- СергійВідгук від покупця. Продавець: Buyboxer. Колір виробу: Сріблястий
Пишу відгук через 8 міс після покупки. Чайник не вартий тих грошей що коштує.
- Переваги:
- Зручно наливати, не потрібно відкривати кришку
- Недоліки:
- Не надійний. Через 2 місяці перестала працювати підсвітка, потім в нижній частині почав тріскати і відвалюватись пластик. Думаю ще місяці два-три і він розвалиться повністю.
- Игорь Р***Відгук від покупця. Продавець: BAZAЄ
Проблему вирішено
Підсвітлення працює не кожного разу. Продавець за зазначеним номером не відповідає
- Недоліки:
- Підсвітлення працює не кожного разу.
- Продавець BAZAЄ
з вами звязався наш працівник для вирішення даної ситуації.
- Олена Ч***Відгук від покупця. Продавець: CCENOVIK
Чайник СУПЕР!
- Переваги:
- Красиво переливается 5цветной подсветкой,закипает быстро.
- Недоліки:
- нет
- Тимур Ш***Відгук від покупця. Продавець: CCENOVIK
Два предыдущих чайника живут уже 5 и 6 лет без проблем, а вот этот с третьего месяца начал отходить контакт или окисляться разъем в базе, в общем, пока не покрутишь его в разные стороны секунд 20 он не включается, уже думаю новый брать. Тоже Профикук, но другую модель.
- Переваги:
- Это мой третий чайник Профикук, качественная техника, долго живет
- Недоліки:
- После нескольких месяцев эксплуатации начал отходить контакт в базе
- Курта А***Відгук від покупця. Продавець: CCENOVIK
Чудовий електрочайник, зверху можна наливати воду, не знімаючи кришку, бо в центрі маленька затвірна кришка опускається під струменем води і чайник набирається, дуже зручно. Та кришку можна повністю зняти і ретельно вимити чайник, в інших моделях такого не було. Зручна підсвітка по температурі. Швидко закипає, в два рази тихіше, ніж усі, що були раніше. Я дуже задоволена. Дякую!
- Переваги:
- Швидка і якісна робота магазину, якісний електрочайник, швидко гріє, мало шуму, стильний, легкий,
- Недоліки:
- Немає недоліків
- Ольга В***Відгук від покупця. Продавець: LioLia. Колір виробу: Нержавіюча сталь
Удобный в эксплуатации. Красивый дизайн. Устраивает абсолютно все.
- LioLia
Спасибо за отзыв! Обращайтесь!
