Отзывы покупателей о Кофемашина PHILIPS Series 5400 EP5447/90

241 отзыв Код:  240681601
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Гущин Дмитрий
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Пользование в течении полтора года и не частое, а всего лишь 1-3 раза в неделю и она сломалась.

  Достоинства:
  Вкусный кофе, Капучино, Лате.
  Недостатки:
  За такую сумму и срок службы дешевле кофе заказывать с доставкой.
  • Представник бренду

   Вітаємо, Дмитро! Дякуємо за Ваш коментар, а також фото! Хочемо зауважити, що гарантійний термін на даний товар становить 24 місяці (за умови наявності розрахункового документу). Для уточнення деталей представленої Вами ситуації із кавомашиною, а також для додаткової консультації стосовно її вирішення рекомендуємо звернутися до нас на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук чи Інстаграм. Завжди раді допомогти!

 • Николай Кузьминский
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже задоволений що вибрав саме цю модель, а не дешевше. Спочатку засипав мелену каву у відсік, декілька чашок йшла водичка, думав що не працює. Зрозумів щоб мелену каву приготувати, треба перший бігунець запустити донизу. Засипав багато, не вийшло в мене з меленою, купив в зернах та радію покупкою та смачною кавою.

  Достоинства:
  Смачна кава
  Недостатки:
  Засипав в відсік мелену каву, а вона вся в середині висипалася.
  • Представник бренду

   Добрий день, Миколо! Дякуємо Вам за вибір, фото, а також відгук! Для приготування кави з попередньо змелених зерен відкрийте кришку відсіку для попередньо змеленої кави та засипте туди одну мірну ложку, без верху, (з комплекту постачання) попередньо змеленої кави. Хочемо зауважити, що якщо засипати більше 1 ложки (тобто більше ніж може поміститися у бункер для меленої кави), то кавомашина не зможе спресувати таблетку та зробить відміну приготування і вся кава викинеться в жмих та в чашку потрапить практично сама вода. Для додаткової консультації стосовно приготування кави з попередньо змеленого зерна Ви також можете звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук чи Інстаграм. Будемо раді допомогти!

 • Богдан Оситняжський
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Внизу кофемашини при роботі починає литися вода

  Недостатки:
  Внизу кофемашини при роботі починає литися вода
  • Представник бренду

   Добрий день, Богдане! Дякуємо за Ваш вибір, фото, а також коментар! Гарантійний термін на кавомашину становить 24 місяці (за умови наявності розрахункового документу - чеку). Для уточнення деталей представленої Вами ситуації із протіканням кавомашини, а також додаткової консультації стосовно її вирішення рекомендуємо звернутися до нас на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук чи Інстаграм. Завжди раді допомогти!

 • Альона
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Взяли таку до офісу. Зовні виглядає гарно, каву варить добре, швидко.
  Аромат на весь офіс…
  У користуванні поки місяць, але всі задоволені.
  Догляд за нею простий.

  Достоинства:
  Проста у роботі для догляді. Каву варить швидко.
  • Представник бренду

   Добрий день, Альоно!
   Щиро вдячні Вам за вибір та оцінку кавомашини!

 • Ігор
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Тиждень у користуванні. Зауважень немає, все супер. Для тих хто полюбляє міцнішу каву, рекомендую (чітко по інструкції) зменшити крупність помолу кави.

  • Представник бренду

   Добрий день, Ігоре!
   Щиро вдячні Вам за відгук та рекомендації! Дуже раді, що Ви задоволені кавомашиною!

 • Аліна Гаврилець
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  доставили швидко. комплектація повна. все працює справно і машинка ідеальна)
  дуууже багато напоїв готує, реально можна кожен ранок щось інше пити)
  сім'я велика, п'ємо хто що хоче. це кайф!
  4 профілі, в яких можна зберегти свої налаштування. купа наворотів і корисних функцій. але головне, звісно, то напої - реально як у моїй улюбленій кав'ярні. я задоволена максимально, і вся сім'я теж)
  рекомендасьйон!

  Достоинства:
  чудова, готує смачнющу каву)
  Недостатки:
  не виявлені
  • Представник бренду

   Добрий день, Аліно!
   Щиро вдячні Вам за відгук та рекомендації! Дуже раді, що Ви задоволені кавомашиною! Бажаємо запашної кави!

 • Юрій Романенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  До купівлі знав тільки еспресо, американо та капучино, тепер експериментую як душі заманеться)

  Достоинства:
  Наявність сервісу (!) та запчастин у продажі, простота у використанні та невибагливість.
  Недостатки:
  Річ не з дешевих, було складно наважитись на покупку, хай і розумію, що з часом себе окупить.
  • Представник бренду

   Добрий день, Юрію! Дякуємо за Ваш вибір та оцінку кавомашини! Бажаємо Вам запашної кави!

  • Радислав Чёрный

   Яким чином,якщо кавомашина суто для приготуванню кави для своїх рідних, з них гроші брати за приготування кави???

 • Ельмира Костюкова
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  В якийсь момент просто перестало подаватися молоко. Куди звертатися і що робити неясно.

  Достоинства:
  Багатозадачна
  Недостатки:
  Працювало все добре, але недовго
  • Представник бренду

   Добрий день, Ельміро! Дякуємо Вам за вибір, а також запитання! Гарантійний термін від виробника на даний прилад становить 24 місяці (за умови наявності розрахункового документу). Для уточнення деталей представленої Вами ситуації із подачею молока, а також для додаткової консультації стосовно її вирішення рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або написати нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук чи Інстаграм. Завжди раді допомогти!

  • Ельмира Костюкова

   Дали номер телефону типу сервісного центру, номер не обслуговується

  • Представник бренду

   Ельміро, щиро вдячні за зворотній зв'язок! Ми перевірили інформацію та, на жаль, на даний момент, є певні технічні проблеми із нашою лінією технічної підримки (а саме 0 800 40-40-04). Ми робимо все можливе для того, щоб проблему було усунено якомога швидше. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності! Для отримання консультації стосовно функції спінювання молока Ви можете також написати нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук чи Інстаграм. Будемо раді допомогти!

 • Роман
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Машина агонь на свої кошти , до цього експлуатували Саєко інканту різниця не велика … як на мене шумновата в порівнянні з Нівоною , але і ціна відповідна ! Рекомендую

  Достоинства:
  Багато програм якими я не користуюсь
  Недостатки:
  Поки не виявлялися
  • Представник бренду

   Добрий день, Романе!
   Щиро вдячні Вам за відгук та рекомендації! Дуже раді, що Ви задоволені кавомашиною! Бажаємо смачних напоїв та приємного користування приладом!

 • Максим Савченко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Кайф кайф кайф!!!!!

  Достоинства:
  Все супер
 • Анастасия Бойченко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Не знаю чи це так має бути але води в лодку повно, не розумію чому.

  Достоинства:
  Легка збірка, зручне, крутий дизайн.Смачна кава
  Недостатки:
  Після приготування декількох чашок кофе, купа води в лодку.
  • Представник бренду

   Добрий день, Анастасіє! Дякуємо за Ваш вибір, відгук та запитання! Навіть якщо при промиванні підставляти ємність під носик для приготування кави, вода з промивання все одно буде потрапляти в піддон для крапель. Це пов'язано з тим, що кавомашина зливає воду в піддон для крапель при автоматичній промивці для управління промиванням внутрішніх систем і забезпечення оптимальної продуктивності пристрою. Автоматична промивка виконується при перезавантаженні кавомашини після приготування напою, або після використання системи спінювання молока LatteGo. Ця вода може створити відчуття, що в піддоні для крапель завжди залишається деяка кількість води, або що він заповнюється швидше, ніж повинен. Однак це не є наслідком наявності протікання в кавомашині. Щоб уникнути цього спустошуйте піддон щодня або після того як загорається червоний індикатор. Якщо піддон для крапель заповнюється водою після приготування 2 чашок кави або за ніч (без використання кавомашини), то для додаткової консультації рекомендуємо звернутися на нашу гарячу лінію Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

 • Марина Рейнхарт
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Ну, ми зраділи цьому гаджету полегшення життя. Обирали аби під зернову каву та мелену. Але воно, питає лише зерна. Одним словом, сьогодні без кави й трохи розчарована

  Достоинства:
  Виглядає солідно
  Недостатки:
  Тільки із кавовими зернами хоче мати справу
  • Представник бренду

   Добрий день, Марино! Дякуємо Вам за вибір, а також оцінку кавомашиною! Бажаємо смачної та запашної кави!

  • Шульга Сергій

   Питання до представника бренду - ви подякували за вибір кавомашини , а у відгуку написали, що кавомашина не працювала з меленою кавою хоча і має відділ для неї

  • Представник бренду

   Сергію, щиро вдячні Вам за зауваження! Щоб приготувати каву з попередньо змелених зерен: 1. Відкрийте кришку відсіку для попередньо змеленої кави та засипте туди одну мірну ложку без верху попередньо змеленої кави. Після цього закрийте кришку. Хочемо зауважити, що якщо засипати більше 1 ложки (тобто більше ніж може поміститися у бункер для меленої кави), то кавомашина не зможе спресувати таблетку та зробить відміну приготування і вся кава викинеться в жмих та в чашку потрапить практично сама вода.
   2. Торкніться одного зі значків швидкого приготування напоїв або значка "Інші напої" (лише для
   окремих моделей), щоб вибрати інший напій.
   3. Виберіть функцію попереднього змелення кави. Це можна зробити 2 різними способами:
   - натисніть стрілку вниз, щоб максимально зменшити міцність напою, а потім виберіть функцію попереднього змелення.
   - натисніть значок "Налаштування" й виберіть функцію попереднього змелення стрілкою вниз.
   4. Щоб припинити подачу кави, перш ніж машина завершить приготування, знову натисніть кнопку початку/зупинення . Для додаткової консультації стосовно пригтування кави з попередньо змеленої кави також можна звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук чи Інстаграм. Завжди раді допомогти!

 • Аня Березанская
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Брак

  Недостатки:
  Після приготування вода потрапляє в контейнер для жжиму. Зробила дві порції кави.
  • Експерт Rozetka

   Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка

  • Представник бренду

   Добрий день, Анно!
   Дякуємо за Ваш вибір, а також запитання та фото!

   Перші порції кави можуть мати більш водянистий жмих, оскільки прилад ще адаптує свої параметри відповідно до типу кавових зерен, що використовується, а також, налаштування кавомолки.
   Хочемо повідомити, що всі кавові машини Saeco оснащені системою адаптації до типу кавових зерен. Завдяки даній технології кавомашина забезпечуватиме завжди найкращий смак, відповідно до типу зерен та заданого помелу. В залежності від встановленого помелу та типу зерен, приладу знадобиться деякий час для адаптації своїх налаштувань. Коли прилад повністю адаптується до типу зерна із заданими параметрами кавомолки, кавова таблетка буде менш водянистою (але також звертаємо Вашу увагу, що у випадку вибору кавового напою з найменшою міцністю - жмих (тобто кавова таблетка) також може бути водянистою - це не є помилкою в роботі приладу).
   Для уточнення деталей представленої Вами ситуації із роботою кавомашини, а також для додаткової консультації стосовно її використання Ви також можете звернутися до нас на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Завжди раді та готові допомогти!

 • Наталія Нечипорук
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже зручна в використанні.

  Достоинства:
  Кавомашина philips 5400 series ep5447/90 неперевершена. Кава дуже смачна.
  Недостатки:
  В комплектації відсутня тест-смужка визначення жорсткості води.
 • Людмила
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Компактна, зручна у використанні та очистці. І по суті робить не 12 напоїв, а набагато більше, бо регулюючи міцність кави і кількість молока, буде змінюватися й смак напою. Зручне меню, в принципі навіть не потрібно було інструкцію читати.

  Достоинства:
  Робить дуже смачну каву
  Недостатки:
  Немає
  • Представник бренду

   Добрий день, Людмило!
   Щиро вдячні Вам за вибір, а також відгук, фото та оцінку кавомашини! Бажаємо приємного користування та смачної кави!

 • Поліна Черничко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Після кількох днів використання можу дати короткий відгук: ВСЕ ЧУДОВО :)
  Ідеальна піна, ідеальна температура, бездоганний смак кави. Рішення зі знімною молочною системою дуже добре продумане, ніяких трубок, легко миється. Усі деталі відмінної якості, особливо піддон. Великий вибір напоїв та профілів користувачів + можна молоти каву. Зовнішній вигляд і ергономіка на 5 зірок. Для мене вона ідеальна, сподіваюся на довготривалу роботу :))

  Достоинства:
  Смачна кава, шикарна пінка, проста в обслуговуванні, багато напоїв, якісні матеріали, все супер!
  Недостатки:
  Немає
  • Представник бренду

   Добрий день, Поліно!
   Дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволені кавомашиною та бажаємо приємного користування і смачної кави!

 • Игорь Оболешев
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Бездоганна якість від улюбленої марки  Philips. Розетці респект за швидкість та якість надання послуг. Товар доставлено ідеально запакованим виробником, без попереднього втручання.
  Вишуканий дизайн, легкість в керуванні, ніяких проблем з обслуговуванням. Але головне - це ціла кав'ярня у мене вдома. Кількість автоматичних напоїв просто вражає, якість найвища. Кіпа додадкових налаштувань, які дозволяють адаптувати будь-який напій під свій смак та закріпити їх у своєму профілі. Пінка від LatteGo настільки стійка, що її можна вибирати ложкою. Промивка взагалі не викликає проблем.
  У відкликах хтось скаржився на температуру напою, це повна нісенітниця, навіть при середньому показнику, напій дуже гарячий.
  Система абсолютно автономна, є датчики води, наповнення контейнерів, закінчення кави... Якщо щотижня промивати заварювальний блок, раз на місяць очищати машину від кофейних масел (сама важлива процедура) за допомогою спеціальних таблеток, та змащувати блок, в сервісі та ремонті потреби не буде.
  Агрегат виправдовує кожну витрачену гривню!

  Достоинства:
  Якість пристрою, стильний дизайн, легкість в обслуговуванні, вичерпний вибір автоматичних напоїв, дуже смачна кава, додаткові налаштування
  Недостатки:
  Немає
  • Представник бренду

   Добрий день, Ігоре!
   Дякуємо за Ваш вибір, а також відгук та фото! Ми дуже раді, що Ви задоволені кавомашиною та бажаємо приємного користування і смачної кави!

 • Альона Косінська
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Це моя друга кавомашина, але перша від Філіпс, і я можу сказати, що це небо і земля. Небо, звісно, Філіпс))) Вона просто чудова, кава - бомба... Люди, беріть поки знижка і насолоджуйтесь смачнющою ранковою кавою... Система LatteGo - це просто райська насолода, піна ніжна, густа... Нічого не забивається, дуже легко чиститься. Рівень шуму стандартний, ну як у всіх кавомашин, вона не сильно шумна, вважаю що то ще один її плюс)) Меле каву добре))
  Загалом це реально крута кавоварка за свою ціну... Кожна гривня того варта) Однозначно рекомендую

  Достоинства:
  Легка в користуванні, багато напоїв, система LatteGo, персоналізація налаштувань для кількох користувачів
  Недостатки:
  -
  • Представник бренду

   Добрий день, Альоно!
   Щиро вдячні Вам за відгук та рекомендації! Дуже раді, що Ви задоволені кавомашиною та бажаємо приємного користування і смачних напоїв!

 • Іванка
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Давно мріяла про якісну, ароматну смачну каву і саме вдома, вранці.
  Аромат на весь будинок ( головне вибрати хорошу каву).
  Дуже проста у використанні, компактна. Не замймвє багато місця , та не потребує дуже важкого догляду. Я поки дуже задоволена, придбала за акційної ціни і доставили протягом доби. Раджу розетку.

  • Представник бренду

   Добрий день, Іванно!
   Щиро вдячні Вам за відгук! Дуже раді, що Ви задоволені кавомашиною та бажаємо приємного користування і смачних напоїв!

 • Давид Звягін
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Мені, як поціновувачу кави ця кавомашина дуже сподобалась. Легке керування та налаштування параметрів приготування через сенсорний дисплей робить користування машини зручним та простим. Машина має можливість приготування кави з молоком, що робить її універсальним рішенням для задоволення різних смакових уподобань. Мені дуже подобається, яка кава виходить смачна та ароматна!

  Достоинства:
  Я дуже задоволена цим товаром. Кава смачна та запашна.
  Недостатки:
  Немає
  • Представник бренду

   Добрий день, Давиде!
   Дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволені кавомашиною та бажаємо приємного користування і смачної кави!

 • Лариса Бончук
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Кавоварка вдома вже тиждень, задоволені усім без виключення. Вкласти в неї гроші було правильним рішенням))) Кава то просто любов... Латте просто богічний, відірватися неможливо, а ця пінка....)) Кожен в домі може собі приготувати улюблений напій або поекспериментувати, благо варіантів багато)
  Дуже зручно і легко за нею доглядати, безпосередньо в експлуатації теж зручна, звикли до неї швидко, розібралися теж)
  Сама машинка якісно зібрана і працює справно.
  Рекомендую всім!

  Достоинства:
  Багато напоїв, легко доглядати за нею і користуватися нею, дуже смачна кава виходить, гарний дизайн, якість
  Недостатки:
  Немає)
  • Представник бренду

   Добрий день, Ларисо!
   Щиро вдячні Вам за відгук та рекомендації! Дуже раді, що Ви задоволені кавомашиною!

 • Инна Деревянская
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Спасибо розетке и сотрудникам за человечное отношение - ниже писала ,что вернула кофемашину по гарантии ,был брак - через неделю вернули деньги и я заказала новую кофемашину )))

  Достоинства:
  Стала незаменимой техникой на кухни
 • Инна Деревянская
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купили эту чудесную и умную кофемашину )Покупалась по отзывам в розетке ,что могу сказать : сказать ,что я довольна это ничего не сказать )стала незаменимым другом )умная ,понимает ,все исполняет .
  Пользовалась меньше недели и заметила ,что когда наливается молоко в кофе то снизу течёт струёй вода ,видно попался брак
  Отнесли на розетку с целью возврата и пока ,что ждём ответ с Киева ,чтоб подтвердили ,что это брак ,а не наша вина в поломке кофемашины (((

  Достоинства:
  Красивая ,умная ,крутая
  Недостатки:
  Попался брак (надеюсь нам вернут деньги
  • Представник бренду

   Добрий день, Інно! Щиро вдячні Вам за відгук! Для уточнення деталей представленої Вами ситуації із кавомашиною, а також її обслуговуванням Ви можете також звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук чи Інстаграм. Будемо раді допомогти!

 • Диана Букша
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хорошая кофемашина, напитки вкусные, при включении/выключении автоматическое ополаскивание.

  Достоинства:
  Компактная, стильная, удобная.
  Недостатки:
  -
  • Представник бренду

   Добрий день, Діано!
   Дякуємо за Ваш відгук та бажаємо приємного користування і смачної кави!

 • Андрій Мельник
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Вприницпі я задоволений кавою, але ці зазори і шум.
  За 30 000 можна було б і краще зібрати

  Достоинства:
  Велика кількість напоів
  Недостатки:
  ДУЖЕ ДУЖЕ ДЖУЕ ШУМНА( ні в одній рекламі вам не покажуть того) і є багато зазорів
  • Представник бренду

   Добрий день, Андрію! Дякуємо за Ваш вибір, а також відгук та коментарі! Під час роботи у кавомашині відбуваються процеси, які дають шум: при вімкненні працює помпа, щоб промити та прогріти систему подачі кави, а також заварювальний блок приймає робоче положення; під час приготування кави, працює кавомолка, темпірується кава у заварювальному блоці, проходить заварювання кави та викидання відпрацьованої таблетки; при вимкненні кавомашина промивається (працює помпа) і заварювальний блок приймає неробоче положення. Це нормальна робота приладу.

 • Валентина Андреева
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дякую! Кава смачна, наче в кав’ярні!

  • Представник бренду

   Добрий день, Валентино!
   Щиро вдячні Вам за вибір, а також відгук та фото! Бажаємо приємного користування та смачної кави!

  • Sabine Klee

   True!

 • Ігор Стасула
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Лише позитивні відчуття, термін експлуатації 6 місяців.

  Достоинства:
  Економія часу на приготування різномвнітньої кави для всіх членів родини
  Недостатки:
  Немає
  • Представник бренду

   Добрий день, Ігорю!
   Щиро вдячні Вам за відгук! Дуже раді, що Ви задоволені кавомашиною!

 • Наталя
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Люблю цю машинку. кава чудова.

 • Юрій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Якісна машинка для приготування кави. Лате робить ідеально. Є налаштування міцності кави, об'єму, загального об'єму. Фільтр для води. Могли б додати у сповіщеннях нагадування про щотижневе миття заварювального блоку і щомісячного миття від масел. І якщо двоє то потрібно перелистувати профілі 4 + гостьовий, щоб обрати напій із вашим профілем.

  Достоинства:
  легко мити капучінізатор
  Недостатки:
  не можна зменшити кількість профілів
  • Представник бренду

   Добрий день, Юрію!
   Дякуємо за Ваш відгук, а також фото! Бажаємо приємного використання і смачної кави!

 • Оля
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  В цілому кавоварка ок, зручний стакан для молока, легко миється. Матеріал стаканчика сам покривається мікротріщинками через півроку рік, але якось суттєво не впливає на піноутворення. По гарантії 1 раз його міняють.
  Із мінусів, внутрішня частина корпусу має дуже багато граней, ребер жорсткості, закуточків в які з часом набивається кавова гуща, волога, нормально відчистити неможливо ніяк, незручно, займає багато часу. Трохи шумна порівняео з Делонгі.
  В користуванні роки 3-4, десь 3000 напоїв по лічильнику, почала текти, по шві тріснула деталька подачі гарячої води, ціна самостійного ремонту 400грн. Можна сміло брати дешевші моделі даного типу, використовується 1-2 програми ітак.

  • Представник бренду

   Добрий день, Ольго!
   Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар! Для уточнення деталей описаної Вами ситуації із кавомашиною, а також для додаткової консультації стосовно її обслуговування рекомендуємо звертатися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Завжди раді допомогти!

 • Володимир Петренко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Казка.

  Достоинства:
  Тиждень, як купив. Поки що в шоці. Всё життя варив каву у турці. Життя пройшло повз...)
  Недостатки:
  Недолік - це я.
 • Дмитрий Красов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Норм

 • Руслан Гіргірчик
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хорошая)

 • Роман Яцина
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже чудова кавомашина.

 • Александр Штыра
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Спочатку не розібралися з меленою кавою,засипав три ложки,машина вибила помилку і засипало всю автоматику. Прийшлося все відмивати,вичищати,а потім засипав одну ложку і все запрацювало. З зернами все простіше,засипали і машина працює. Супер.

 • Олена Серко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Чудова річ! Брала на подарунок і всі залишилися дуже задоволеними! Рекомендую! Зручна, надійна, проста в керуванні.