Олег К***
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Все чудово, задоволений!

    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі Олег за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою! Заходьте в наш магазин ще за покупками, завжди будемо раді.

  • Тетяна
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Все чудово - і пічка, і обслуговування)

    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Тетяна, за відгук та оцінку! Нам приємно, що Ви задоволені покупкою та нашим обслуговуванням. Бажаємо приємного користування духовкою і чекаємо на Вас знову в нашому магазині за покупками.

  • Юлия П***
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Рекомендую для приготування смачної, корисної їжі

    Переваги:
    Компактний розмір, стильний дізайн, зручно готувати. На сім’ю до трьох чоловік ідеальна духовка)))) Якість значно перевищує ціну!!
    Недоліки:
    Не має
    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Юлія, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою і чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.

  • Аліна К***
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Я рекомендую обирати саме такі мініпічки, бо вони є непоганою альтернативою мікрохвильовим або тостерам, навіть більш безпечні та функціональні.

    Переваги:
    Є всі необхідні опції для приготування або підігріву їжі. Легко прибирати залишки чи крихти їжі завдяки з'ємному піддону. Сама мініпіч малогабаритна, проте в неї вміщується 6 шматочків хлібу, для приготування грінок чи гарячих бутербродів. Здатна швидко розігріти молоко, м'ясо чи гарніри (150° 5-7 хвилин).
    Недоліки:
    Користуюся мініпічкою цієї моделі два тижні, але досить інтенсивно - зауважень чи недоліків не виявлено.
    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Аліна, що поділились своїми враженнями про духовку! Бажаємо приємного користування і чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.

  • Ольга С***
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Покупкой довольна.

    Переваги:
    Хорошая,удобная,компактная . Рекомендую.
    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Ольга, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою і чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.

  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Прекрасна пічка. Якість дуже висока, як для такої ціни. Користуюсь вже більше місяця. Готую м'ясо, рибу, сушу горіхи. Все дуже подобається. Для холостяка або для невеличкої сімї ідеальна річ. Зовнішній вигляд досить елегантний. В цілому можні сказати, що це класна німецька пічка.

    Переваги:
    Відмінна якість, компактна, всі необхідні режими присутні.
    Недоліки:
    Не знайшов.
    • Продавець  WASHOPIK

      Дуже вдячні Вам, Олександр, що поділились своїми враження про духовку. Бажаємо приємного користування і чекаємо на вас ще в нашому магазині за покупками.

  • Ирина Л***
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Супер духовка,пользуюсь уже 2ую неделю, очень довольна, компактная лёгкая (если самому нести с новой почты) шарлотка получается отлично, картошка с мясом тоже, горячие бутерброды и тосты тоже, "мини помощница" единственное в авроре докупала форму для выпечки квадратную глубокую

    Переваги:
    Можно возить с собой
    Недоліки:
    Не нашла
    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Ірина, що поділились своїми враженнями про товар. Бажаємо приємного користування духовкою. Заходьте в наш магазин ще за покупками.

  • Михаил Е***
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Доброго дня. Все швидко і все працює))
    Дякую за гарне обслуговування))
    Мирного неба над головою і всього найкращого))

    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Михайло, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою. Мирного неба!

  • Светлана Т***
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Удобная для небольшой семьи. Нам как временным переселенцам, вообще идеальна. Хорошо печёт, много места не занимает.

    Переваги:
    Небольшая, довольно удобная духовка
    Недоліки:
    Один противень, маловато
    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Світлана, за відгук та оцінку! Нам приємно, що духовка Вам ідеально підійшла, враховуючи Вашу ситуацію. Бажаємо приємного користування і чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.

  • Лексій
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Разогревается быстро, во время работы таймера, можно переключать режимы (только верхние элементы, только нижние, все).
    Отличная штука для приготовления пол пиццы, горячих бетербродов и разогрева. Пока больше ничего не пробовал там делать.
    Из того, чего нету в описании:
    Два положения решётки: пониже (высота камеры получается 110мм - для габаритных блюд) и посредине ( высота 80 мм - пицца, бутерброды, булочки и т.п. невысокое). Теоретически можно установить решётку и под самым верхом, но противень тогда влезать не будет.
    Размер камеры с утановленной в неё решёткой 260/260/110(или 80) мм. Это вот совсем от края до края, так что если планируете что-то туда большое ставить, отнимайте по 3-5 мм.
    Размер противня (внутренний): 235/212/14 мм.
    На фото управление, а то такое фото тяжело было найти в интернете.
    Вцелом, рекомендую!
    Продавец перезвонил быстро, отправил быстро, всё чётко, спасибо :)

    Переваги:
    небольшая, но вместительная, удобное простое управление
    Недоліки:
    противень побольше бы, но не критично
    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі Вам, що поділились своїми враженнями про духовку! Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Користуйтесь духовкою із задоволенням! Заходьте в наш магазин ще, завжди будемо раді.

  • Юрій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK

    Простота в управлении.
    Может заменять микроволновку
    Есть возможность переключать тэны (или верхний или нижний или оба работают)
    Регулировка температуры и таймер.
    После срабатывания таймера отключается - это удобно.

    Переваги:
    компактная, простота в управлении
    Недоліки:
    не выявлено
    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Юрій, що поділились своїми враженнями про духовку. Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо приємного користування і чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.

  • Елена Ф***
    Продавець: WASHOPIK

    Рекомендую!

    Переваги:
    Отличная духовочка. На первый взгляд маленькая, но на самом деле вместительная. На семью из двух-трёх человек в самый раз.И места немного занимает.
    Недоліки:
    Не обнаружила.
    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Олена, за відгук та оцінку! Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Користуйтесь духовкою із задоволенням. Чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.

  • Иришка Ш***
    Продавець: WASHOPIK

    Добрый день!
    Очень довольна покупкой.
    Спасибо вам большое, быстро со мной связались, приняли заказ, вежливые,приятно была общаться.Потом после получения товара, перезвонили,и спросили всё ли работает. Всего вам доброго! Спасибо!

    Переваги:
    Хорошо печёт, компактная,лёгкая в использовании. Одно удовольствие!!!
    • Продавець  WASHOPIK

      Спасибі, Ірина, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою і чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.