Картка Rozetka

Відгуки покупців про Конвектор COOPER & HUNTER CH-2000 EC + тижневий програматор

Код:  2231272
Оцінка користувачів 4.4/5
на основі 576 відгуків
  • 5 зiрок
    240 оцінок
  • 4 зiрок
    60 оцінок
  • 3 зiрок
    22 оцінок
  • 2 зiрок
    11 оцінок
  • 1 зiрок
    18 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Цвягун О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Чудовий конвектор, для нашого часу з вимиканням світла, то взагалі знахідка.За короткий час, швидко обігріває повітря у великій кімнаті,тримає тепло. Задоволені, знайомі вже собі такий самий купили.Вдячні!

    Переваги:
    Все супер
    Недоліки:
    Не відразу розібрались як прикрутити ніжки з колесиками,не знайшли в інструкції.
  • Андрій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Працює добре , кімнату 20 квадратів нормально обігріває .

  • Ольга С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Конвектор задовільняє всі потреби зручність полягає у тому що він має коліщатка за рахунок яких без зусиль можна переміщати по кімнаті дуже задовільнив момент з приводу безшумності і тихий режим

    Переваги:
    Швидко нагріває кімнату, безшумний можна встановити таймер включення конвектора
  • Микола С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Нема звукового сигналу, а так працює

  • олена о***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    не підійшов. погоджуюсь з іншими відгуками що слабенько він гріє. в кімнаті 12 квадратів з одним вікном (виходить на балкон) не виходить набрати більше 18 градусів (підняв з 12) . грів на HI цілу ніч. в кімнаті холодно. в іншій, на 20 квадратів з дверима на балкон більше 17 не піднімає (початкова температура 11).і ще хочу поділитись лайфаком. при першому включенні на підлозі не вдавалось нагріти більше 11-12 градусів, допомогла порада від gpt. треба підняти його, ми поставили на стіл тоді почав працювати краще. це через те що тепло у нього виходить не на гору а у бік, він тільки підлогу встигав прогрівати. можете спробувати у кого така ж проблема.
    та звісно краще з ним ніж без нього

    Переваги:
    трохи гріє
    Недоліки:
    не виправдав очікувань
    • Вова Г***

      1) Якщо в мережі на 220 вольт а менше, потужність приладу падає пропорційно.
      2) Можливо ви не увімкнули повну потужність? Переконайтесь

  • Олег М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Получив, користуюся вже, гріє добре, два режими нагрівання!

  • Юлія К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Спочатку не могла додуматись, що зробити, щоб зразу не вимикався, але потім випадково після налаштувань, натиснула М/А і почав працювати як годинник.
    Легкий, зручний та швидко нагріває!
    Рекомендую, цінна та якість

    Переваги:
    Швидко нагріває
    Недоліки:
    Немає
  • Антон М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Получив, все працює, дякую

  • Віталій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Обігрівач супер. купив в серпні 2023 року. користуюсь вже 3 роки і дуже задоволений на приміщення 20 квадратів прогріває гарно і головне швидко в порівняні з масляний обігрівачем також потужності на відсотків 50 ефективніше.. Великий плюс встановив температуру скільки комфортна і він прогріває і її тримає. На дисплеї видно яка зараз температура в приміщенні. можна монтувати як на стіну так і ставити на коліщатах. Потужність або 1 кіловат або два. Із специфіки налаштування якщо хочете +22 щоб тримало то потрібно виставляти +23. Єдине що не зручно це налаштувати при включенні час і день якщо є бажання гратися з автоматичним часом і днями коли щоб вмикався і вимикався.

    Переваги:
    Дає гарно і швидко тепло. Можна налаштовувати таймер коли гріти коли ні.
    Недоліки:
    З 2023 року не знайдені крім того що вночі дісплей доволі сильно світить синім кольором
  • Володимир К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Розчарований. Кімната площею 16 метрів квадратних, висота стелі 2,4 метра. Даний конвектор не може нагріти до температури більше ніж 18 градусів. І це враховуючи те що в інших кімнатах є газові конвектори, які добре гріють і двері на коридор відчинені. І так як на конвекторі я виставив температуру 22 градуси, до якої він не догріває, то відповідно і термостат його не спрацьовує. Тобто він працює постійно і тому споживає багато електроенергії.

    Переваги:
    Немає.
    Недоліки:
    Слабо гріє, споживає багато.
  • Олександр М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Слабенький

    Переваги:
    Гарно виглядає. Легкий в користуванні. Трохи гріє.
    Недоліки:
    Слабо гріє. Наприклад, якщо в кімнаті 18м2 буде 8-10 градусів, то обігрівач зможе максимум десь на 4 градуси нагріти кімнату. На жаль.
  • Олексій К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Надіслали, без попередження чи узгодження, не ту модель - без програматора, який був ввжливою опцією при виборі товару

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Андрій Є***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    неполадок немає. Гарно гріє велику кімнату навіть на low режимі.

    Переваги:
    Працює , гріє)
  • Юлія Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Хороший конвектор, рятує коли в квартирі холодно а отоплення ще не включили!!!
    Компактний та якісний!

  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Не пропрацював і години...

    Переваги:
    Компактний
    Недоліки:
    Не працює
    • Вова Г***

      Збоку прорезинена кнопка, її треба для початку увімкнути. А ще краще почитати інструкцію

  • Іван Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Дуже гарний конвектор. Дякую за подарунок.

    Переваги:
    Електронний регулятор дуже точно тримає температуру.
    Недоліки:
    Жодних
  • Катерина В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Компактний, простий в користуванні, легкий в транспортуванні.

    Переваги:
    Швидко прогрів кімнату, безшумний
    Недоліки:
    Не виявлено.
  • Яна П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Дякую! Дуже класний обігрівач
    Тихий, не сушить повітря, швидко прогріває кімнату.

    Недоліки:
    Поки що не виявили
  • Олег К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Все працює чудово! Продавець швидко і якісно доставив.

    Переваги:
    Компактний
  • Юрий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Греет хорошо 1000 ват мощности хватает на 15 кВ м, сделан более менее но на ножках стоит шатко. Метал хороший не прогибается если нажимать.

    Переваги:
    2 режима
    Недоліки:
    Ножки хлипкие
  • Олександр Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Купували у школу в клас 54 кв.м. температура була 14 в класі, за три години нагріло повітря до 19. Поки що працює добре.

  • Виктория С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Сегодня приобрела конвектор,не могу выставить температуру,прыгает 17-18,или она автоматически выставляется?хотела бы поднять хоть бы до 25’

    Переваги:
    Маленький,бесшумный
    Недоліки:
    Пока нет
    • Вова Г***

      Потрібно для початку налаштувати час
      Потім виставити температуру. На дисплеї буде відображатись поточна температура в приміщенні.
      посилання

  • Вадим П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Николай К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Економний, симпатичний, дешевий.
    Товар супер! Рекомендую. Єдиний мінус працює ще й як нічник (світиться табло вночі, заважає світло)

  • Катерина А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Чудова річ при відсутності опалення. Температуру в кімнаті показує вірно. Нагрівається до температури на декілька градусів меншої від встановленої

    Недоліки:
    Відсутність ручки для транспортування
    • Дмитро С***

      Підскажіть будь ласка у вас обігрівач з з обох сторін гарячий, із зовнішньої сторони, там де решітка? У мене гаряча лише ліва сторона, а де знаходиться панель керування решітка холодна і аж до низу. Правий нижній кут обігрівача теж холодний?

  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Працює, гріє. Тепліше стає, але кімнату звісно прогріти він не може

    Переваги:
    Легкий, швидкий нагрів, програматор і таймер
    Недоліки:
    Відсутність ручки
  • Ігор Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Конвектор супер, працює добре

    Переваги:
    Компактний,якісний,кращий за ціною
    Недоліки:
    Не знайшов
  • Сергій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    1. Рекомендую, якщо бажаєте підняти температуру в приміщенні до 22°, то задавайте на програматорі температуру 24-25°. Все ж термостат закріплений на корпусі конвектора і температура нагріва до нього передається по металу швидко. Спрацьовує реле вимикання по термометру конвектора, а не по дійсній температурі в приміщенні.
    2. До самого конвектора питань немає: все працює справно. Робота дуже тиха.
    3. На 50% потужностей (750Вт) нагріває кімнату 17кв.м з 18° до 22° за 40-45хв.


    ПИТАННЯ ДО РОЗЕТКИ:
    Гарантія не заповнена і в чаті нічого зрозумілого відповісти не змогли. Тупо сказали самому замовники. В чеках немає ніяких згадок про конвектор: ні назви, ні серійного номеру, навіть номеру заказу немає. Стоїть тільки дата та отримані кошти.
    Далі на чеках жодної згадки, що це магазин "Розетка". Чеки видані ТОВ ФК "ЕВО". На офіційному сайті "Cooper&Hunter" неможливо оформити по серійному номеру гарантію в електронному вигляді.
    Шановна Розетка! Ваш чат для спілкування с клієнтами огидний! Ніякої користі, а тільки стандартні не компетентні кліше-відповіді!
    Таким відношенням Розетка тільки змушує повернути товар.
    Якщо паперова гарантія відсутня, то надайте, будь ласка, гарантію в електронному вигляді.

    Переваги:
    Широкий спектр функцій, зі своєю роботою справляється на всі 100%.
    Недоліки:
    Відсутня гарантія.
    • Сергій С***

      Дякую Розетці. Вже на сайті з'явився гарантійний талон. Скачав. Все ОК!

  • Андрій К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Сьогодні отримав, при отриманні не сподобалась що коробка "поюзана" один картонний "замок" був відірваний, швидко забрав довірившись що Розетка гарний магазин і зараз шкодую. Вдома помітив що пенопласт з однієї сторони надламаний, загалом настрій зіпсовано. Користуюсь таким самим але з механічним регулятором температури більше 3 років, нарікань нема. Також маю CH на 1,5 кВт з електронним керуванням користуюсь 2 роки нарікань нема. Цей працює на обігрів нібито наполовину. При включенні починає грітись з протилежної сторони блоку керування а сторона де керування не гріється, аж потім коли металевий корпус зліва нагрівається, тоді починає грітись права сторона.

    Переваги:
    Попередні обігрівасі компанії C&H
    Недоліки:
    Працює наполовину, враження що уже був повернутий попереднім користувачем і не відремонтований. Раджу перевіряти і не довірятись навіть Роцетці
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання

    • Вова Г***

      Принцип роботи конвекторів не в нагріванні корпусу, а в конвекції нагрітого повітря. Можете порівняти зі своїми попередніми обігрівачами, сторона біля панелі керування не гріється, оскільки там спеціально передбачені теплові екрани, які зберігають панель керування від перегріву, тим самим збільшуючи термін експуатації обігрівача до 10 років.

  • Юрій Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Користуюся більше тижня, все чудово, зручне інтуїтивне керування, я задоволений.
    Кімнату 17 ув.м. обігріває без проблем.
    Запрограмував режими вимкнення та ввімкнення обігрівача, щоб вмикався за 2 години до мого повернення з роботи і вимикався коли мене нема дома, це дуже зручно та економно.
    РЕКОМЕНДУЮ!!!

    Переваги:
    Приємний дизайн, два рівня нагріву - повний та половинний, захист від перекидання, тиждневе програмування ON/OFF в автоматичному режмі, функція пам'яті - при вимкненні світла всі запрограмовані режими зберігаються.
    • Андрій К***

      Купив такий обігрівач, спершу гріє ліва сторона а потім "догрівається правва сторона де блок керування. Підкажіть у Вас так само і це норма, чи в мене таки брак?

  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 15

    Рекомендую.

  • Олександр Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Одна з найкращих покупок яка врятувала під час холодів без отоплення

    Переваги:
    •утримання певної температури в кімнаті (20кв кімната)
    •якщо бажаєм економить можна виставить режими вмикання на кожен день , умовно кажучи пійом у 07:00 обігрівач ставим на вмикання о 6 і вже тепло
    Недоліки:
    під час вмикання нагрівального елементу іде звукове сповіщення яке може розбудить
    • san4ez1

      Добрий день.Звукове сповіження типу як з динаміка піск якийсь, чи клацання реле?

    • Юрій Н***

      в мене нема ніякого сповіщення, просто клацає реле при ввімкненні.

  • Алексей О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Получил, что ожидал. Добротная вещь.

    Переваги:
    Отличный отопитель
    Недоліки:
    нет
  • Алексей О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 20

    Получил, что ожидал. Добротная вещь.

    Переваги:
    Нормальный отопитель
    Недоліки:
    нет
  • Людмила К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Опыт использования 2.5 месяца зимой.
    Покупался как единственный источник тепла на площадь 19м2. Дом из газоблока с хорошим утеплением, по характеристикам обогреватель идет на площадь до 25м2. Думали, что его должно хватить. Но - не совсем.
    Если он включен постоянно, то в -5 в помещении будет +20 (без обогревателя в доме при такой температуре +8). То есть при небольшом морозе он нагревает квартиру на 12 градусов. Это при постоянной работе.

    Когда на улице 0, то в квартире +/-21-22 градуса.
    За 2.5 месяца свыше 23 градусов нагреть помещение так и не вышло, хотя выставляли на обогревателе и +30 - толку нет.
    Как самостоятельный источник тепла можно рассматривать на помещение метров 10, не больше.

    Брали два обогревателя для двух олинаковых помещений - работают одинаково, потому вряд ли брак.

    Из плюсов - работает тихо. Функционал тоже неплохой, но в нашем случае не используется.

    С меню настройки разобралась по ютюб, бумажная инструкция ясности не вносила.

    Переваги:
    Достаточный функционал и тихая робота
    Недоліки:
    Не хватает на заявленную площадь
    • Олег М***

      Ймовірно все таки є у вас витоки тепла. У мене гараж 20м2 в один кірпіч + металеві ворота. Обігрівача вистачає з головою, він навіть сам вимикається коли досягає 23 градусів (виставив 24).

  • Сергей М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Площа обслуговування: 25

    Отличный обогреватель. Встроенный термостат работает отлично!

    Переваги:
    Тихий, греет отлично, безопасный, наличие програматора.
    Недоліки:
    Не нашел.