- Надія П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Спочатку працював непогано
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Згорів через рік під час відключень світла через блекаут
- Вадим С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
12 травня 2022 купив. 20 серпня 2022 здох. Ціна - якість
- Олександр М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Воду греет, запаха нет
- Переваги:
- Удобный, красивый, работает
- Недоліки:
- Пока нет
- Тетяна К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Прекрасный одноразовый чайник.
- Переваги:
- Крышка внутри металлическая
- Недоліки:
- Поработал 1месяц
- Неля С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Симпатичный,плохо что без шкалы,не привычно, работает нормально,без запаха, сколько будет работать,посмотрим,
- Переваги:
- Нет запаха
- ЮліяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Нажаль нам не пощастило. Пропрацював два тижні, запала кнопка, сам вмикається, але не вимикаеться, протікає.
З самого початку мав різкий неприємний запах, який нікуди не зник.
І справа зовсів не в ціні, будь який товар має працювати належним чином, на ньому ж не зазначено, ціна на два тижні. Навіщо розповсюджувати неподріб....який в країні нама де утилізувати. - Карина М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Обычный, дешёвый чайник. Брали для квартирантов под посуточную сдачу. Несколько месяцев - полет нормальный
- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- Нет
- Александр М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Через 3 місяці перестав вимикатись.
- Переваги:
- ціна
- Недоліки:
- не вимикається
- СергейВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Работал нормально, но сильно нагревалась ручка, купили 20 апреля 2021, сломался 20 июля. Просто перестал работать, за такие деньги это понятно, но 3 месяца.
- Переваги:
- Чайник обычный
- Недоліки:
- Короткая жизнь
- Василь Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Пользоваться невозможно из за запаха пластика
- Переваги:
- Греет воду
- Недоліки:
- Жутко воняет пластиком и это не исправимо
- Маргарита И***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Цена качество вообще огонь.
- Переваги:
- Работает
- Недоліки:
- Нет
- Виктория Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Чайник пришёл за 3 дня ,нагревается с шумом,но быстро,вода при закипании пахнет пластмассом.
- Переваги:
- Быстро закипает
- Недоліки:
- Вода пахнет пластмассом
- Юлия К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Пока все норм. Отличный чайник за свои деньги
- Валери Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Работает отлично!)
- Надія П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Марка мені невідома, але відгуки підтвердилися
- Переваги:
- Працює, недорогий
- Недоліки:
- Поки що немає
- Володимир Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Купил на съемную квартиру, нужно было недорого и быстро - прислали нерабочий чайник. Кипятим в кастрюльке дальше, пока решатели будут неизвестно сколько решать вопрос некачественного товара.
- Переваги:
- Нет
- Недоліки:
- Нерабочий
- Мирослав П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
чайник нормальний, тільки потужність нижче заявленої : 1500W
- Недоліки:
- потужність нижче заявленої
- Сергей У***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Хороши й и не дорогой чайник.
- Переваги:
- Цена и качество.
- Недоліки:
- нет
- Юрий Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
работает уже как 1- год все отлично
- Переваги:
- цена
- Недоліки:
- запах пластмассы ну не долгий
- Олександр К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Поки робе добре
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Дуже гучний
- Ірина Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Дуже сподобався.
- Тонявин И***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
- Недоліки:
- -
- Тонявин И***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Цена=качество
- Недоліки:
- -
- Саргіз С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Чайник хороший за такую цену, но написано что он со шкалой воды, но ее так и нет. Не то чтобы очень надо,но зачем тогда писать.
- Переваги:
- Нормальный чайник
- Недоліки:
- Информация не точная
- Гость
Шкала скорее всего внутри
- Анна Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
За такую цену нормальный чайник, только сильно шумный.
- Максим Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
За цю ціну нормальний чайник. Гріє бистро...
- Переваги:
- Ціна, якість.
- Недоліки:
- Погано кріпиться кришка.
- Тетяна Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Користуюсь приблизно тиждень. За цей час нарікань немає. Закіпає тихо(можливо з часом почне голосніше), нічого лишнього, за пару закіпань запаху пластмаси вже не було.
- Переваги:
- Доступна ціна. Покищо все влаштовує. Ну і за таку вартість хотіти більшого немає сенсу.
- Недоліки:
- -
- Максим Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
#мояраспаковка
- Переваги:
- Швидка доставка. На цю ціну гарний чайник. Воду нагріває достатньо швидко.
- Недоліки:
- Кріплення кришки не якісне... Бовтається і потрібно притримувати коли наливаєш воду.
- Максим Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Выбирали с фильтром от накипи, отсортировав по характеристикам. Но фильтра в этой модели нет.
- Переваги:
- Дешевый
- Недоліки:
- Нет фильтра от накипи
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.
- Максим Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Чайник пришёл быстро, но при открытии выяснилось, что ручка треснутая, крышка не открывается.
- Олександр Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
За свои деньги,да ещё и с бесплатной доставкой от розетки,то что нужно,запаха пластика сразу не было,кипятили парк раз,все ок.
- Переваги:
- Цена,доставка
- Недоліки:
- Пока что нет
- Банк Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Чудовий чайник за свої гроші.
- Переваги:
- Легенький, якісний матеріал, нема сторонніх запахів.
- Недоліки:
- Нема
- Анна Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Хорошо чайник,нет посторонних запахов, лёгкий
- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- Короткий шнур
- Малицкий И***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Чайник приехал с треснутой крышкой. Заметили это уже дома. Можно ли его обменять на нормальный?
- Переваги:
- Не знаю, не успел воспользоваться
- Недоліки:
- Приехал с треснутой крышкой
Эксперт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .
- Руслан Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
Звичайний електрочайник. Користуюся декілька днів. Як на свою ціну - повністю задоволений. Під час перших використань трохи відчувався запах пластмаси, Дуже короткий шнур (50 см). Змінного фільтра немає. Закипає, і вже добре:) Відсутня шкала кількості води ззовні, а у середині - шкала наявна (min......max).
При першому використанні вилетіла пружина, яка фіксує засувку кришки (всередині під металевою пластиною). Зібрав все на місце , і зараз працює- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Дуже короткий шнур живлення (50 см)
- Ирина Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Чорний зі сталевим
В принципе чайником довольна, только 2 недели работает правда. Для такой цены нормальный, закипает более-менее быстро, не сильно шумит, запаха практически не было.
