- Эдуард Д***Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
покупал год назад, не ожидайте, что сможете печь пиццу, для пицца маловата, но поджарить бутерброд, мясо, рыбу и прочее можно
чтобы не заморачиваться очень хорошее дело
мясо можно порубить на куски 4*4*8
с одной стороны на 11 минут и с другой на 10 при температуре 190, если мёрзлое то в начале добавьте ещё минуты 2- Переваги:
- цена, таймер, режимы, температурный контроль
- Недоліки:
- за свою цену не нашёл
- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Едуард, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою. Чекаємо на Вас знову в нашому магазині за покупками.
- Ірина В***Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Гарна, маленька, компактна духовка. Страви смачні, влазить (за діаметром) велика тарілка . Приблизно 24 см. Не шкодую, що придбала.
- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Ірина, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою. Чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.
- Ірина В***Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Дуже задоволена цією духовкою, вона маленька, але зі своїми функціями справляється. Робимо ремонт, тому її розміри наразі доречні. Ставимо на стіл. Печемо піцу. Для двох людей вистачає. Піцу роблю на тарілці. В експлуатації зрозуміла
- Переваги:
- Маленька, після першого використання пропав запах плавленого пластика, я так думаю, що у зв'язку з тим, що вона нова
- Недоліки:
- Не виявила
- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Ірина, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою. Чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.
- Елена С***Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Все чудово і обслуговування і сама духовка
Духовку придбала ще в серпні, і дуже задоволена
Хороша духовка, підійде для невеликої сім'ї. Все, що заявлено є в комплекті.
Компактна, свої функції виконує.
Продавець зв'язався швидко, доставили також швидко
Дякую- Переваги:
- Компактна, свої функції виконує.
- Недоліки:
- не вистачає в комплекті глибшої форми
- Продавець WASHOPIK
Дуже вдячні Вам, Олена, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою і чекаємо на Вас знову в нашому магазині за покупками.
- Наталія Г***Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Хороша духовка, підійде для невеликої сім'ї. Вміщує по факту 1 форму. Другу вмістити також можна, але потрібно шукати або точно таку ж решітку, або такого ж розміру форму, оскільки в комплектації це не передбачено. Все, що заявлено є в комплекті. Більш зручну, глибоку форму купували окремо. Компактна, свої функції виконує. Трішки заважає "тікання" таймеру, але то не критично) Продавець зв'язався швидко, доставили також відносно швидко зважаючи на те, що замовляли у вихідний.
- Переваги:
- Компактна, свої функції виконує. Приємна ціна.
- Недоліки:
- Немає гарантійного талону, інструкція тільки німецькою.
- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Наталія, за відгук та оцінку! Гарантійний талон зараз не ставиться, просто зберігайте чек з Нової Пошти, у нас все-рівно є всі дані по Вашому замовленню. Нажаль, інструкції на українській мові немає, однак з управлінням розібратись не складно. Бажаємо приємного користування духовкою і чекаємо на Вас знову в нашому магазині за покупками.
- Олег К***Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Все чудово, задоволений!
- Продавець WASHOPIK
Спасибі Олег за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою! Заходьте в наш магазин ще за покупками, завжди будемо раді.
- ТетянаВідгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Все чудово - і пічка, і обслуговування)
- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Тетяна, за відгук та оцінку! Нам приємно, що Ви задоволені покупкою та нашим обслуговуванням. Бажаємо приємного користування духовкою і чекаємо на Вас знову в нашому магазині за покупками.
- Юлия П***Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Рекомендую для приготування смачної, корисної їжі
- Переваги:
- Компактний розмір, стильний дізайн, зручно готувати. На сім’ю до трьох чоловік ідеальна духовка)))) Якість значно перевищує ціну!!
- Недоліки:
- Не має
- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Юлія, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою і чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.
- Аліна К***Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Я рекомендую обирати саме такі мініпічки, бо вони є непоганою альтернативою мікрохвильовим або тостерам, навіть більш безпечні та функціональні.
- Переваги:
- Є всі необхідні опції для приготування або підігріву їжі. Легко прибирати залишки чи крихти їжі завдяки з'ємному піддону. Сама мініпіч малогабаритна, проте в неї вміщується 6 шматочків хлібу, для приготування грінок чи гарячих бутербродів. Здатна швидко розігріти молоко, м'ясо чи гарніри (150° 5-7 хвилин).
- Недоліки:
- Користуюся мініпічкою цієї моделі два тижні, але досить інтенсивно - зауважень чи недоліків не виявлено.
- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Аліна, що поділились своїми враженнями про духовку! Бажаємо приємного користування і чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.
- Ольга С***Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Покупкой довольна.
- Переваги:
- Хорошая,удобная,компактная . Рекомендую.
- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Ольга, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою і чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Прекрасна пічка. Якість дуже висока, як для такої ціни. Користуюсь вже більше місяця. Готую м'ясо, рибу, сушу горіхи. Все дуже подобається. Для холостяка або для невеличкої сімї ідеальна річ. Зовнішній вигляд досить елегантний. В цілому можні сказати, що це класна німецька пічка.
- Переваги:
- Відмінна якість, компактна, всі необхідні режими присутні.
- Недоліки:
- Не знайшов.
- Продавець WASHOPIK
Дуже вдячні Вам, Олександр, що поділились своїми враження про духовку. Бажаємо приємного користування і чекаємо на вас ще в нашому магазині за покупками.
- Ирина Л***Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Супер духовка,пользуюсь уже 2ую неделю, очень довольна, компактная лёгкая (если самому нести с новой почты) шарлотка получается отлично, картошка с мясом тоже, горячие бутерброды и тосты тоже, "мини помощница" единственное в авроре докупала форму для выпечки квадратную глубокую
- Переваги:
- Можно возить с собой
- Недоліки:
- Не нашла
- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Ірина, що поділились своїми враженнями про товар. Бажаємо приємного користування духовкою. Заходьте в наш магазин ще за покупками.
- Михаил Е***Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Доброго дня. Все швидко і все працює))
Дякую за гарне обслуговування))
Мирного неба над головою і всього найкращого))- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Михайло, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою. Мирного неба!
- Светлана Т***Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Удобная для небольшой семьи. Нам как временным переселенцам, вообще идеальна. Хорошо печёт, много места не занимает.
- Переваги:
- Небольшая, довольно удобная духовка
- Недоліки:
- Один противень, маловато
- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Світлана, за відгук та оцінку! Нам приємно, що духовка Вам ідеально підійшла, враховуючи Вашу ситуацію. Бажаємо приємного користування і чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.
- ЛексійВідгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Разогревается быстро, во время работы таймера, можно переключать режимы (только верхние элементы, только нижние, все).
Отличная штука для приготовления пол пиццы, горячих бетербродов и разогрева. Пока больше ничего не пробовал там делать.
Из того, чего нету в описании:
Два положения решётки: пониже (высота камеры получается 110мм - для габаритных блюд) и посредине ( высота 80 мм - пицца, бутерброды, булочки и т.п. невысокое). Теоретически можно установить решётку и под самым верхом, но противень тогда влезать не будет.
Размер камеры с утановленной в неё решёткой 260/260/110(или 80) мм. Это вот совсем от края до края, так что если планируете что-то туда большое ставить, отнимайте по 3-5 мм.
Размер противня (внутренний): 235/212/14 мм.
На фото управление, а то такое фото тяжело было найти в интернете.
Вцелом, рекомендую!
Продавец перезвонил быстро, отправил быстро, всё чётко, спасибо :)- Переваги:
- небольшая, но вместительная, удобное простое управление
- Недоліки:
- противень побольше бы, но не критично
- Продавець WASHOPIK
Спасибі Вам, що поділились своїми враженнями про духовку! Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Користуйтесь духовкою із задоволенням! Заходьте в наш магазин ще, завжди будемо раді.
- Юрій Б***Відгук від покупця. Продавець: WASHOPIK
Простота в управлении.
Может заменять микроволновку
Есть возможность переключать тэны (или верхний или нижний или оба работают)
Регулировка температуры и таймер.
После срабатывания таймера отключается - это удобно.- Переваги:
- компактная, простота в управлении
- Недоліки:
- не выявлено
- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Юрій, що поділились своїми враженнями про духовку. Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо приємного користування і чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.
- Елена Ф***Продавець: WASHOPIK
Рекомендую!
- Переваги:
- Отличная духовочка. На первый взгляд маленькая, но на самом деле вместительная. На семью из двух-трёх человек в самый раз.И места немного занимает.
- Недоліки:
- Не обнаружила.
- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Олена, за відгук та оцінку! Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Користуйтесь духовкою із задоволенням. Чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.
- Иришка Ш***Продавець: WASHOPIK
Добрый день!
Очень довольна покупкой.
Спасибо вам большое, быстро со мной связались, приняли заказ, вежливые,приятно была общаться.Потом после получения товара, перезвонили,и спросили всё ли работает. Всего вам доброго! Спасибо!- Переваги:
- Хорошо печёт, компактная,лёгкая в использовании. Одно удовольствие!!!
- Продавець WASHOPIK
Спасибі, Ірина, за відгук та оцінку! Бажаємо приємного користування духовкою і чекаємо на Вас ще в нашому магазині за покупками.
