Картка Rozetka

Відгуки покупців про Горішниця електрична електрогорішниця професійна на 24 горіхи 1400W чорна

Код:  315549565
Оцінка користувачів 3.88/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    5 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця FreeWay
  • Сергей О***
    Відгук від покупця. Продавець: FreeWay. Колір виробу: Чорний

    При покупки учтите тот факт, что орешки получаются меньше размером чем на коробке иллюстрировано и соотвественно влазит меньше начинки и получаете меньше удовольствия, для меня зря потраченные деньги

    Переваги:
    Хороший аппарат , быстрая доставка
    Недоліки:
    Маленькие орешки
  • Богдан П***
    Відгук від покупця. Продавець: FreeWay. Колір виробу: Чорний

    Хороша річ. Купляв як подарунок, отримувачу сподобалось. Горішки вийшли смачними

    • Продавець  FreeWay

      Доброго дня, Богдане. Дякуємо, що знайшли час і поділилися Вашими приємними враженнями від покупки.

  • Влад С***
    Відгук від покупця. Продавець: FreeWay. Колір виробу: Чорний

    Ставлю 5 зірочок. Дуже якісна та практична горішниця. Рекомендую!

    • Продавець  FreeWay

      Доброго дня, Владислав. Щиро дякуємо за відгук та вибір нашої продукції. Будемо раді бачити вас знову в списку наших покупців.

  • Аріана Б***
    Відгук від покупця. Продавець: FreeWay. Колір виробу: Чорний

    Мені дуже сподобалась ця горішниця. По функціоналу все добре. Одночасно готує 24 горішка. Це швидко та зручно. Покупкою задоволена на всі 100%

    • Продавець  FreeWay

      Доброго дня, Вікторія. Щиро дякуємо за відгук та вибір нашої продукції. Будемо раді бачити вас знову в списку наших покупців.

  • Боришкевич Н***
    Відгук від покупця. Продавець: FreeWay. Колір виробу: Чорний

    Прийнятно для домашньої "неідеальної" готовки.

    Переваги:
    Проста в користуванні
    Недоліки:
    Горішки маленькі і пласкі, і далекі до вигляду "як з дитинства"
    Немає інструкції українською.
    Шкода що нічого достойного на ринку немає :(
    • Продавець  FreeWay

      Доброго дня, Наталія. Дякуємо вам за зворотній зв’язок.

  • Тетяна П***
    Відгук від покупця. Продавець: FreeWay. Колір виробу: Чорний

    Користуюсь 3 тижні.
    Виготовила вже чимало горішків)
    Гарний прилад за ці гроші. Добре,що 24 штуки виготовляються одномоментно. І дуууже добре,що печуться вони швидко,навіть,за 2хвилини. Багато випічки за мінімальний час!
    Задоволена!
    Рекомендую!

    Переваги:
    Швидкість випічки
    Недоліки:
    Поки,не побачіла
    • Продавець  FreeWay

      Вітаємо, Тетяна. Дякуємо за придбання нашого товару. Це чудовий вибір. Раді, що Ви відзначили переваги приладу та знайшли час на відгук. Бажаємо успішного користування. Будемо раді і надалі отримувати від вас замовлення.

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Юлія С***
    Відгук від покупця. Продавець: Miromon. Колір виробу: Чорний

    Розчарована дуже.

    Недоліки:
    Горішки дрібні, форма більше нагадує якісь мигдалини. Сама форма дуже швидко нагрівається і швидко палить. Потрібно дуже швидко наповнювати і швидко знімати , так як немає регуляції температури.
  • Мамушева А***
    Відгук від покупця. Продавець: TELECLUB. Колір виробу: Чорний

    Товар успішно виконав поставлену перед ним задачу. Перша партія була пробна, з півпорції тіста - 350 грам вийшло 88 половинок. Кульки тіста повинні бути по 4 грами. Якщо більше - тісто вийде за краї, якщо менше - не заповнить повністю форму. Випікається дуже швидко, одне деко - приблизно 2 хвилини. Пропікає рівномірно. Отже весь процес випікання зайняв короткий проміжок часу. Форма горішка тут більш продовгувата. Але мені була не принципова класична кругла форма та і на якість це ні як не впливає. Про надійність і довголіття приладу - час покаже. Але зважаючи на те, що прилад виконує тільки одну функцію та в робочому стані проводить не великий проміжок часу, думаю, що буде працювати гарно і довго за умови дотримання правил експлуатації.
    Продавець доставив товар дуже швидко. На наступний день після заказу я отримала посилку. Наразі все влаштовує.

    Переваги:
    Одразу випікається велика кількість горішків (24шт), швидко випікає (приблизно 2 хв)
    Недоліки:
    Не виявлено, бо користуюсь малий проміжок часу (побаЦим-побаЦим)