ТОП ПРОДАЖ
 • Оплата частями до 20 платежей!
 • Бесплатная доставка до дверей на выбранные товары!

Мультиварка TEFAL Essential Cook RK321A34

242 отзыва

Код:  279865118

Тип управления
Тип нагрева
 • ТЭН-нагрев
Габариты (ВхШхГ)
 • 26.3 x 27 x 35.4 см
Количество автоматических программ
 • 37
Мощность нагревательного элемента
 • 750 Вт
 • Выбор года 2022

Мультиварка TEFAL Essential Cook RK321A34

242 отзыва

Код:  279865118

Язык меню: Украинский

Продавец:

5 249

4 199

Есть в наличии

5975

Бесплатная доставка до дверей на выбранные товары!

Гарантия. 24 месяца официальной гарантии от производителя Обмен/возврат товара в течение 14 дней 

Описание

Многофункциональная: 15 автоматических программ приготовления: запекание, суп, пар, рис, йогурт, выпечка, разогрев, плов/ризотто, каша, жарка, паста, варенье, ручной режим, подогрев. Включает 37 режимов приготовления для большей гибкости.

Удобно: включает в себя функцию отложенного запуска для предварительной настройки приготовления до 24 часов.

Большая емкость: 5 л (10 чашек), идеально подходит для семьи.

Легко использовать
Электронная LED-панель управления. Готовит без присмотра и автоматически сохраняет тепло в конце процесса приготовления (до 12 часов).

Легко чистить
Съемная чаша с антипригарным покрытием. Аксессуары и съемный паровой клапан безопасно мыть в посудомоечной машине.

Аксессуары в комплекте: корзина для приготовления на пару, мерный стакан, ложка для риса. Книга рецептов с 50 рецептами (языки: русский/украинский).

Дополнительные материалы

Отзывы покупателей 242

 • Євгеній Карабут
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Язык меню: Украинский

  Придбали мультиварку на заміну старої Мулінекс, яка пропрацювала 7 років вірою і правдою. В новій більше програм і більше чаша. Зручно, що кришка знімна аби можна було помити після приготування. За 2 місяці використання перепробував всі програми, нарікань на роботу немає. Дуже зручна та надійна.

 • Олег Денис
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Язык меню: Украинский

  Дана мультиварка не виконує своїх функцій - за 20 хвилин молочна рисова каша не приготувалася, хоча в програмі заданиий такий час очікування для готування в режимі "Каші", тому довелося збільшити час до 50 хвилин. Згідно ст.8 ЗУ "Про захист прав споживачів" це є істотним недоліком товару і я вимагаю розірвати договір та повернути сплаченої за товар грошової суми. Менеджери при поверненні зазначили, що товар є належної якості, хоча він є неналежної якості і тому вимагаю повернення товару згідно гарантійного строку.

  Недостатки:
  Товар неналежноЇ якості
 • Добренька Наталія
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Язык меню: Украинский

  Купила мультиварку яка виявилася неякісною не виконує свої функції звернулася до розетки протягом 10 днів хоча маю право протягом 14 днів у разі виявлення неякісного товару повернула мультиварку очікувала на повернення коштів яких до цього часу не повернули ніхто не зв'язується кошти не повертаються
  Відповідно до цивільного кодексу України при укладенні договору купівлі-продажу та у разі виявлення недоліків товару покупець має право розірвати договір повернувши товар у належному стані якщо він не відповідає вимогам та не можна його використовувати за його призначенням. Звідси випливає що законодавство України не є показником для відповідних продавців З усією повагою до розетки дуже неприємні враження ніколи не буду замовляти техніку інтернет-магазині розчарована до нуля

  Недостатки:
  Мультиварка не готує функції відключаються автоматично
Смотреть все отзывы к товару →

* Обратите внимание! В характеристиках указан общий объем чаши (до краев). Фактический объем загружаемых продуктов будет меньше на 0.5 - 1 л.