Миюча насадка призначена для вологого чищення килимів. Насадка має адаптер для миття твердих підлогових покриттів. Насадка миюча THOMAS допоможе Вам швидко і чисто вимити підлогу у всьому домі!
Сухе прибирання будь-яким, навіть самим потужним пилососом, не зробить чистим килим на всі 100%. Справа в тому, що при сухому прибиранні вдається зібрати лише той сміття, яке знаходиться на поверхні килима. Тим часом пил, бруд і алергени забиваються і затаптываются в саму глибину ворсу – саме тому необхідно періодично проводити вологе чищення килимів і килимових покриттів.
Миюча насадка для килимів має особливу трикутну форму і загострена крайку, що допомагає промити килим до підстави. В процесі вологого прибирання вода під великим тиском подається на насадку, а потім всмоктується назад в пилосос разом з розчиненою брудом. Насадка не тільки промиває, але і просушує килимове покриття: залишкова вологість після збирання становить менше 4%! А це значить, що ходити по килиму можна відразу після вологого чищення.
Зверніть увагу, що відсоток залишкової вологості залежить від товщини килима і висоти ворсу!
Під час миття ворс килима підводиться і розпрямляється, а його колір виглядає більш яскравим. В результаті килим стає не тільки ідеальним чистим, але і набуває свіжий, оновлений вигляд.
Якщо килим забруднений занадто сильно, то у воду для миття можна додати фірмовий миючий концентрат 787502. А в тому випадку, якщо на килимовому покритті є складні застарілі плями, можна використовувати концентрат 787515.
При чищенні килимів адаптер для твердих покриттів повинен перебувати в піднятому положенні і не стикатися з підлогою.
При чищенні твердих підлогових покриттів адаптер повинен бути опущений. Адаптер складається з пластикової основи і м'якої щетини, яка очищає підлогу ретельно і дбайливо. Після вологого прибирання на твердих покриттях (плитка, камінь, скло і т. п.) не залишається слідів і розводів.
Даний адаптер використовується також для миття вікон.
Для більш ефективного прибирання твердих підлогових покриттів можна використовувати фірмовий миючий концентрат 790009. Він захищає покриття від подальших забруднень і надає йому гарний блиск.