Як зробити шкіру гладкою

Фотоепілятор допоможе домогтися видимих результатів. Гладка шкіра — це межа мрій величезної кількості людей на планеті. Є безліч способів для видалення волосся, проте не всі вони є довгостроковими й безболісними. Найчастіше отриманого ефекту від гоління або воскової епіляції, найпопулярніших способів вистачає на кілька тижнів або навіть днів, залежно від швидкості росту волосся й інших біологічних особливостей. Тому сучасне суспільство звертається до такого методу, який може назавжди позбавити від небажаного волосяного покриву, і намагається зрозуміти, як працює апарат.

Фотоепіляція — це майже безболісний спосіб видалення волосся, який базується на властивостях посиленого імпульсного світлового потоку. Раніше така процедура відбувалася тільки в косметичних салонах, однак тепер надається можливість використовувати фотоепілятор у домашніх умовах — покупка вигідна, судячи не тільки за якістю, а й за економією.

Як працює фотоепілятор?

Принцип роботи простий — апарат посилає високо-промінь світла, що досягає волосяних фолікулів, стрижня і, зокрема, меланіну — так званого пігменту волосся, що поглинає світлові хвилі. Тож від отриманого світла шкірна тканина нагрівається, фолікула вмирає, а небажані волоски відпадають. Фотоепілятор впливає тільки на ті волоски, які перебувають у стадії активного росту. Тому обробити потрібні ділянки шкіри тільки один раз не вийде — процедуру треба повторити, щоб вбити ті волоски, які перебували в стані сну.

Сучасні домашні фотоепилятори мають спеціальні насадки для певних ділянок:

  • Для обличчя. Враховує різні типи шкіри, безболісно розв’язуючи проблеми зайвих волосків на обличчі.
  • Для тіла. У такої насадки найбільше віконце, завдяки чому відбувається охоплення великих за розміром ділянок.
  • Для зони бікіні. Делікатний режим дає змогу видаляти волосяний покрив навіть у важкодоступних місцях.

Весь процес триває недовго — крім цього, він безпечний і безболісний. Повторювати таке можна не частіше одного разу на два тижні. Деякі фотоепілятори для домашніх умов відрізняється компактними розмірами — це забезпечує можливість перевозити апарат під час подорожей, не перериваючи курсу.

Як вибрати?

Є кілька характеристик, судячи з яких можна вирішити, як вибрати фотоепілятор: форма апарата; вартість і витрата (ресурс) лампи; потужність імпульсу; укомплектованість; виробник.

Форма апарата є однією з вирішальних характеристик — особливо, для представниць жіночої статі, на яку й орієнтована продукція. Є фотоепилятори, які за своєю формою схожі на фен, старий телефон або кухонний комбайн. Та модель, яка схожа на фен, працює на акумуляторі. Саме такі девайси зручні для перевезення, компактні, можуть працювати й без електрики. Решта працюють від мережі — цей факт не погіршує їхню роботу, порівнюючи з першим. Вони мають і свої переваги — завдяки неабияким розмірам площа освітлення більша, відповідно, процедура проходить швидше.

Ціновий діапазон безпосередньо залежить від витрат світлової лампи продукції: є ті фотоепилятори, у яких витрата лампи становить 750 спалахів, а є з ресурсом на 40000 спалахів. Причому треба врахувати, що за один сеанс фотоепіляції на обличчі відбувається 6 спалахів, на ногах — майже 150, у зоні пахв — 4, а в зоні бікіні — 25-27 спалахів світла. Тому шукати треба варіант, оптимальний і за ціною, і за ресурсом лампового модуля.

У деяких моделях така характеристика, як потужність імпульсу, може регулюватися — за шкалою від 0 до 5. За більш високої потужності ефект буде сильнішим. Однак не варто забувати, що світловий імпульс за дуже великої потужності може завдати шкоди шкірі.

Під час пошуку фотоепілятора бажано акцентувати увагу на укомплектованості товару — зокрема, на охолодному гелі, захисних окулярах і рідині для чищення для апарату. Також бажано враховувати виробника товару: популярність і попит мають моделі марок Philips, Remington — про них найчастіше і з'являються відгуки покупців.

Сьогодні продукція є найефективнішим методом боротьби з небажаним ростом волосся. Якісна продукція може знищити будь-який тип волосся, кольору або жорсткості. Це інноваційний метод, який може назавжди позбавити від проблеми зайвого волосся.