- Сергей О***Відгук від покупця. Продавець: FreeWay. Колір виробу: Чорний
При покупки учтите тот факт, что орешки получаются меньше размером чем на коробке иллюстрировано и соотвественно влазит меньше начинки и получаете меньше удовольствия, для меня зря потраченные деньги
- Переваги:
- Хороший аппарат , быстрая доставка
- Недоліки:
- Маленькие орешки
- Богдан П***Відгук від покупця. Продавець: FreeWay. Колір виробу: Чорний
Хороша річ. Купляв як подарунок, отримувачу сподобалось. Горішки вийшли смачними
- Продавець FreeWay
Доброго дня, Богдане. Дякуємо, що знайшли час і поділилися Вашими приємними враженнями від покупки.
- Влад С***Відгук від покупця. Продавець: FreeWay. Колір виробу: Чорний
Ставлю 5 зірочок. Дуже якісна та практична горішниця. Рекомендую!
- Продавець FreeWay
Доброго дня, Владислав. Щиро дякуємо за відгук та вибір нашої продукції. Будемо раді бачити вас знову в списку наших покупців.
- Аріана Б***Відгук від покупця. Продавець: FreeWay. Колір виробу: Чорний
Мені дуже сподобалась ця горішниця. По функціоналу все добре. Одночасно готує 24 горішка. Це швидко та зручно. Покупкою задоволена на всі 100%
- Продавець FreeWay
Доброго дня, Вікторія. Щиро дякуємо за відгук та вибір нашої продукції. Будемо раді бачити вас знову в списку наших покупців.
- Боришкевич Н***Відгук від покупця. Продавець: FreeWay. Колір виробу: Чорний
Прийнятно для домашньої "неідеальної" готовки.
- Переваги:
- Проста в користуванні
- Недоліки:
- Горішки маленькі і пласкі, і далекі до вигляду "як з дитинства"
Немає інструкції українською.
Шкода що нічого достойного на ринку немає :(
- Продавець FreeWay
Доброго дня, Наталія. Дякуємо вам за зворотній зв’язок.
- Тетяна П***Відгук від покупця. Продавець: FreeWay. Колір виробу: Чорний
Користуюсь 3 тижні.
Виготовила вже чимало горішків)
Гарний прилад за ці гроші. Добре,що 24 штуки виготовляються одномоментно. І дуууже добре,що печуться вони швидко,навіть,за 2хвилини. Багато випічки за мінімальний час!
Задоволена!
Рекомендую!- Переваги:
- Швидкість випічки
- Недоліки:
- Поки,не побачіла
- Продавець FreeWay
Вітаємо, Тетяна. Дякуємо за придбання нашого товару. Це чудовий вибір. Раді, що Ви відзначили переваги приладу та знайшли час на відгук. Бажаємо успішного користування. Будемо раді і надалі отримувати від вас замовлення.
- Юлія С***Відгук від покупця. Продавець: Miromon. Колір виробу: Чорний
Розчарована дуже.
- Недоліки:
- Горішки дрібні, форма більше нагадує якісь мигдалини. Сама форма дуже швидко нагрівається і швидко палить. Потрібно дуже швидко наповнювати і швидко знімати , так як немає регуляції температури.
- Мамушева А***Відгук від покупця. Продавець: TELECLUB. Колір виробу: Чорний
Товар успішно виконав поставлену перед ним задачу. Перша партія була пробна, з півпорції тіста - 350 грам вийшло 88 половинок. Кульки тіста повинні бути по 4 грами. Якщо більше - тісто вийде за краї, якщо менше - не заповнить повністю форму. Випікається дуже швидко, одне деко - приблизно 2 хвилини. Пропікає рівномірно. Отже весь процес випікання зайняв короткий проміжок часу. Форма горішка тут більш продовгувата. Але мені була не принципова класична кругла форма та і на якість це ні як не впливає. Про надійність і довголіття приладу - час покаже. Але зважаючи на те, що прилад виконує тільки одну функцію та в робочому стані проводить не великий проміжок часу, думаю, що буде працювати гарно і довго за умови дотримання правил експлуатації.
Продавець доставив товар дуже швидко. На наступний день після заказу я отримала посилку. Наразі все влаштовує.- Переваги:
- Одразу випікається велика кількість горішків (24шт), швидко випікає (приблизно 2 хв)
- Недоліки:
- Не виявлено, бо користуюсь малий проміжок часу (побаЦим-побаЦим)
