Картка Rozetka

Відгуки покупців про Електрочайник скляний PROFI COOK PC-WKS 1190 G

Код:  227933065
Оцінка користувачів 3.4/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Buyboxer. Колір виробу: Сріблястий

    Пишу відгук через 8 міс після покупки. Чайник не вартий тих грошей що коштує.

    Переваги:
    Зручно наливати, не потрібно відкривати кришку
    Недоліки:
    Не надійний. Через 2 місяці перестала працювати підсвітка, потім в нижній частині почав тріскати і відвалюватись пластик. Думаю ще місяці два-три і він розвалиться повністю.
  • Игорь Р***
    Відгук від покупця. Продавець: BAZAЄ

    Проблему вирішено

    Підсвітлення працює не кожного разу. Продавець за зазначеним номером не відповідає

    Недоліки:
    Підсвітлення працює не кожного разу.
    • Продавець  BAZAЄ

      з вами звязався наш працівник для вирішення даної ситуації.

  • Олена Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: CCENOVIK

    Чайник СУПЕР!

    Переваги:
    Красиво переливается 5цветной подсветкой,закипает быстро.
    Недоліки:
    нет
  • Тимур Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: CCENOVIK

    Два предыдущих чайника живут уже 5 и 6 лет без проблем, а вот этот с третьего месяца начал отходить контакт или окисляться разъем в базе, в общем, пока не покрутишь его в разные стороны секунд 20 он не включается, уже думаю новый брать. Тоже Профикук, но другую модель.

    Переваги:
    Это мой третий чайник Профикук, качественная техника, долго живет
    Недоліки:
    После нескольких месяцев эксплуатации начал отходить контакт в базе
  • Курта А***
    Відгук від покупця. Продавець: CCENOVIK

    Чудовий електрочайник, зверху можна наливати воду, не знімаючи кришку, бо в центрі маленька затвірна кришка опускається під струменем води і чайник набирається, дуже зручно. Та кришку можна повністю зняти і ретельно вимити чайник, в інших моделях такого не було. Зручна підсвітка по температурі. Швидко закипає, в два рази тихіше, ніж усі, що були раніше. Я дуже задоволена. Дякую!

    Переваги:
    Швидка і якісна робота магазину, якісний електрочайник, швидко гріє, мало шуму, стильний, легкий,
    Недоліки:
    Немає недоліків
  • Ольга В***
    Відгук від покупця. Продавець: LioLia. Колір виробу: Нержавіюча сталь

    Удобный в эксплуатации. Красивый дизайн. Устраивает абсолютно все.

    • LioLia

      Спасибо за отзыв! Обращайтесь!