Фотоепілятори Philips — для тих, хто обирає найкраще

Одними з найпопулярніших приладів, які допомагають у боротьбі за гладкість шкіри, є фотоепілятори Philips, які виробляє знаменита нідерландська компанія. Вони призначені для видалення небажаного волосся світловими імпульсами — швидко, безболісно, ефективно і надовго. Революційні пристрої, на відміну від лазерних епіляторів Філіпс, створені у співпраці з провідними дерматологами за результатами 14-річних досліджень. Це спеціальна розробка для домашнього використання, що дає змогу з легкістю отримувати по-справжньому професійний результат. Її ефективність зумовлена технологією інтенсивного імпульсного світла IPL, яка раніше застосовувалася тільки в салонах краси.

10 причин успіху фотоепілятора Філіпс

Брендова продукція має величезний і постійний попит завдяки незаперечним перевагам:

 • унікальність — не має аналогів завдяки зігнутим насадкам, які забезпечують максимальний ефект на різних ділянках тіла;
 • лідерство — згідно з відгуками, мільйони жінок у догляді за зовнішністю довіряють бренду №1;
 • зручність — здатність працювати не тільки від мережі, але й у бездротовому режимі;
 • комфорт процедури — передбачено різні параметри інтенсивності, завдяки яким можливий індивідуальний підхід до всіх зон;
 • авторекомендації — тон шкіри визначається датчиком SmartSkin, який відповідає за найкращі параметри;
 • швидкість — для оброблення обох гомілок потрібно до 9 хвилин, на обличчя й зону бікіні досить по 2 хвилини, для пахв потрібно 1.5 хвилини;
 • ефективність — вже після 3-ї процедури небажаного волосся стає менше до 92 відсотків;
 • безпека — пристрої не становлять небезпеки для шкіри та здоров'я загалом, дбайливо діючи;
 • тривалість результату — до пів року ідеальної гладкості шкірного покриву, яку не може гарантувати навіть лазерний епілятор Philips;
 • немає прихованих витрат — ресурс спеціальної лампи становить 250 тисяч спалахів, яких досить мінімум на 20 років регулярного застосування.

Зовні фотоепілятор Philips схожий на стильний портативний фен зі зручною ручкою. Усередині встановлено надточний і чутливий механізм, який посилає світлові імпульси після вмикання. Досить піднести активне віконце до ділянки шкіри з небажаними волосками для процесу УФ-випромінювання. Завдяки достатній потужності пристрій на клітинному рівні розігріває та руйнує структуру волосяних фолікулів. Під дією отриманих імпульсів вони гинуть, а волосся, відповідно, назавжди зникає, оскільки більше немає умов для росту на оброблених ділянках. Ця методика абсолютно безпечна, але неймовірно ефективна, ризик опіків унеможливлено, як і різні інші негативні наслідки.

Різновиди насадок

Популярні фотоепілятори Філіпс укомплектовані інноваційними інтелектуальними насадками, які роблять їх універсальними. Вони призначені для кожної окремої зони:

 • для обличчя — забезпечує делікатну й точну епіляцію підборіддя й зони над верхньою губою, має плоске світлове віконце розміром 2 см² і додатковий вбудований фільтр;
 • для пахв — вирізняється опуклою формою, яка ідеально підходить для важкодоступної зони, і розміром світлового віконця 3 см²;
 • для зони бікіні — характеризується вигнутою насадкою, наявністю додаткового прозорого фільтра та розміром світлового віконця 3 см²;
 • для тіла — завдяки спеціальним вигинам здатна бездоганно повторювати контури тіла для оптимального контакту зі шкірним покривом, забезпечувати швидку епіляцію як ніг, рук, так і живота, вирізняється збільшеним розміром світлового віконця до 4.1 см².

Під час установлення будь-якої насадки автоматично вмикаються певні параметри для відповідної інтенсивності світлових імпульсів. Це гарантує належне оброблення кожної ділянки, комфорт і безпеку.

Фотоепілятори Philips у каталозі ROZETKA

Компанія випускає 8 моделей, серед яких найпоширеніші:

 • Lumea Prestige BRI956/00,
 • Lumea Prestige BRI950/00,
 • Lumea Advanced BRI1921/00,
 • Lumea Advanced SC1994/00.

Прилад Lumea Prestige BRI956/00 обладнаний усіма чотирма насадками, є максимально універсальним. Інші два підходять для обличчя й тіла (з двома насадками), останній — тільки для тіла (з одного насадкою). У всіх моделях ретельно продумана система безпеки, є вбудований УФ-фільтр, налічується п'ять параметрів інтенсивності. Усі вони працюють від мережі й від акумулятора. Подавання світлових імпульсів забезпечується без відриву пристрою.

У перших трьох моделях для більшої безпеки передбачено сенсор кольору шкіри. Модель Lumea Prestige BRI950/00 обладнана тримером Satin Compact. Перші два прилади вирізняються швидкістю оброблення двох ніг нижче коліна 8.5 хвилини, останні два обробляють за 15 хвилин. Порівнявши усі характеристики та ціну запропонованих у каталозі товарів, не важко обрати й купити фотоепілятор Філіпс в Україні, замовивши доставку в будь-яке місто.

Що треба знати про ефективне і правильне використання

Усі фотоепілятори Philips Lumea легко справляються тільки з натуральним русявим, чорним і каштановим волоссям, підходять для шкіри від смаглявого до дуже світлого тону. З їх допомогою не вдасться видаляти руде, світло-русяве й біле/сиве волосся, обробляти дуже темну шкіру. Річ у великій різниці між пігментами, які містяться у волоссі та в шкірі.

Процедура потребує попередньої підготовки — видалення небажаних волосків звичайним епілятором, воском або бритвою. Останній варіант кращий, оскільки леза зачіпають меншу кількість меланіну в коренях волосся. Світлові імпульси впливають саме на цю речовину, тому що її більше, то швидше буде отримано бажаний результат.

Щоб визначити правильні параметри для конкретної зони, потрібно просто піднести до неї пристрій — спрацює функція автоматичної рекомендації. Прилад потрібно тримати до тіла під кутом 90 градусів, світлове віконце має прилягати до шкіри. Після загоряння індикатора, який сповіщає про готовність до подавання імпульсів, можна натискати кнопку вмикання.

Цей продукт треба повільно й акуратно переміщати по шкірі, утримуючи кнопку, не застосовуючи двічі на одній ділянці. Перші чотири процедури рекомендовано проводити раз на два тижні. Для підтримання отриманого ефекту можна повторювати епіляцію всього раз на місяць. Приблизно вісім процедур забезпечують гладкість до 6 місяців.

Обрано 16 товарів